Продава се: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Метода е такъв какъвто ви го казах нали?

Не ми се оправдавайте в настройките на самата страница ми е изписано от къде са идвали харесванията.

Спирам да пиша който иска нека да поръча и да се увери сам за мен сте пълен мошеник!

Още като пълнихте харесванията на страницата ми по 2,3-ма човека изчезваха.

Аз не печеля нищо от това да споделя и да предупредя други.

Много хубаво, че си записвате имената и телефоните на хората които са поръчали скоро почнете да им искате и ЕГН и Пина на картата им. и да сте голям хакер.

П.П: Тия дето са поръчали я нека да кажат на публикация правят ли поне 1 харесване ? или е прекалено много са това ?? и губят ли им се "абонатите" ?

Аа няма смисъл спирам да пиша прекалено много истина казах и явно бизнеса няма да повърви вече.


Поръчал съм си фенове от вас ( от теб - един си махни маската зоро) и съм с правото си да изкажа мнение за това което съм си поръчал.

Стига си трупал мнения бъди полезен на другите прави пари по другите начини и бъди най - вече на първо място човек.

Значи ВИЕ не сте работили с нас, но все пак казвате, че НИЕ сме мошеници? Вие сте наш конкурент. Записваме на текстов документ: Линк към страницата/снимката/статуса/ , цената която е платена , колко харесвания/последователя има в началото страницата/профила и колко трябва да направим. Хубаво, че си изказвате мнението, но как ще кажете мнение за нещо, което не сте пробвали?
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Изобщо не знам, не се сещам да сме работили заедно.. По принцип си записваме с кой работим, а вас не ви намерихте в този списък.. Когато има заинтересовани да си закупят харесванията им им се отговаря на въпросите, питали са ни дали работим с LJ, но НЕ работим с LJ! Нищо не СЪМ казвал и не съм ГОВОРИЛ друго после. Съмнява ме дали си конкурент.. Защото подбивам много цените и вече не знам какво да си мисля :)

Аз да попитам мен записали ли сте ме като клиент,защото и аз съм изключително не доволен от предоставената услуга. От добавени 500 фена в момента са около 400 (като голяма част от тях са някакви талибани).
 
От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Аз да попитам мен записали ли сте ме като клиент,защото и аз съм изключително не доволен от предоставената услуга. От добавени 500 фена в момента са около 400 (като голяма част от тях са някакви талибани).

Не знам дали сте записан, изтриват се записаните. Преди това сме ви уведомили, че харесванията са интернационални! Също така има в сайта страница " ЧЗВ " - Често Задавани Въпроси - там пише всичко! Когато има отлив на харесванията, той се възстановява.
 
От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Аз да попитам мен записали ли сте ме като клиент,защото и аз съм изключително не доволен от предоставената услуга. От добавени 500 фена в момента са около 400 (като голяма част от тях са някакви талибани).

Само се чудя защо този още не е с отрицателен трейдър като сте недоволни? Нали за това е системата - използвайте я!
 
От: От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Само се чудя защо този още не е с отрицателен трейдър като сте недоволни? Нали за това е системата - използвайте я!

Не, просто някой хора не четат и не питат преди да закупят нещо. Всичко е точно!
 
От: От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Не, просто някой хора не четат и не питат преди да закупят нещо. Всичко е точно!

Т.е си заврял дребните букви на майна си райна в сайта и клиентите, на които продаваш тук са виновни, че получават пълен шит ...
 
От: От: От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Т.е си заврял дребните букви на майна си райна в сайта и клиентите, на които продаваш тук са виновни, че получават пълен шит ...

НЕ, който се интересува какви са харесванията му се обяснява! А клиенти като тези .. направо пишат / искам да закупя харесвания, как да ви заплатя/ изобщо не се интересуват какви ще са харесванията и то е логично да мислиш, че просто им трябва бройка! Не ме изкарвайте виновен!
 
От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Не знам дали сте записан, изтриват се записаните. Преди това сме ви уведомили, че харесванията са интернационални! Също така има в сайта страница " ЧЗВ " - Често Задавани Въпроси - там пише всичко! Когато има отлив на харесванията, той се възстановява.

Преди това не сте ме уводемили. След сато аз попитах тогава вие отговорихте че никъде не сме се разбрали за нациалвоста на харесванията. Повтаряхте ми 3 или 4 пътти че имало проблем със страницата ми и ще се забавите с поръчката.
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Харесванията ги прави от сайта "аддмефаст.ком" там има да ги търгитираш по държави. Но за България е доста слабо.

Днеска си върнах стария профил дето имах в сайта защото бях забравил паролата и исках да сложа страницата ми да се харесва но какво стана "изписа ми, че адреса на страницата е заета от друг човек от кой ли може да е ? :) "

1000 точки делиш 3 точки на харесване = 333 харесвания и тарикатчето което сигурно е 8,9 клас изкарва по 10 лв за 10 мин да кажем.

А точките се правят лесно.

Самите харесвания според мен са като за бройка. За красота.

До
bhopz

Не ги поръчах с мойте име а ги поръчах от името на една колежка защото страничката я искаше "ТЯ" също и тя ти плати. В крайна сметка трябваше да и върна парите от мое име. Защото и дадох сайта и ви препоръчах но уви...
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Не съм използвал сайта аз, а приятел ( с който направихме сайта ) и на харесвания на страница е 9 харесвания, на 3 ще чакаш по 5 дена.
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

bhopz каза:
Ето отговор към въпроса ти по темата; Значи не очаквай активност от последователите, а по-скоро ще са като бройка :) Това би помогнало на онлайн търговията, като магазин за дрехи и такива :):) Също и да се изфукаш пред приятели :)

От харесванията ползва, няма.
 
