fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Пичове, няма нещо, което да мисли вместо вас. Ей преди малко, гледам в едни от страниците асоциирани с фб мениджъра, някой пуска ен сайт с афф банери за секс продукти. Ами подобен чукундур, няма как да иска да спечели нещо. Да пускаш ен афф сайт в български страници е върха на дебилщината.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Не говоря за рекламните, а за автоматичните публикации. Сложи възможност за по-голям интервал на постване, например 8,12,16,24 часа. При интервал 4 часа, два пъти има постове през нощта.

..



Рекламните публикации се публикуват в интервала от 9 до 00.00 часа - през нощта не се постват - отново е написано.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Не говоря за рекламните, а за автоматичните публикации. Сложи възможност за по-голям интервал на постване, например 8,12,16,24 часа. При интервал 4 часа, два пъти има постове през нощта.
Какъв е проблема - че се поства през нощта или че искаш още по-голям интервал за автоматичните постове?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Искам по-голям интервал, защото става като спам, поне при мен и второ ако се поства на по-голям интервал може да добавя по-малко на брой снимки в личен каталог.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Пускма на 6, 8, 12, 16, 24 часа.... Така устройва ли те?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

да, идеално, мерси
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

@mihluzin, Наблягаш на това, че съм пускал еди какви си линкове, да пускал съм, но съм пускал и други. Оправдаваш се, че не съм си таргетирал постовете - за мен съм си ги подбрал както трябва. Казваш, че проблема тогава е в мен. Ок, в мен е. Каквото и да ми обясняваш, просто ме загуби като клиент! Аз никога не бих реагирал така към моите потребители.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

@mihluzin, Наблягаш на това, че съм пускал еди какви си линкове, да пускал съм, но съм пускал и други. Оправдаваш се, че не съм си таргетирал постовете - за мен съм си ги подбрал както трябва. Казваш, че проблема тогава е в мен. Ок, в мен е. Каквото и да ми обясняваш, просто ме загуби като клиент! Аз никога не бих реагирал така към моите потребители.

Какво таргетиране?...Те страниците са мармалад...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз съм доволен от услугата. Имам няколко страници и ми върши идеална работа. Mihluzin винаги е бил точен, мога само положителна оценка да дам на fbmanager и съпорта им.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Какво таргетиране?...Те страниците са мармалад...

Таргетирането е за избрано съдържание от автоматичните публикации. В смисъл, че не пускам любовни статуси в страница за коли. Което михлюзина се опита да намекне.
Иначе за рекламните публикации в другите страници, не се и съмнявам. Както казах, рекламирал съм различни неща и следователно проблема не е в мен.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Момчета, съвет от мен - може да сте много добри в управлението на страници и работа с ФБ, ама комуникацията ви с клиенти търпи критики. При това сериозни. Знам, че боли от критики, които във вашите очи са необосновани, но винаги има избор от обръщение и описание на клиент различни от "чукундур" и "дебил". Казвам го с уважение към познанията и уменията ви в областта, но и от позицията на човек, които винаги се е занимавал с продажби. А с това отношение продажби не се правят.

Просто моите 20ст по темата, в която се зачетох, тъй като ми хвана окото стилния банер и се поинтересувах за повече инфо.
Успех,

BTW - Бихте ли сподели ли кой изработи концепцията и банера? Може и на ЛС
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Все още не е активно.
Не става с магическа пръчка....

@mihluzin, Наблягаш на това, че съм пускал еди какви си линкове, да пускал съм, но съм пускал и други. Оправдаваш се, че не съм си таргетирал постовете - за мен съм си ги подбрал както трябва. Казваш, че проблема тогава е в мен. Ок, в мен е. Каквото и да ми обясняваш, просто ме загуби като клиент! Аз никога не бих реагирал така към моите потребители.

Нормално - това, което търсиш, го няма при нас (въобще се чудя защо си се регистрирал..). Ние предлагаме платформа за по-лесно и бързо поддържане на страницата ти, а не за наливане на трафик в сайта ти.

90% от оплакванията са заради рекламните публикации - ами момчета без пари или с шмекерии няма как да си рекламирате сайтовете.... Както виждате, като има сериозни предложения по самата система ги взимаме предвид и работим по тях... А отношението ни към такива, дето не могат да получат безплатен трафик ще продължи да бъде такова, без значение дали ви губим или печелим като клиенти.

Какво таргетиране?...Те страниците са мармалад...

Мартине, направих си труда да видя какво споделяш при нас и защо е малък рийча - ами... :) с това, което споделяш какво очакваш?!!!

Както и да е - явно всеки има своя представа за това, какво е харесвано и интересно и какво не... А и за всяка една страница е различно, но това, че не сте намерили, това, което активира феновете ви и това, което се харесва, не е наш проблем.

