*Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

За втори път ползвам услугата и всичко е перфектно!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Благодаря ви!
За трети път ще се възползвам от услугите!
Весели и щастливи празници на всички!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Коледните и Новогодишните празници минаха! Ние мислим за Вас и знаем, че сте се охарчили покрай тях. За това пускаме 20% отстъпка за следните пакети:

2 пакета от 1 000 - 8 лв (изчерпан)
2 пакета от 2 000 - 15.5 лв (изчерпан)
2 пакета от 5 000 - 38.6 лв (изчерпан)
2 пакета от 10 000 - 76.5 лв (изчерпан)
1 пакет от 15 000 - 114 лв (изчерпан)
1 пакет от 20 000 - 151 лв (изчерпан)
1 пакет от 25 000 - 187 лв (изчерпан)
1 пакет от 30 000 - 221 лв (изчерпан)
1 пакет от 35 000 - 249 лв (изчерпан)
1 пакет от 40 000 - 277 лв (пакетът е закупен)
1 пакет от 45 000 - 310 лв (пакетът е закупен)
1 пакет от 50 000 - 320 лв (пакетът е закупен)

Не губете време, а вземете промоционалния пакет още сега!
 
Последно редактирано:
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Взех пакета от 5000 , много съм доволен от колегата и трети път му ползвам услугата. Много е коректен
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Може ли да си закупя пакет и да го ползвам след 3 седмици например? Или ако се закупи веднага се изпълнява поръчката?
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

1 пакет от 40 000 - 277 лв - ЗАПАЗЕН
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Бих искал да взема един пакет от 1 000, моля напиши ми на ЛС, къде да преведа парите (в пейпал)

Блгодаря
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Току що си поръчах 10к фена. :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Колеги, при вас как вървят поръчките? Защото моята не върви добре.

Първото нещо което коментирах с procreator, беше дали може да прави по 500-600 фена всеки ден, за да няма скокове и съответно да няма проблем със страницата. Каза, че няма проблем. И съответно аз поръчах. В началото вървяха добре нещата. Но след това харесванията започнаха да спират. Има празни дни с по 5-10 харесвания, а на другия ден 1000 харесвания. Започнах да му правя забележки, а той започна да не ми отговаря. Последното нещо което ми каза е да не се притеснявам и че поръчката ще е изпълнена в срок. Аз съм заявил и платил на 9ти, днес сме 22ри. Тоест 13 дни. В офертата си procreator е обявил срок за изпълнение 12 дни, а до момента услугата е изпълнена на 40%.

Нямам претенции за това, че услугата ще бъде изпълнена извън срок. Претенциите ми са в това, че не искам да има скокове в харесванията. Ако беше казал, че не може да ми гарантира такова нещо, изобщо нямаше да поръчвам. Това застрашава страницата ми, а тя не е никак малка и феновете са събирани натурално. Ако страницата ми бъде блокирана вината изцяло ще е на procreator! Към момента, за последните 3 дни нямам нито едно харесване от procreator.

В моите очи, към момента procreator не е коректен към мен! Ако смяташ, че не можеш да си изпълниш уговорката, моля таксувай си направени харесвания до момента и ми върни разликата, защото аз не съм искал това което получавам!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

3 пъти съм поръчвал и колегата е коректен, и аз имах разминаване в последната си поръчка и така и не разбрах какво стана , но проблема е ,че после идват доста НЕхаресваня и за месец - половината фенове ги няма.Но това не зависи от него.Аз за последния месец съм поръчвал 15 хил фена от различни места и досега имам над 4к нехаресваня.

п.п Но най-малко нехаресваня са от неговите фенове , понеже другите не са български , там работата е доста тегава .
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Здравей, Maverick! Абсолютно винаги съм отговарял в скайпа. Какво виждаш и вчера ти отговорих дори. Страницата е започната на 10-ти и е имала 47 500 лайка. В момента има 52 800. Като краен срок съм записал 31 януари. В случая има още 8 дни. Което идва, че ще има по 800-900 фена дневно.
Както сме споменали в условията, ако страницата бъде блокирана ние поемаме изцяло вината и я правим на ново.
Лек и успешен ден.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

47600 бяха.
Пак ще те помоля да не правиш повече фенове на страницата, защото я застрашаваш с бан. Ако толкова много държиш да изпълниш поръчката поне нека да сменим страницата. Защото ако стане нещо няма да ми възстановиш пълния брой фенове, а само толкова колкото съм поръчал. А това изобщо не ме устройва.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Както сме упоменали в условията - възстановява се пълният брой фенове. Но щом искаш може да дадеш друга страничка.
 

Горе