Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Blinky

Owner
Във вторник стана ясно, че Timeline ще е достъпно за всички потребители на социалната мрежа Facebook, писахе на блога им. Според казаното там този нов изглед е достъпен за всеки потребител, като всеки един от тях ще има 2 седмици да мигрира на новия изглед, допълнва информацията на корпоративният им блог.

За да се разбере, кога той е достъпен за самият потребител, ще се появяви известия в горния край на всеки профил. В началото на месец декемвит минала година, потребителите на най-голямата социална мрежа имаха шанса да видят новия изглед на Facebook. Излишно е да споеманваме, че Timeline ще даде на посетителите по интерактивна подредба на всеки профил, който те разглеждат, както и повече фунции, които ще бъдат налични след миграцията.

Вярвам, че всеки се е докоснал до него. Аз лично не горя от търпение. :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Аз още не съм и по-добре,не ми харесва изобщо,няма ли вариант да си остана с стария облик :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Аз още не съм и по-добре,не ми харесва изобщо,няма ли вариант да си остана с стария облик :)
Май няма. :) Ако някой има решение, нека сподели. Реално и аз не искам, това ме връща в годините на MySpace. ;)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

И на мен така. Изглежда неподредено и детски. Но всеки свиква с новостите, както и до сега. Малко ме връжат в годините, в които повечето такива соц. и дейтинг сайтове нямаха ясна идея за подредба и всичко беше по целия екран.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Като всичко ново трудно се свиква. На мен също ми се струва твърде претрупано
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Ужасен е..
Аз ще седя до последно със стария ми облик..
Деба.. не го правете уе фейсбуците :lol:
дайте да направим масов протест хАХАХАХХАХА :lol:
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

дайте да направим масов протест хАХАХАХХАХА :lol:

Да си спрем сайтовете и да сложим черна лентичка :lol: помогна срещу сопата може и тук да върже :lol:
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Този таимлайн го ненавиждам, фейса защо творят подобни простотии, не знам ...
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Аз имам една максима: "Щом трябва да свикваш с една промяна, значи тази промяна не струва". За тайм-лайнА голямо свикване ще трябва.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Мда, и сега мои приятели яко изпищяха на умрело и питаха по профилите си как да го махнат. :) Дано не ми се наложи скоро да го сменям, макар, че няма да подмине никой от нас, според това, което казаха от щаба на социалната мрежа. Еми явно ще се свиква. ;)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

А това ще "удари" ли и фен страниците??? Ако да, според мен работата ще стане дебела.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

А това ще "удари" ли и фен страниците??? Ако да, според мен работата ще стане дебела.
Мисля, че и те ще трябва да преминат към новия стил на профилите. Но не мога да бъда сигурен, докато не се случи. :)

Ако някой си е миграрал страницата, да сподели. :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Няма логика това да стане, а и дано да не става. Иначе и аз не съм преминал, защото съм консерва и не обичам промените. Факт е обаче, че обликът на страниците беше сменен преди време, не ми харесваше в началото, но пък после свикнах и сега не ми прави впечатление. С всичко е така :)
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

И така темата продължава.

Coming Soon: New Facebook Pages
On 30 март 2012 г., all Facebook Pages will get a new design. Preview your page now to see what it looks like and try out the new features.
See a list of all your Facebook Pages

От демото се вижда, че таймлайна ще бъде основен мотив и при страниците.
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

Да, това шибано съобщение ми се е появило на всичк страници, и няма бутон за махане... То така или иначе тоя таймлайн ще влезе в употрева от 30-ти искаме или не ....
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

И какво ще стане с фаcebook landing pages? дето можехме сами да си слагаме айфрейм?
 
От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

1-во впечатление - адски неудобно за администраторите. Чудя се като има по 20+ обновления какъв батак ще стане...
Голямо свикване ще трябва да се прави...


Някой може ли да ми каже колко на колко пиксела трябва да са кориците, за да не ги реже, разтяга и прави грозотии фейса?
 
Re: От: Facebook Timeline - готови или не, новият изглед идва. :)

И какво ще стане с фаcebook landing pages? дето можехме сами да си слагаме айфрейм?

Изчезват явно. Доста страници в момента се обновяват към timeline. Пример https://www.facebook.com/manchesterunited

За размерите 851px по 315px
 

Горе