FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Хората масово незнаят как се прави страница, те рекламират в други страници във фб, разни лайкджак и после искат резултат има първите дни после секва и някой им е виновен, не е така, знаеш ли какво, пробвай да направиш профил с 5000 приятели, но тези приятели да са с по максимум 2,3 харесани страници и с колкото се може по-малко приятели. Тогава знаеш ли какъв ще е резултатът когато я направиш в страница? Споделяш и почти няма да имаш пост с рийч по-малък от феновете на страницата, и разбира се страницата трябва да е такава тематика подходяща за приятелитети, не памперси за 5000 мъже примерно. И аз ти казвам че страница с 5000 ще правиш по 500 лайк минимум на всеки пост и ще видиш че всичко е възможно но с малко повече труд и без оправдания.
Пич, точно преди два месеца имах страница, чиито постове правеха 40 пъти повече рийч, отколкото фенове има страницата. И започна да расте като луда, значи с много хиляди на ден. После изведнъж рийча падна и спря. Развивай си теориите, вярвай си, но първо че страницата ти е 18+ до колкото разбрах, второ че може ненадейно да изчезне щото е против правилата на фб, трето че за новите страници пускат аванта и на следващия ъпдейт ще я забърше алгоритъма и ще спре да е толкова активна (тя не че е много).
 
От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Акциите им скочиха двойно,с това Зукърбърг стана най-бързо забогатяващият милиардер.Твърде много хора започнаха да пускат платена реклама,а профита от това със сигурност е в пъти повече от преди,когато разчитаха всички на фейсбук трафик.Имайте предвид,че хората във Facebook хич не са глупави и не си правят ей така експерименти,въпреки всичко,в момента пак цените им на клик са по-ниски отколкото в Гугъл :)

Да, но рекламите в гугъл са много по-ефективни. Във ФБ се таргетира по интереси, но интерес "животни" може да е твърде абстрактно понятие...докато при гугъл е на ключова дума.:wink: Така, че за ФБ си е скъпичко.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Преди години съм рекламирал във ФБ и конверсията си е като от нетаргетиран трафик една продажба на около 400 посещения а цената на клик подобна на таргетираният трафик от Гугле - Има смисъл да се рекламира ако ще налагаш бранд и си прежалил пари за налагането му иначе е пълна загуба
 
От: От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите

Пич, точно преди два месеца имах страница, чиито постове правеха 40 пъти повече рийч, отколкото фенове има страницата. И започна да расте като луда, значи с много хиляди на ден. После изведнъж рийча падна и спря. Развивай си теориите, вярвай си, но първо че страницата ти е 18+ до колкото разбрах, второ че може ненадейно да изчезне щото е против правилата на фб, трето че за новите страници пускат аванта и на следващия ъпдейт ще я забърше алгоритъма и ще спре да е толкова активна (тя не че е много).


Ами то си има и лек чалъм как да не ти падне рийча и тези постове където са ти правели по 40 пъти повече рийч се махат след кратко време ако искаш да ти направи рийч новият ти пост, ако си го оставяш нормално е да няма такъв рийч и да се чудиш като маймуна кво става хахахах, а против правилата няма как да са мойте страници защото съм горял с голяма страница и знам какво е в правилата и какво не, или пък алгоритми мога да ти покажа най старата ми страница която не и обръщам ама въобще внимание да речем два три пъти в седмица и прави по 2,3к лайк на пост за часове говоря за 200к страница
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Предприема4 - Сигурно твоят метод работи ама това е луда работа да триеш хора че били харесали много страници да триеш постове дето били дигнали рич и тн.

Дано да изкарваш добри пари и да си заслужава да им слугуваш
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От няколко дни май се е покачил. Беше 1% за линкове и към 4 % за картинки. Сега рийча за линкове и почти същият като за картинките. Но ной-висок си остава пак текстовите статуси. Пишете дали сте усетили и вие от 2-3 дни насам!
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Ми за момента още не е чак толкова зле ама за напред кой знае
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

В момента трябва да разполагаш с повече трафик за да може да се компенсира ниският рийч..
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да доста е зле в сравнение преди 3 месеца но още има полза от FB, но трябва да се разполага с повече треафик:):)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Спам до шия, нон стоп линкове... все някой става популярен и обира повечко рийч. Иначе в момента стандартно е 3-4 процента.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

То вече се изгуби смисъла на тия страници на мен освен спонсорирани връзки в личния профил други работи почти не ми излизат което е мега тъпо толкова труд хвърлени за страниците и накрая получаваш едно нищо
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Затова се меша - линкове в страниците и после споделени през фалшиви профили. Пускаш и коментари за да провокираш някаква дискусия. Само с такива трикове се стига до нормален рийч и от там трафик.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да споделянето от други профили също е добра идея за момента:)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Спамете до край. Рийча като е трагичен задръстете от постове :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да го задръстим от постове но по не малко повече да даваше няма я тръпката като пуснеш линк и да лудва сайта
 

Горе