FOREX - валутна търговия

От: FOREX - валутна търговия

Да, в нета има бая простотии. Доста прочетох и изгледах :D Мислил съм да се заема по-сериозно, но обикновено не обичам помощ, самоук съм си. Така започнах и с интернет-а и мисля, че се справих блестящо и сега съм много напред. И на форекса ще му дойде времето, аз не се отказвам никога :D

Тези нива по какъв принцип ги поставаш?
А също може ли ми обядниш сверката като огромна част от времето цената е хоризонтална същото е с ЕМИ-те - после 2 мощни бара надолу и ЕМА-та със заксънение ти казва - абе цената падна :D
Ако причината за вход ти е пробив на долната линия, то тогава ЕМИ-те не ти трябват?
Ако е това, то тогава ти трябва обективен подход за поставяне на линиите.


Има и още други неща които може те питам, ама нали сам трябва се осъзнаеш 1-во :D

Да, по принцип пробив или отскок (или как е правилния термин не знам) най-често играя.
 
От: FOREX - валутна търговия

Лошо няма самоучението, но те съветвам докато не измислиш стратегията да не вкараш нивки пари защото играеш само срещу себе си.
Учи учи и измисли стратегия и най-важното трябва да може се тества, потвърди и да се повтаря за напред, ако го имаш това и има положително очакване си ти.
Номера е че трябва вложиш адски много енергия и време, ако го играеш соло, аз като се погледна какво съм направил навремето като почвах направо не знам ... сега колко такива като мен тогава ме питат и всички ербапи и после тихо :D, леле ако си имах ментор преди години медец щеше да е :D

Да пробив е стратегията, но ти трябват обективни ориентири иначе чао :)

И отново сам потвърждаваш, че не ти трябват ЕМИ-те, но си ги сложил :D в тях подкрепа ли търсиш, то все едно от арменският поп да търсиш :D може да си наблъскаш още една серия от индикатори и да направиш художествена творба :D
Много е важно да имаш ясни и точни обективни правила какво ти трябва или не и няма защо си кичиш графиката с различни индикатори.
 
От: FOREX - валутна търговия

Съгласен съм, да. Но стратегия още нямам, но поне вече не е само по усет - сега ще продавам щото така ми изглежда като на бинарните :D
 
От: От: FOREX - валутна търговия

Съгласен съм, да. Но стратегия още нямам, но поне вече не е само по усет - сега ще продавам щото така ми изглежда като на бинарните :D

Рано или късно ще се осъзнаеш, че "така ми изглежда" или нямам стратегия е равно на загуба от време до пари :)
 
Последно редактирано:
От: FOREX - валутна търговия

Баси майката :D Изтеглих си пари от xn за първи път и таксата от фибанк е направо тесла - 50$ ми взели :D
до размера на депозита без грам такса, обаче понеже бяха повече пуснах bank wire и май сбърках. Как е най-тънкана?

Що толкоз много бре :D
 
От: FOREX - валутна търговия

Баси майката :D Изтеглих си пари от xn за първи път и таксата от фибанк е направо тесла - 50$ ми взели :D
до размера на депозита без грам такса, обаче понеже бяха повече пуснах bank wire и май сбърках. Как е най-тънкана?

Що толкоз много бре :D
Международен превод кво искаш :)

Поне на печалба ли си?
 
От: От: FOREX - валутна търговия

e, да.. пуснах 1000, очаквах примерно 980, а то 950 и ми стана жал :D
На вебмъни ще пускам..

Като цяло до някакъв праг забравих колко к беше взимат 50 долара.
Е ако си вкарал 500 и вадиш 1к не е толкова зле:)
 
От: От: FOREX - валутна търговия

Като цяло до някакъв праг забравих колко к беше взимат 50 долара.
Е ако си вкарал 500 и вадиш 1к не е толкова зле:)

вкарал съм 214 :Dнали съм ти реф, взе ли процент :D
 
От: От: От: FOREX - валутна търговия

вкарал съм 214 :Dнали съм ти реф, взе ли процент :D

Не знам, сайта е продаден.

Е че близо 5 пъти увеличение - 50 долара не е голяма болка.
 
От: FOREX - валутна търговия

Дърпай към карта тогаз таксата е минимална, не съм сигурен че го имат де, ако не, към Skrill и от Skrill към карта
 
От: FOREX - валутна търговия

Дърпай към карта тогаз таксата е минимална, не съм сигурен че го имат де, ако не, към Skrill и от Skrill към карта

към карта само колкото е депозита, аз си дръпнах 214 на карта и няма повече.. другия път на вебмъни или скрилл и от там на карта, че не е готино, 70 лв да загубя :D
 
От: FOREX - валутна търговия

Тестче, съветвам те БГ брокер да вземеш - аз цъкам с може би най-добрият и с най-добрите спредове не говоря за ECN и никви такси и комисионни нямам, дори като си превеждам може да им кажа от евро/долари към левове и по курс с лека надбавка от междубанковият курс - демек по-добре от където и да е другаде :D Това разбира се, ако не си решил да спираш с трейдинга.
 
От: FOREX - валутна търговия

Тестче, съветвам те БГ брокер да вземеш - аз цъкам с може би най-добрият и с най-добрите спредове не говоря за ECN и никви такси и комисионни нямам, дори като си превеждам може да им кажа от евро/долари към левове и по курс с лека надбавка от междубанковият курс - демек по-добре от където и да е другаде :D Това разбира се, ако не си решил да спираш с трейдинга.

мен лично xm най-много ме кефи, върви ми там :D
от адмирал маркетс само ме преследват, щото на демото им разцъках доволно с добър успех, звъни ми през ден тоя бастун да ме убеждава
алпари имам - хич не ми върви там
имам и 50 долара на варчев дето си цъкам с 0.01 лота :D

кой е тоя най-добрия бг?

как ще спирам, ти луд ли си :D тва е като наркотиците :shock:
 
Последно редактирано:
От: FOREX - валутна търговия

Да и при мен е така с Адмирала - смятай аз съм на реално :D

Бенчмарк - това е брокер за мен еталон. Не звънят не те закачат нищо все едно ги няма - ако се наложи нещо на секундата фул сървис.
А що тях в момента дават супер добри спредове.
А такава глупост като такси и комисионни няма - нали ти казвам теглих X евра към левова сметка, те ми дадоха супер якият курс дето трябва десетки к да обърна, че да го получа иначе.

Нали знаеш, че с наркотици не е добре работата - умната и гледай да правиш стабилни месечни увеличения ако правиш 5% всеки месец с малък drawdown ще си залят с пари - дори и аз ще ти дам :D
 
От: FOREX - валутна търговия

замалко да се залея, ама се олях :D от 1075 златото тръгнах да продавам, таман почнах да се заливам и ми изби стопа на 1080 и се олях-осрах :D алпари, деба..
 
От: FOREX - валутна търговия

замалко да се залея, ама се олях :D от 1075 златото тръгнах да продавам, таман почнах да се заливам и ми изби стопа на 1080 и се олях-осрах :D алпари, деба..

Пазар бе тестче, не брокер!
Ти все още ли цъкаш основно на съпротива/подкрепа? Ако е така може ти дам моя разработка продукт за съпротива и подкрепа като кирията е показва на малки графики горни нива на съпротива и подкрепа ако така го настроиш - трябва ми малко тестинг, ако си нямаш работа :D
 
От: FOREX - валутна търговия

замалко да се залея, ама се олях :D от 1075 златото тръгнах да продавам, таман почнах да се заливам и ми изби стопа на 1080 и се олях-осрах :D алпари, деба..

Бегай далече, докато не си се зарибил.
 

Горе