fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз имам 1 въпрос. Преди 2 дни- на 14 Април си направих регистрация и поръчах пакет "Демо", преведох парите и "Вашият план е неактивен." от тогава до сега. На какво се дължи това и до кога трябва да чакам, за да бъде активиран планът ми?
Пакета вече е наличен по профила ти, извинявам се за забавянето. От утре вече няма да има такива проблеми, тъй като и плащанията с ипей, ще са напълно автоматични.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

В демо пакета всички функции ли работят? Че искам и аз да го тествам
Да, всички работят.....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Освен, че няма еквивалент тази услуга в странта, цената й е както се казва без пари. За 20 лв на месец си спестява човек часове "висене" над РС. Отделно, тази рекламна публикация дневно в група от 150К е още едно супер предимство. Въпреки, че моята група е със строго определена тематика, всеки ден фенвоете и се увеличават. Аз лично съм много доволен и препоръчвам на тези, които още не са се включили.
 
Последно редактирано:
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Много съм доволен от услугата... както казаха по горе трябва снимките само малко по детайлно да се сортират... иначе определено поддържат активна страницата... аз избрах публикация през 20мин и за 3те дни "говорят за това" се дигна значително......
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Поради промени в алгоритъма на Facebook, се наложи да направим техническа профилактика в приложенията на Fbmanager, както и да стартираме сайта от нов домейн: Fbmanager.info, което бе и причината за неуспешното публикуване на постове днес.
За да възобновите публикациите си е необходимо да се логнете с Вашето име и парола в профила Ви във Fbmanager.info и да обновите аccess token-ите на Facebook приложението, чрез което публикувате.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Не, нямат алгоритъм. Копат картофи, ти какво си мислеше?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз мислех, че копат репи... и, че нямат алгоритъм
Мислех си, че е балон но май не трябва така - хората казват... защо да изказваш мнението си???
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Разбира се, че има алгоритъм! ФБ се интересува дали харесалите страницата се интересуват от публикациите - особено внимание в/у линковете, тях следи изкъсо! Дори и да се пускат интересни снимки на 5 мин., ако се пускат не посещавани линкове, страницата запада с всеки изминал ден! Кое е нормалното - страница с 100 хил. харесвания, би следвало да прави поне 30-40 хил. преглеждания на линка, ако са по-малко, хубаво е да се изтрие!
Виждал съм страници, дето са над 150 хил. харесвания, а на снимките харесванията им са колкото на 4-5 хил. страница - смяяях! Тези малки харесвания показват само едно - ДО АДСКИ МНОГО МАЛКО ДУШИ СТИГАТ ПУБЛИКАЦИИТЕ! Това показва, че наистина има алгоритъм от фб! :(
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Facebook е номер едно! Страхотен алгоритъм! Страхотни страници .... 200 300хил. 1млн. харесвания - няма значение
Търгуват се ! Това е важното.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Направихме минималния интервал за задаване на постове по график на 5 мин.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Пробвах демо пакета. Много съм доволна от услугата. Определено активността в страничката скочи. Според статистиката във фейса, с 1 103,85%. Също се забеляза ръст на лайковете - неголям, около 2%, но все пак го има. Няма грешка в постовете, картинките също са готини. Бяха ми необходими само 10 минути, за да направя настройките.

Идеално е за поддръжка на големи страници. Тази услуга Ви спестява страшно много време и същевременно пари, защото услугата е много евтина (поне за мен). С удоволствие ще се възползвам, за по-нататъшните проекти.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз поръчах пакет и платих 19.90 - сложих в рекламна публикация лник към моята фб страница, нищо не се случи , а и няма възможност да се редактира? Явно изгоря едната платена публикация. Добре е да напишете там, че трябва да се даде линк към снимка в своята фб страница, щото така ще се объркат и други.
Как може да кача 50-100 снимки и да им задам график да се публикуват в моята фб страница в два определени часа , например в 11 и 20 ч?

Как да добавя картинки в Личен каталог - трябва да ги кача някъде в ФТП и да сложа линк ли? То ще си избира рандом, така ли? Може ли изобщо да се качват много снимки наведнъж?

Горе-долу схванах нещата - в личен каталог снимки се качват чрез Добави постинг.

Сега моите предложения, за да стане услугата номер 1:

1. Възможност за добавяне на много снимки наведнъж
2. Възможност за определяне не само на интервал на автоматичните публикации, но и създване на график, още по-добре ако е с възможност за седмичен такъв - например автоматичните публикации да се постват в 11,18 и 20 ч , а в събота и неделя в 12,16, 22 ч
3. Възможност рекламната публикация да взима последната публикувана снимка в моята фб страница и линка да го слага автоматично там където се публикува - тоест еднократно слагаш тази настройка и повече не се занимаваш да определяш ръчно коя снимка искаш да рекламираш
4. Възможност на автоматичните публикации да се взимат снимки от ФТП и то рандом, като се следи да няма повтаряне докато се изчерпат всички снимки, след което процеса се повтаря.
5. Възможност за дърпане на снимки от външни източници - например Пинтерест и автоматичното им публикуване. Например давам някой голям борд със снимки, които са в същата ниша и то си ги дърпа автомат.
6. По-дълги месечни планове - за 3 м, 6м, 12 м

Идеята за тази услуга е много добра и ще помагам с квото мога за тестване и добавяне на допълнителни функции-
 
Последно редактирано:
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

За втори път оставам разочарован от услугите на михлюзин. Първия път заредих 115 лв. в bultarget.com. В началото беше добре, имаше някаква активност, но след като изхарчих г/д половината пари ефекта беше нулев. А след като останаха двайсетина лева, даже нямаше страници в който да се публикуват линковете. Не знам как но в крайна сметка парите бяха стопени до 2-3 лева (който пак не могат да се изхарчат), но ефект от рекламите отново нямаше (при положение, че не е имало страници в който да се публикуват нормално). Тук и аз сам се прецаках, защото след като се подведох по хубавите резултати (в началото), реших да си оставя половината средства за да рекламирам нещо което предстоеше да се случи, но точно това мое чакане ми струваше доста солено.

