fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

До няколко дни и опцията за размяна на линкове между фен страници на клиенти ще е готова....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

има ли още тест акаунти? Юзера ми същия като тук.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

има ли още тест акаунти? Юзера ми същия като тук.
Активирах ти демо пакет...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Такааам - да се включа.
Платих на два пъти за по 3 дни с 1 ден пауза.
Експеримент на 1 страница за 1 седмица:
първи ден - говорещи за това - 8300
седми ден - говорещи за това - 50 400
за седемте дни + 700 нови натурални харесвания
нагласил съм автоматичните публикации на 30мин
почти всички снимки правят по няколко стотин харесвания, споделяния и по доста коментари.
Като се има в предвид че ако се плати за няколко страници ти излиза под 10лв месечно на страница - то това
си е оферта мечта.
Тези дни ще си платя за цял месец за поне 4-5 страници.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Благодаря за което!
Но нещо не се оправям явно като дам свързване с фейсбук и ми дава: An error occurred. Please try again later. имам опция ОК само и ми отваря моята ФБ страница
С Chrome на Мак съм ако има значение.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

И аз съм направил публикации на 30мин. и ми отпадат по 7/8 човека на ден (става въпрос за 2 дена :) ). Явно на някои им идват в по-вече публикациите през 30мин. . Хубавото е че така ще се отсеят по активните потребители за сметка на другите. Друго което забелязах (незнам може аз да не съм го нагласил както трябва) при RSS публикациите: ако няма нова, се публикуваше пак старата. Махнал съм отметката на "Повторение при изчерпване", но няма ефект. Наложи се да ги спря. Инъче има доста коментари и харесвания на снимките.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

И аз съм направил публикации на 30мин. и ми отпадат по 7/8 човека на ден (става въпрос за 2 дена ). Явно на някои им идват в по-вече публикациите през 30мин. . Хубавото е че така ще се отсеят по активните потребители за сметка на другите. Друго което забелязах (незнам може аз да не съм го нагласил както трябва) при RSS публикациите: ако няма нова, се публикуваше пак старата. Махнал съм отметката на "Повторение при изчерпване", но няма ефект. Наложи се да ги спря. Инъче има доста коментари и харесвания на снимките.
Ще погледнем rss-a, благодаря за мнението...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

И аз съм направил публикации на 30мин. и ми отпадат по 7/8 човека на ден (става въпрос за 2 дена ). Явно на някои им идват в по-вече публикациите през 30мин. . Хубавото е че така ще се отсеят по активните потребители за сметка на другите. Друго което забелязах (незнам може аз да не съм го нагласил както трябва) при RSS публикациите: ако няма нова, се публикуваше пак старата. Махнал съм отметката на "Повторение при изчерпване", но няма ефект. Наложи се да ги спря. Инъче има доста коментари и харесвания на снимките.
Това е много относително, особено ако има добавяне с лайкджакинг. Ще дойде момент, в който ще спрат да намаляват и ще почнат да се увеличават... Впрочем, и сега е така, просто тези, които се отписват са повече от новохаресалите... Но в крайна сметка това е идеята на fbmanager - да се изграждат и поддържат фен страници с таргет аудитория - само хора, които наистина се интересуват от тематиката на страницата.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Забравих да добавя нещо много важно, че 100% от феновете ми са добавени по по изкуствен път (не знам как е правилно да се каже) платил съм си за добавянето :)
Така че предполагам е нормално.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Забравих да добавя нещо много важно, че 100% от феновете ми са добавени по по изкуствен път (не знам как е правилно да се каже) платил съм си за добавянето
Така че предполагам е нормално.
Да, точно затова е нормално.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Те и моите не са естествени - даже повечето са от михлюзина но за сега съм доволен от растежа от около 100 на ден.
+104% Weekly Total Reach
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Оправих настройките и поства но се чудех дали не може да се добавят галерии със собствени снимки? За да не товари сървъра може да се направи да ги тегли от ФТП на клиента или от разни др сайтове напр Дропбокс и подобни.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Оправих настройките и поства но се чудех дали не може да се добавят галерии със собствени снимки?
Да, ще могат да се правят галерии със собствени снимки... След няколко дни всичко ще работи както трябва.....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Скоро ще има и пълна статистика за импресиите на платените постове, просто ФБ е много бъгав и там нещата вървят с много нерви...
 
Re: От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Да, ще могат да се правят галерии със собствени снимки... След няколко дни всичко ще работи както трябва.....

Е това вече го чакам с нетърпение :)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Платих през ипей, след колко време ще се активира профила?
Пакета е активиран. От утре и плащанията през ерау.bg ще са напълно автоматизирани и няма да се налага чакане след като платите.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Рекламните публикации представляват споделяне на съдържание в наши фен страници с аудитория от 1 500 000 фена. Всяка рекламна публикация се публикува в аудитория от 150 000 фена, като всеки ден тази аудитория е различна. При рекламните публикации може да споделяте единствено съдържание от Facebook. Идеята е да споделите нещо интересно от стената на Вашата страница при нас - било то снимка, видео, виц, статус или нещо друго интересно или забавно, като публикувайки се при нас да Ви донесе голям брой харесвания и споделяния, което всъщност е и най-добрия начин за естествен растеж и повишаване активността на Вашата фен страница. Нашата препоръка е да споделяте забавни или тематични снимки от Вашите фен страници, тъй като това е доказано най-добрия начин да заинтригувате нови хора, които са потенциални ваши фенове, както и активни и заинтересовани от това, което предлагате.
 

Горе