FreshPromotions.EU набира кадри.

Статус
Not open for further replies.
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Според мен го е приел като критичен спам или нападение. Но всички минаваме през такива моменти. Ха да видим сега как ще се развият нещата и да започнат похвалите (нейсе).
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Хората са написали че набират кадри, писалите колеги тук бихте могли съвсем добронамерено да им предложите услугите си, като например им напишете в учтива форма че сайта не е добре направен и поради тази причина еди какво си, но Вие бихте могли да направите промени по сайта (из основи) , което еди какво си.
Не може да пишеш на някой в темата неща като спам, в не учтива форма и да очаквате обратна добра връзка, освен ако никой от Вас не желае да се занимава с подобни проекти, но пише ей така за спорта.
Смятам че е време да започнем да бъдем по-добронамерени, културни и позитивни в отношенията си един с друг.
Поздрави
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Човека явно не му се дават пари. На такива като им кажеш цената и почват да те псуват.
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Приемам съвети, предадох на автора да си оправи чудото наречено сайт и тогава да ми търси хора за работа
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Приемам съвети, предадох на автора да си оправи чудото наречено сайт и тогава да ми търси хора за работа
Ако този човек ти е съдружник или приятел разбирам, но ако плащаш за това няма да те разбера
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

При условие, че човека предлага работа, не смятам, че има значение как изглежда сайта ако той е коректен. :)
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

<meta name="author" content="Александър Видов"/>
<meta name="generator" content="Multy.PRO ver.2 ( rEVOLUTION )"/>

Нека неделната тема започне СЕГА! :drama:



Дами и Господа, ето го и първия попарил се с "Най-добрата CMS".
 
От: FreshPromotions.EU набира кадри.

Розичке, неудобно ми е да шервам такъв сайт в социалките. Работодателят може да е коректен, но онлайн фабриката му куца. На негово място бих обърнала внимание на критиките.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе