Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

No way...!
 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Да бе, още при вида на темата отворих нов таб и се опитах да вляза в уеб страницата им, естествено безуспешно.. все пак се надявам скоро наистина да са он.
 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Надявай се...

Надеждата крепи човека
 
ссх_он казва истината един даунлаи (тои) и една обработен наша сайта не се отваря къстпеи се отваря и маи работи не дава ерори но не прехвърля на друг пеидж след оредер при тест
 
Последно редактирано от модератор:
да бе бате и ние имаме ордерче и за теб твоя получих меил
Абе, аре стига се базикайте. Вече не е смешно...:) Верно ли че са онлайн...??? Ако е така е време пак да се захжанем за работа. Ама честно да има някой наблюдения, че трябва да се сменят продукти. :)
 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Успях да си поръчам хапчета за удължаване на инструмента през Ezbill.biz (въпреки, че сайта ezbill не дава индикации за успешна поръчка, получих e-mail за потвърждение!):

 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Най-вероятно изстискват последните пари, които могат от афилиейт мрежата им. Представете си само още колко много сайтове промотират тези продукти и собствениците им са ги за***ли и не сменят сейлскопитата, темплейтите и линковете. Личното ми мнение е, че комисионните от тези продажби няма да ги изплатят на никой, след като вече направиха напълно официално изявление за прекъсване на дейност. Иначе момчетата трябва да се радват ако отърват затвора, пък винаги могат да отворят после нова мрежа.
 
Re: От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Личното ми мнение е, че комисионните от тези продажби няма да ги изплатят на никой, след като вече направиха напълно официално изявление за прекъсване на дейност.
Дано не си прав. А за какво официално изявление става дума? Линк може ли?
 
Днес също получих email за реализирана продажба (coolice ще черпи). Има и информация, че ще ни бъде платено. Остава само да се разбере да започваме ли пак да промотираме продукти на GenBucks. Ако плащат, а само сайта не се зарежда... едва ли за някой е проблем :)
 
От: Re: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Днес също получих email за реализирана продажба (coolice ще черпи). Има и информация, че ще ни бъде платено. Остава само да се разбере да започваме ли пак да промотираме продукти на GenBucks. Ако плащат, а само сайта не се зарежда... едва ли за някой е проблем :)

е не е проблем ама не е лошо да си следиш статистиките
 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Вчера като пилучих смс че имам продажба направо се изкорах. Само ми е чудно как ще ги изплатят , SSH_ON къде е тази информация?
 
Re: От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

Само ми е чудно как ще ги изплатят , SSH_ON къде е тази информация?
ePassporte примерно. Информацията е от афилиейт менажер. Аз още вчера трябваше да си получа парите, но явно през уикенда няма да стане. По-важното е продажби да стават, парите са лесна работа.
 
От: Genbucks живи и здрави обработват поръчки?

SSH_ON човекът е проверил и ми каза че нямаш пари в акаунта. В понеделник ще го накрам пак да види.
 
Да, определено ще се наложи пак да провери:

34qqwco.jpg


;)
 

Горе