От началото на месеца ползвам и fbmanager.info, за който мога да кажа, че за сега ползването му е на кантар. Настроил съм го да публикува в една голяма страница и 3 по-малки (или в цифри, това прави: 46500, 9200, 4500 и 2890 фена). За най-голямата страница ако имам 10 нови харесвания, имам и 9 нови НЕхаресвания. За останалите пък статистиката върви надолу. Тоест ако някой го мързи да си пуска статуси в страницата, за да я поддържа активна, може да ползва услугата и то само ако страницата му е с 50 000 или повече фена. Но статусите и картинките не са обновявани (поне с такова впечатление останах) за това и ефекта е само да остане активна, нищо повече.

Рекламните публикации пък са жива трагедия. 300-700 импресии, нито едно харесване, споделяне или коментар. За поръчка на продукт/услуга пък въобще да не говорим.

Мога да кажа, че съм рекламирам всякакви неща, от забавни статуси, вицове и картинки, до услуги и продукти и крайната ми оценка за 2та сайта е отрицателна.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

За съжаление след няколко дни тестване на fbmanager започвам да отивам към мнението на Маверик. Ще изчакам още няколко дни да видя дали все пак имаше смисъл от 20 лв и ще дам обективно ревю.

P.S. mihluzin - сложи по-големи интервали на автоматичните публикации, 8, 12 часа, за чий са ми публикации през 4 часа, при положение, че цяла нощ няма никой във фб? Все пак страниците са български.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От рекламните публикации няма никакъв ефект, чрез аналитикса проследих в кои страници се публикуват рекламите - пълна трагедия. Толкинга им е под всякаква критика. Нямам желание да ползвам тази услуга на този етап.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

1-во за рекламните публикации - 1-та публикация дневно, заложена в базовия пакет е бонус, (12 лева за следваща - 40ст. за публикация!!!) ...
2-ро как така на някои публикациите им събират по 7-8К импресии, десетки харесвания и споделяния, а при други - пълна скръб... Надявам се си давате сметка, че тематична публикация ще има в пъти по-малък рийч... Колкото до публикуването на линкове към външни сайтове - там е написано, ама кой да чете... А и гледам, че доста хора ползват панела за таргетиране - ами няма как - хем таргет, хем голям рийч...
3-то - 20 лева ма месец - услугата (с редица възможнисти вече в нея) + 1 рекламна публикация всеки ден - извинявайте, но за тази цена просто няма място за коментар.
4-то - имало ънлайкове - ами направи си труда ръчно да подбереш какво да се поства, че да няма... Ако си го направил и отново има ънлайкове - значи проблема е в теб...

Рекламните публикации пък са жива трагедия. 300-700 импресии, нито едно харесване, споделяне или коментар. За поръчка на продукт/услуга пък въобще да не говорим.
Идеята на fbmanager е да си поддържаш страницата чрез него, а не да си продаваш продуктите при нас - виждам, че публикуваш линкове към сайта ти - ами написано е, че не може, въпреки това ти го правиш и накрая се оплакваш, че няма ефект.... Ами няма как да има ефект...

сложи по-големи интервали на автоматичните публикации, 8, 12 часа, за чий са ми публикации през 4 часа, при положение, че цяла нощ няма никой във фб? Все пак страниците са български.

Рекламните публикации се публикуват в интервала от 9 до 00.00 часа - през нощта не се постват - отново е написано.

3. Възможност рекламната публикация да взима последната публикувана снимка в моята фб страница и линка да го слага автоматично там където се публикува - тоест еднократно слагаш тази настройка и повече не се занимаваш да определяш ръчно коя снимка искаш да рекламираш

Да, следва да направим, и рекламните публикации да могат да се постват на автоматичен принцип...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Само ще ви дам един пример - фен страница със 60 000 харесвания (изцяло направена с лайкджакинг) - поддържана единствено автоматично с Fbmanager растеше с 400 - 600 фена на ден... И в момента продължава да расте и да се поддържа от Fbmanager... страницата я купи човек от форума....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

За това че някъде пишело, ще те поправя. Когато аз си платих плана и след това с оня моя проблем, който го разреши-евала. Прочетох всичко в сайта и общите условия и т.н. бяха около три реда. И сега са толкова.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

За това че някъде пишело, ще те поправя. Когато аз си платих плана и след това с оня моя проблем, който го разреши-евала. Прочетох всичко в сайта и общите условия и т.н. бяха около три реда. И сега са толкова.
Говоря за рекламните постове - пише кога се публикуват и че трябва да е линк към ФБ
 

Горе