FOREX - валутна търговия

От: FOREX - валутна търговия

Наясно ли си какво е това нещо бинарна търговия?
 
От: FOREX - валутна търговия

Ще споделям всяка седмица как я карам, мисля за днес да приключвам.... с 110 паунда в повече.... в демо сметката :)

До къде я докара?
 
От: FOREX - валутна търговия

До къде я докара?

100 про до 0

иначе златото доволно се движи, хванах някой доларец. сега чакам 1300 да попродам малко че си е бало майката :D
 
От: FOREX - валутна търговия

Днес е доста интересен ден на валутния пазар :)

кое е интересото освен че паунда и еврото отвориха с голям гап?

та за 23 вие какво мислите? аз търся да зема някоя къса на паунда ама не намирам от къде, цял ден се мота около 1.46600 и курец, не мръдва надолу ;D
макар да не мисля, че референдума ще е за излизане, искам за всеки случай ако стане като на швейцарския франк преди година нещо бомбастично да не го пропусна
 
От: FOREX - валутна търговия

Според мен има вариант и за огромна покупка, тъй като на месечна графика е доста евтин. Със сигурност ще е интересно, вижда се, че пазара е в голяма волатилност и във всеки един момент може да прави големи движения както преди точно 10 минути GBP/USD.
 
От: FOREX - валутна търговия

Според мен има вариант и за огромна покупка, тъй като на месечна графика е доста евтин. Със сигурност ще е интересно, вижда се, че пазара е в голяма волатилност и във всеки един момент може да прави големи движения както преди точно 10 минути GBP/USD.

Покупките трябваше да са миналата седмица:
7HKJ05J.png
 
Някой търгувал ли е с AdmiralMarkets и теглил ли е пари от тях?
Изобщо някой срещал ли е проблеми със тях..

Във официалният сайт на FCA попаднах на интересен Warning.

https://register.fca.org.uk/ShPo_FirmDetailsPage?id=001b000000NMdhxAAD


"
Warning / Cloned firms
Individuals are using the details of this firm to suggest they work for the genuine firm. We call this a ‘cloned firm’ and it is typically part of a scam.

To contact the genuine firm you should call the switchboard number listed on the Register – and contact usif this is not provided. Find out more about the clone firm(s):



Admiral Markets Ltd,"

Мога ли да се доверя на тази платформа и знам че мога да търгувам спокойно?
 
Виждам, че по темата отдавна не е писано. Нова съм във форума, но ще си позволя да се включа с мнение. Admiral Markets е коректна фирма, както и Karoll JSC . Моя близка работи с втората и няма оплаквания от тях, а за Admiral Markets мога да кажа само, че познатите ми, които са били техни клиенти, са с много добри впечатления. И откъм коректно плащане, и откъм коректно развиване на инвестиционни дейности.
 

Горе