FOREX - валутна търговия

От: FOREX - валутна търговия

Здравейте! А някой може ли да ми даде пример за извличане на валута от БНБ?

Питай някоя голяма Търговска Банка!
 
От: FOREX - валутна търговия

са глава и рамене ли има на златото или ко?
аз взех нагоре доволно, сега взех и бая надолу до почти 1200

вий ко?
 
От: FOREX - валутна търговия

Аз препоръчвам да следите рублата. Доста плавни движения в една посока за дългосрочно позиции.
 
От: FOREX - валутна търговия

аз я наблюдавам, че още имам рубли :(( ама не виждам да има изглед за ръст
 
От: FOREX - валутна търговия

Здравейте, хубава тема сте си спретнали тук :)

Имам един въпрос от чисто любопитство, но първо да поясня - не се занимавам с форекс и никога не съм се занимавал, просто от време на време следя GBP/USD и ми харесва динамиката при тази "професия", та на въпроса - може ли така наречения Scalping да бъде успешен и печеливш?

Четох някъде, че доста професионални трейдъри го използват и ми е интересно да разбера дали е успешно
 
От: От: FOREX - валутна търговия

Здравейте, хубава тема сте си спретнали тук :)

Имам един въпрос от чисто любопитство, но първо да поясня - не се занимавам с форекс и никога не съм се занимавал, просто от време на време следя GBP/USD и ми харесва динамиката при тази "професия", та на въпроса - може ли така наречения Scalping да бъде успешен и печеливш?

Четох някъде, че доста професионални трейдъри го използват и ми е интересно да разбера дали е успешно
Да може, както може и daytrading/swing trading, техническият анализ, както и фундаменталният, дори и астрологическият анализ - стига да имаш стратегия с печелившо очакване, може да е успешно.
Проблема на скалпинга е спреда - ако имаш спред от 2 пипса а целта ти е 8 пипса ще си загубил 50% в спреда за отваряне и затваряне на сделката.
 
От: FOREX - валутна търговия

Мерси,

последните 2-3 дена ми стана интересно ( отдаде ми се една възможност да купя един домейн - ForexBulgaria.com и се разтърсих за потенциални купувачи - купувач не намерих, но се зачетох :) ) та мисля да пробвам една демо сметка, а скалпинга ми изглежда интереснен защото е динамичен, а аз не съм човек обичащ да бездейства, та може и да продължа с четенето за форекса
 
От: FOREX - валутна търговия

Мерси,

последните 2-3 дена ми стана интересно ( отдаде ми се една възможност да купя един домейн - ForexBulgaria.com и се разтърсих за потенциални купувачи - купувач не намерих, но се зачетох :) ) та мисля да пробвам една демо сметка, а скалпинга ми изглежда интереснен защото е динамичен, а аз не съм човек обичащ да бездейства, та може и да продължа с четенето за форекса
За да успееш ти трябва да отделиш една сума за правилно обучение или ментор - за жалост другият вариант е през много години и изчетен талаш да станат нещата.
Трейдинга не е до действие или бездействие, а да правилният процес :)
 
От: FOREX - валутна търговия

За да успееш ти трябва да отделиш една сума за правилно обучение или ментор - за жалост другият вариант е през много години и изчетен талаш да станат нещата.
Трейдинга не е до действие или бездействие, а да правилният процес :)

Съгласен съм, сега дори се разтърсих за курсове, но тук ( Лондон ) има бол, просто трябва да се отсее и да се види дали някоя сериозна компания не предлага примерно - 3 месеца курс или нещо подобно, ще разгледам и ще помисля.

Мерси за отговорите
 
От: FOREX - валутна търговия

Съгласен съм, сега дори се разтърсих за курсове, но тук ( Лондон ) има бол, просто трябва да се отсее и да се види дали някоя сериозна компания не предлага примерно - 3 месеца курс или нещо подобно, ще разгледам и ще помисля.

Мерси за отговорите

Тези, които предлагат качествено са много малко, а и цените са си добри както за УК :)
В момента точно това правя, но индивидуални обучение и менторинг(с план за навлизане по мащабно в БГ, тук е неразработен пазара), ако след време решиш да навлезеш по-сериозно ми пиши на ЛС.
 
От: FOREX - валутна търговия

Не мога да отворя.
Знай, че на демото всичко е възможно, а ако стане фал само ресетваш и ти се зарежда нова сума пари :)
 
От: FOREX - валутна търговия

Виж е тук http://prikachi.com/images.php?images/15/8720015E.jpg

Идеята е да играя така все едно го правя с истински пари - купувам по 50 единици паунди и "клъцвам", предполагам, че за това сметка с 300 паунда ще стигне, но първо ще се пробвам 2 седмици :)

Иначе е доста зарибяващо за 3 часа 90 паунда
 
От: FOREX - валутна търговия

А на какво основание влизаш и решаваш да излезеш?
 
От: FOREX - валутна търговия

Следях тренда от началото на деня, гледах за подобни индикации в графиката, както и коя е била най-високата и най-ниската цена до момента преди да отворя първата си позиция, относно излизането, не съм се "лакумял" за голяма печалба, както ти казах интересно ми е скалпирането и в момента когато позицията излезе на зелено се приготям да е затворя - идеята ми е да купувам по 50 паунда и ако отварям около 25 -30 позиции дневно, 80-85% от тях да са на печалба
 
От: FOREX - валутна търговия

А как определяш тренд?
Ако е тренда е бичи, как определяш да продаваш?
След 1 месец кажи до където си го докарал.
 
От: FOREX - валутна търговия

Ще споделям всяка седмица как я карам, мисля за днес да приключвам.... с 110 паунда в повече.... в демо сметката :)

Добре.

Чудно ми е как определяш цел и стоп - пиши после колко ти е средната печалба и загуба.
 
От: FOREX - валутна търговия

Хора и аз да се включа, от доста време проучвам Бинарната търговия, знам знам.... риск голям и все пак ми се иска да пробвам, гледам тея си имат някаква класация - http://bestbinarytradingbrokers.com/bg/, ако някой от вас има опит с някой от брокерите в списъка пишете и споделете, че да не се нацепя лошо:)
 

Горе