От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

От харесванията ползва, няма.

Напротив - ИМА! Примерно ако искаш да си купиш нещо от някоя фейсбук страница и тя има 20 харесвания.. ще си купиш ли ? Когато има повече харесвания се гледа по друг начин на страницата и услугата..
 
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Леле. тоя форум настина затъва все повече и повече.

Дадох на тоя новобранец червен итраде защото си го заслужи и той ми дава също ???? Олеле хахаха...

Хем спечели със измама 20 лв. и ще ми дава червен итраде и защо ? Защото казах истината ли ... много ли те заболя Ооооо щях да получа удар....

http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=11959


До Bhopz

https://www.facebook.com/bhopz.yeah Това не си ли ти ?? Правиш си абонати със аддмефаст.ком кефиш се, че си някакъв известен и ми се пулиш тука във форума и кой като тебе ??

Нито си ми на годините но внимавай в картината имаи малко уважение към човек който може да ти е баща сулио пулио :)

Ти си гадженцето на жъстин бийбъра ли ? Повече недей се прави на отворко и недей да псуваш всеки който завърнеш.


До Администраторите на форума ще се включат ли или са част от това да вкарват във форума крадци , измамници като тоя...
 
От: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Леле. тоя форум настина затъва все повече и повече.

Дадох на тоя новобранец червен итраде защото си го заслужи и той ми дава също ???? Олеле хахаха...

Хем спечели със измама 20 лв. и ще ми дава червен итраде и защо ? Защото казах истината ли ... много ли те заболя Ооооо щях да получа удар....

http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=11959


До Bhopz

https://www.facebook.com/bhopz.yeah Това не си ли ти ?? Правиш си абонати със аддмефаст.ком кефиш се, че си някакъв известен и ми се пулиш тука във форума и кой като тебе ??

Нито си ми на годините но внимавай в картината имаи малко уважение към човек който може да ти е баща сулио пулио :)

Ти си гадженцето на жъстин бийбъра ли ? Повече недей се прави на отворко и недей да псуваш всеки който завърнеш.


До Администраторите на форума ще се включат ли или са част от това да вкарват във форума крадци , измамници като тоя...

Джъстин се пише и не не съм хахаха, не съм излъгал никой или нещо подобно! Също.. никой не съм псувал, а за сайта - не не си правя абонати,. Извинявам се !:rolleyes:
 
Последно редактирано:
От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

По моя препоръка, bhopz промени първото си мнение, за да няма повече объркани клиенти.
 
Re: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

По моя препоръка, bhopz промени първото си мнение, за да няма повече объркани клиенти.

Да, направи го или делкаме темата. Или в Кофата, което е по-зле. Обясни от къде се трупат и дай детайли. ;)
 
От: Re: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Да, направи го или делкаме темата. Или в Кофата, което е по-зле. Обясни от къде се трупат и дай детайли. ;)

Да обясни ама нещо го е срам!
 
От: Re: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Да, направи го или делкаме темата. Или в Кофата, което е по-зле. Обясни от къде се трупат и дай детайли. ;)

Не, не мисля да обяснявам как ги правя .. защото съм намерил начин, а като го кажа на готово и всеки ще може да си прави за него си безплатно или да ги предлага платени.. Блинки .. по-добре трий темата! :)
 
От: От: Re: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Метода е такъв какъвто ви го казах нали?

Не ми се оправдавайте в настройките на самата страница ми е изписано от къде са идвали харесванията.

Спирам да пиша който иска нека да поръча и да се увери сам за мен сте пълен мошеник!

Още като пълнихте харесванията на страницата ми по 2,3-ма човека изчезваха.

Аз не печеля нищо от това да споделя и да предупредя други.

Много хубаво, че си записвате имената и телефоните на хората които са поръчали скоро почнете да им искате и ЕГН и Пина на картата им. и да сте голям хакер.

П.П: Тия дето са поръчали я нека да кажат на публикация правят ли поне 1 харесване ? или е прекалено много са това ?? и губят ли им се "абонатите" ?

Аа няма смисъл спирам да пиша прекалено много истина казах и явно бизнеса няма да повърви вече.


Поръчал съм си фенове от вас ( от теб - един си махни маската зоро) и съм с правото си да изкажа мнение за това което съм си поръчал.

Стига си трупал мнения бъди полезен на другите прави пари по другите начини и бъди най - вече на първо място човек.

Не, не мисля да обяснявам как ги правя .. защото съм намерил начин, а като го кажа на готово и всеки ще може да си прави за него си безплатно или да ги предлага платени.. Блинки .. по-добре трий темата! :)

А на теб БАН.
 
Re: От: Re: От: Facebook/Instagram/Google Plus - харесвания/последователи и още..

Не, не мисля да обяснявам как ги правя .. защото съм намерил начин, а като го кажа на готово и всеки ще може да си прави за него си безплатно или да ги предлага платени.. Блинки .. по-добре трий темата! :)

Хубаво е да се знае. И начина е открит много отдавна. Не е коректно иначе. ;)
 

Горе