Отново повтарям - ние ви предлагаме платформа за по-лесно и бързо поддържане на страницата ви, а не рекламна платформа за вашите продукти или услуги...
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Пуснал съм точно 5-6 рекламни поста, като първия ми беше линк към мой сайт, за който после разбрах, че не може - не съм чел просто. Другото са снимки пуснати в моята страница - стандартни от тия дето хората им се радват. Прав си не ги разбирам нещата. Аз говорех за самите ти фейсбук страници, че са просто едни цифри които не докарват нищо. Рекламирам си моята страница в друга фейсбук страница с над 60 000 и с един пост на ден правя 1000 уникални. Иначе услугата ти става, не бих я позвал, но става. Оценявам труда ти, но както казва народа тука малко по така с клиентите, защото и с мен в началото не се държа както подобава. Няма да се обяснявам да ти трупам негативи.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Иначе услугата ти става, не бих я позвал, но става.
Първо беше боклук, после става.... Май цялата работа беше, да ме наплюете, ама нейсе, знаем си ги такива като вас.....
Рекламирам си моята страница в друга фейсбук страница с над 60 000 и с един пост на ден правя 1000 уникални.
1000 уникални - какво? Посещения ли? Нали ти казах, че от нас трафик не може да търсиш.......
Оценявам труда ти, но както казва народа тука малко по така с клиентите, защото и с мен в началото не се държа както подобава.
Не само в началото, но и сега - каквото повикало, такова се обадило....
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Ти си уникален случай, пиша ти съвсем нормално и без оплюване и заяждане, но явно понеделнишки си станал с г*з* нагоре.

P.S. Никъде не съм ти казвал, че е боклук. Стегни се
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Статистиката за рекламните публикации дава голямо отклонение!

Според fbmanager: 4214 Импресии
според facebook: 768 people saw this post

Според fbmanager: 3042 Импресии
според facebook: 671 people saw this post

От къде се получава такава разлика?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Статистиката за рекламните публикации дава голямо отклонение!

Според fbmanager: 4214 Импресии
според facebook: 768 people saw this post

Според fbmanager: 3042 Импресии
според facebook: 671 people saw this post

От къде се получава такава разлика?

Това е статистика на Фб, не е наша.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз използвах услугата 1 месец и определено не съм доволен за моя тип страница. (фирмена бизнес страница )
1. Рекламните публикации не носят нито трафик, нито нови фенове - бонус били, но така или иначе от тях няма никаква полза, независимо че снимките са такива, които носят много харесвания.
2. Добавянето на снимки в личен каталог е трудоемко, времеотнемащо и недоизпипано. Докато не се направи качване наведнъж, общо взето няма кой да се занимава с това.
3. Автоматичните публикации взимат снимки от каталога без оглед на това дали вече не са пускани - при мен имаше случаи два пъти една и съща снимка да се публикува автомат - епик фейл.
4. Има много още какво да се направи, за да стане качествена услугата - по-нагоре в темата съм написал основните неща.

Недоизпипани са нещата, а са пуснати като услуга - лошо !

Който иска да си развива страницата с реални таргетирани фенове, това не е за него. За сериозни страници трябва доста да се пипни fbmanager-a , за да върши работа.
Това става за попълване на общи странички със статуси, смешни картинки и тн.
Както и по-нагоре казаха - ако сам не се стараеш върху страницата, няма как да стане с нещо автоматично.

@mihluzin - от другите оферти - добавяне на фенове и тн съм много доволен, но тук определено разочароваш.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Аз използвах услугата 1 месец и определено не съм доволен за моя тип страница. (фирмена бизнес страница )
1. Рекламните публикации не носят нито трафик, нито нови фенове - бонус били, но така или иначе от тях няма никаква полза, независимо че снимките са такива, които носят много харесвания.
2. Добавянето на снимки в личен каталог е трудоемко, времеотнемащо и недоизпипано. Докато не се направи качване наведнъж, общо взето няма кой да се занимава с това.
3. Автоматичните публикации взимат снимки от каталога без оглед на това дали вече не са пускани - при мен имаше случаи два пъти една и съща снимка да се публикува автомат - епик фейл.
4. Има много още какво да се направи, за да стане качествена услугата - по-нагоре в темата съм написал основните неща.

Недоизпипани са нещата, а са пуснати като услуга - лошо !

Който иска да си развива страницата с реални таргетирани фенове, това не е за него. За сериозни страници трябва доста да се пипни fbmanager-a , за да върши работа.
Това става за попълване на общи странички със статуси, смешни картинки и тн.
Както и по-нагоре казаха - ако сам не се стараеш върху страницата, няма как да стане с нещо автоматично.

@mihluzin - от другите оферти - добавяне на фенове и тн съм много доволен, но тук определено разочароваш.

Благодаря за фийдбека. Да, съгласен съм, че има още много неща за доизпипване. При сегашния вариант услугата по-скоро е подходяща за хора с доста фен страници, които искат само да ги администрират от едно място - било то ръчни публикации или ползване на рсс фийда или автоматични. Досега опита ни с автоматични публикации за страници с обща тематика над 20К е много положителен. Но при по-малките страници няма голям ефект по простата причина, че има по-малко харесвания и споделяния и по-трудно се получава вирал ефект. Можи би и затова повечето ни клиенти са предимно такива, с по няколко по-големи страници.
 

Горе