FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Фейсбук иска парички , затова спам до дупка. Могат ли да те накажат/блокират/изтрият ако прекалиш с постовете ? Примерно на всеки 10 мин линк ?
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Фейсбук иска парички , затова спам до дупка. Могат ли да те накажат/блокират/изтрият ако прекалиш с постовете ? Примерно на всеки 10 мин линк ?

На всеки 5 минути пускаме линкове и до сега няма никакъв проблем, вече не знам колко месеци :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Фейсбук иска парички , затова спам до дупка. Могат ли да те накажат/блокират/изтрият ако прекалиш с постовете ? Примерно на всеки 10 мин линк ?

Ако ползваш личен профил има ограничения ..нещо около 150-250 линка на ден. Нещо такова.

С бизнес профилите, май няма ограничения.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Това за рича е много странна работа. Аз като потребител съм доволен, защото ми е писнало да гледам как съм харесал някакви страници, които никога не съм виждал, което си е гавра с потребителя, да се видиш на стената, че току що си харесал "сайт на жената" и постоянно да ми излизат публикации на страници, които не съм харесал лично. Дотук добре като потребител, но относно моите страници е зле работата. Незнам каква им е идеята на фейсбук, бях решил да набутам в страници 2-3000лв, но ме отказаха тотално. То това обесмисля и фейсбук кутиите по сайтовете и като цяло променя нещата на хоризонта. Добре е обаче, че удря и големите риби и за новите ще е по добре. Тези фейсбук страници генерираха изкуствен трафик за всеки от нас, като реализираните продажби не са високи. Без тези страници трафика в сайтовете е драстично по нисък. До сега какво беше всеки твърди, че е първенец в нишата си и смело показва че има по 20'000 уникални на ден, и какво като ги има, те са изкуствени посетители, те не цъкат на реклами. Направи 20'000 уникални от Гугъл и фейсбук да го духа, ама нестава нали, трудна работа. Цялата ми маркетингова стратегия се променя в този случай, но ще е интересно. Моето мнение е, че ще оправят рича, иначе лично аз отивам веднага да рекламирам в Гугъл. Не вярвам да са се съюзили:)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Би трябвало да оправят нещата по някакъв начин защото скоро всички ще се усетят, че им излиза по оферта да рекламират в гугал от колкото да плащат за фенове, че после и да плащат да им достигат постовете до тези фенове. Това е пълна безумица... поне да имаше продажби за онлайн магазините ми то нищо... по-добре да си цакаш по 5-10 еуро в гошо на ден от колкото да набиваш безмислени 10$ във фейсбук.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Колко рийч правите на линковете във вашите страници щото при мен е супер зле от сорта на 200-400 мах
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Колко рийч правите на линковете във вашите страници щото при мен е супер зле от сорта на 200-400 мах

Около 1-2%.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Айде аз ще го кажа на глас. От големите страници в момента няма никакъв смисъл. В страница с 5К фена линковете достигат до 600-800 човека, а често и до над 1200. Няма никакво значение дали страницата е LJ или не. В момента далаверата е да имаш много малки страници.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

До колкото виждам, от 1 час и малко рийча още повече падна. Дано да се възвърне на мижавия си процент
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

За старите страници - около 1-4% рийч ...
За новите - винаги над 10% и много често имам и над 40%

Един прост пример - един и същи линк, пуснат в една 60к и 3к:
- в 60к страницата - 1700 рийч;
- в 5к страницата - 2200 рийч.

А в една друга 20к(нова) - 6800 рийч (същият линк)
 
Последно редактирано:
От: От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

За старите страници - около 1-4% рийч ...
За новите - винаги над 10% и много често имам и над 40%

Един прост пример - един и същи линк, пуснат в една 60к и 3к:
- в 60к страницата - 1700 рийч;
- в 5к страницата - 2200 рийч.

А в една друга 20к(нова) - 6800 рийч (същият линк)

Поздравления!

Но мисля, че в момента нещо пипат я пробвай да пуснеш сега линк и виж как е
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

При мен е така, защото кликаемостта е над 20%... дори мога да ти направя скрий от линк, пуснат преди 14часа(39к страница, близо 12к рийч, но над 3000 клика)
Пише, че са 3000, но сайта ми отчита, че са едва 1600... имам някакви страшни разминавания последните дни от инфото във фб и реалните кликове?!
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Звучи супер :) И аз искам така
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Звучи супер :) И аз искам така

Пише, че са 3000, но сайта ми отчита, че са едва 1600... имам някакви страшни разминавания последните дни от инфото във фб и реалните кликове?!
Защо?
 

Горе