FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Звучи супер :) И аз искам така

Прави нови страници с 5-10К 2-3 месеца са си активни после и те замират ;)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Незнам как ги постигате тези резултати аз от началото на януари повече от 1500 риѝч на линк не съм правил всички линкове ми правят между 100- някой път 400 което е супер зле за съжаление
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Незнам как ги постигате тези резултати аз от началото на януари повече от 1500 риѝч на линк не съм правил всички линкове ми правят между 100- някой път 400 което е супер зле за съжаление


Нали това обясняваме - нови малки страници и яко спам...
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Фейсбук да пуснат качествена търсачка и да оптимизираме... сега само неориентиран трафик и дребни печалби :)
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

а тези нови малки страници как да ги направя и защо наливах пари в сегашните ми големи страници за да не може да се ползват след това
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

а тези нови малки страници как да ги направя и защо наливах пари в сегашните ми големи страници за да не може да се ползват след това

LJ :)

Поръчваш си 50К фена в 10 страници по 5К и за 2-3 седмици си избиваш парите. После 2 месеца бачкаш на плюс. Това е дереджето в момента.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Ще има промени в положителна насока скоро. Ще видим какво точно ще измислят, още няма много информация...
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

от къде имаш информация, че ще има положителна насока дай малко повече информация
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

от къде имаш информация, че ще има положителна насока дай малко повече информация

От новия му новинарски сайт :Д: :Д:Д:Д хахаххахахахха
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

От официалните канали за информация на фейсбук - тук
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

LJ :)

Поръчваш си 50К фена в 10 страници по 5К и за 2-3 седмици си избиваш парите. После 2 месеца бачкаш на плюс. Това е дереджето в момента.

Но нали знаеш, че не на всеки домейн може да минават хиляди харесвания дневно ;)
Има си риск в началото и да се спазват не малко правила по време на добавянето!
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Фейсбук да пуснат качествена търсачка и да оптимизираме... сега само неориентиран трафик и дребни печалби :)

Facebook ще са адски глупави, ако направят качествена търсачка :) Facebook се храни от реклама, хич не ги е грижа за такива като нас, дето се опитват без пари да правят пари...
В момента има някъв гаден ъпдейт, който прецаква профилите, сменят се картинки, шрифтове... Ще видим какво са намислили :) А относно "дереджето в момента" - винаги е било така - новите страници имат висок talking about и рийча им е в облаците. Една нова страница винаги ще прави повече пари, отколкото стара страница. До момента, в който талкинга и рийча не се сгромолясат :)
 
Малко несигурна работа е ФБ. Аз очаквам да направят рича изцяло платен. Алчни са.
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Up++ някакви промени за последните месеци има ли ?
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

В момента се наблюдава силата на КЛИМАТИЧНИЯ ПРОЦЕС която допринася за намаляване на рийча ( по - просто казано, не мога )
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

В момента се наблюдава силата на КЛИМАТИЧНИЯ ПРОЦЕС която допринася за намаляване на рийча ( по - просто казано, не мога )
Г-н Андреев иска да каже, че освен, че рийча е намален и хората не влизат толкова във ФБ, защото са на почивки и т.н
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да! Благодаря Ви за информацията :D:D (Y) Значи нещата не са се оправели .
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да! Благодаря Ви за информацията :D:D (Y) Значи нещата не са се оправели .
Няма и да се оправят ако на това се надяваш :D
 
От: FB пак нарави промени в РИЧА ( достигане на публикациите до потребителите )

Да бе не влизат във фейса. Пък що моята стена е пълна със снимки на Пена на морето (45 снимки), Гица на басейн (234 снимки), Ганчо показва перки (1 снимка - ма достатъчна) и т.н. :D :p
 

Горе