GenBucks за начинаещи

kolev89 каза:
Как мислиш да промотираш? Чрез купен домейн или чрез субдомейн на блогспот или безплатните на генбъкс
И аз това се чудя и немога да реша...
 
arsenal каза:
най-добре си със собствен домейн, замислете се че парите които струва ги давате за ебаси глупостите нали :wink:
Да, преди няколко дена си къпих цигари = 1/4 от домейна. Още 3 кутий и едто ми един, да не говориме че някой обичат и да си пийват по някоя друга чашка водка. :wink:

dedo, добре дошъл. Еми разгледай го и го проучи. Всеки бутон от менюто му те води към съответната секция. Направено е наистина просто, просто е нужно да се свикне. А през това време - поразходи се из форума и виж как може да рекламираш. :wink:

Успехи.
 
Първо искам да благодаря на всички, които дотук неуморно отговаряха на въпросите! Благодаря за помоща! И така както вече споменах, от два дни съм регистриран в GenBucks и все още само разглеждам потребителския панел. Макар и думичка да не обелвам на Английски език, долу горе схващам за какво иде реч. Та във връска с това у мен възникнаха няколко питания:

1. Понеже разбрах, че отделен домейн и хостинг е по-добре отколкото фрее хостинга на GenBucks, реших да си взема, но! Искам да попитам проблем ли е яко хостинга е в България?

2. Темплейтите предлагани от GenBucks, всъшност това са платформите за продажба на продукти (ако мога така да се изразя); т.е. нетрябва да се добавят някакви скрипове или др. Просто трябва да си сваля съответния темплейт и да го кача на хостинга?

3. Ако преразкажа текстовете от даден темплейт, за да са долу-горе уникален контент, достатачно ли е по отношение на СЕО? Имам предвид, трябва ли да добавям нов контент постоянно или не?

4. СЕО:
4.1. Преразказване на контента и придаване на уникалност;
4.2. Добавяне на сайта в Affiliate Directory
4.3. Размяна на линкове с други Affiliate сайтове и с това моята СЕО политика се изчерпва и увесвам! :cry: Какво още трябва...

Имах и още въпроси, но за сега се сещам само за това.
Благодаря ви предварително!
 
Frik каза:
4.3. Размяна на линкове с други Affiliate сайтове и с това моята СЕО политика се изчерпва и увесвам! :cry: Какво още трябва...
Имах и още въпроси, но за сега се сещам само за това.
Благодаря ви предварително!

За размяната на линкове само не съм съгласен. Гугъл вече не го толерират и е напълно разбираемо. Това е изкуствена популярност - аз на тебе - ти на мене. Истинската популярност е другите да добавят линк към сайта ти на своите сайтове просто защото сайта ти е добър а не защото ще им обещаеш и ти да сложиш линк към техния
 
Правиш си онпедидж оптимизацията събмитваш не в афилиейт дирекорииите а всики останали, пускаш няко друг артикъл, сменяш линкове само с рилеиед сайтове :) и ще се справиш с проекта :)
 

Горе