fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Не смятате ли, че 1 платена публикация за ЦЯЛ месец е прекалено малко?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

"Пакет "Старт"
Включени платени публикации: 1"
Ако наистина са по 1 всеки ден, нека се коригират. Трябва да е Включени платени публикации: 1 на ден или нещо такова. Ако не беше този форум щях да си мисля, че е само 1 за целия платен период и нямаше да се възползвам.. :) Иначе браво за идеята, дано и изпълнението е добро. Скоро ще тествам.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

"Пакет "Старт"
Включени платени публикации: 1"
Ако наистина са по 1 всеки ден, нека се коригират. Трябва да е Включени платени публикации: 1 на ден или нещо такова. Ако не беше този форум щях да си мисля, че е само 1 за целия платен период и нямаше да се възползвам.. Иначе браво за идеята, дано и изпълнението е добро. Скоро ще тествам.
Благодаря за съвета!
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

А да попитам има ли още ревюта?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

А да попитам има ли още ревюта?
Има...........
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Изпробвах тестовия период от 3 дни. Системата ми хареса страшно много, но според мен някои неща трябва да се подобрят.

Картинките трябва да се сортират по-подробно (примерно в категория смешни през лятото може да излизе картинка как "бойко обеща да почисти улиците" и всичко да е в сняг...

Наложи се на няколко пъти да изтрия подобни картинки, както от категорията любовни, така и от смешните. Имаше много картинки, които рекламираха други фейсбук страници или пък бяха с буквално нечетим текст (тъмна картинка с любовно послание в лилав нюанс биещ към черно).

В базата има много картинки, които са само картинка, без никакво послание и които дори не добавят като коментар нещо... събираха много по-малко харесвания спрямо другите.


Като цяло идеята е страхотна, но определено трябва да се поработи повече върху качеството на съдържанието : )
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Да се отчета и аз - системата е супер като идея, като изпълнение трябва изключително малко неща да се подобрят и според мен са точно тези, които е описал trancer4o. Снимките трябва да се сортират малко по-добре. В тема Любов има страшно много без надпис и те едвам събират 10 лайка. Това смъква много успеха, който постигат другите снимки и статуси. Иначе засега нямам други забележки, но ще се наложи ръчно да настроя всяка една публикация за идните два дена, за да не пада "рейтинга на страницата" заради снимки без надписи, които често се срещат.
И все пак ще си купя пакет "Старт" :neutral:
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Благодаря за мненията - от утре се хващаме да оправим снимките, както казвате...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Вместо да ги оправяте направете така че всеки да си добавя сам снимки които да му се качват в страниците,така всички ще са доволни.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Вместо да ги оправяте направете така че всеки да си добавя сам снимки които да му се качват в страниците,така всички ще са доволни.

Това е направено... А до 1-2 дни ще може и свои галерии, а не само снимки да прави...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

ревюта има ли още да тествам и аз тази система??
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

ревюта има ли още да тествам и аз тази система??
Има - прати ми профила ти на ЛС...
 
Re: От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Това е направено... А до 1-2 дни ще може и свои галерии, а не само снимки да прави...
Това вече ще е супер. Ако може да взема 1 ревю тогава, когато стане това със снимките. ;)

Поздрави,
Симеон
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Това вече ще е супер. Ако може да взема 1 ревю тогава, когато стане това със снимките.
Пиши утре вечер - дотогава трябва да е готово...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Личния каталог вече е факт... Може да го тествате :)
 
Re: От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Личния каталог вече е факт... Може да го тествате :)
Ще го тествам тези дни..

Давам съвет(без да съм пробвал услугата)

Ако може да направите с 1 отметка да се трие линк през интервал от време в който ние си задаваме. Да кажем цъкаш отмеката да трие линковете след 1 ден.. и си зареждаш линкове и като мине 1 ден се изтриват автоматично..
Другото, което е от 1 колега научих, че всяка снимка трябва да се качва по отделно (за собствената галерия говорим) - Може ли да се направи да се заредят с 1 мас ъплоад 1000 снимки да се пускат през 30 мин и да не се разправяме изобщо..

Поздрави и успех! ;)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Ще го тествам тези дни..

Давам съвет(без да съм пробвал услугата)

Ако може да направите с 1 отметка да се трие линк през интервал от време в който ние си задаваме. Да кажем цъкаш отмеката да трие линковете след 1 ден.. и си зареждаш линкове и като мине 1 ден се изтриват автоматично..
Другото, което е от 1 колега научих, че всяка снимка трябва да се качва по отделно (за собствената галерия говорим) - Може ли да се направи да се заредят с 1 мас ъплоад 1000 снимки да се пускат през 30 мин и да не се разправяме изобщо..

Поздрави и успех!

Благодаря за съвета - работим и по двете неща...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

В демо пакета всички функции ли работят? Че искам и аз да го тествам ;)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз имам 1 въпрос. Преди 2 дни- на 14 Април си направих регистрация и поръчах пакет "Демо", преведох парите и "Вашият план е неактивен." от тогава до сега. На какво се дължи това и до кога трябва да чакам, за да бъде активиран планът ми?
 

Горе