GenBucks за начинаещи

kolev89 каза:
Твоята единствена задача е да разпространяваш твоя сайт из мрежата и да набираш посетители/купувачи, а ако някои има въпроси към даден продукт и не намери отговор на твоя сайт всеки продукт си има горещи телефонни линии както или връзка с имейл. На кратко това е твоята задача.

Моята най точна дума би била - Популяризиране. Да се популяризира сайта - тогава идват успехите.
 
За един месец реализирах 4 продажби ( с много спортно щастие) и вече имам над 100 USD. Трябва ли да им пиша на GENBUCKS че искам да ми ги изплатят или при тях автоматично светва лампа. Ако ще им пиша - на е-мейл или от акаунта има някаква опция (която не виждам)?
И още, като пращат картата, как получаваш ПИН-а? Не вярвам да върви комплект с картата щото Минка пощаджийката само това чака.
Благодаря предварително за отговорите и успех на останалите. Конвертируемостта на продуктите е наистина добра.
 
Тъй като темата е за GB реших да питам тук...
Та, вие след колко време получихте картата си след като направихте 100-те $... пратиха ми и-мейл на 27 ноември, че ми е направен акаунт...колко време трябва да чакам...станаха 2 седмици :?

а и да ви попитам, как мога да заредя още пари в картата, щото в епасспорте пише че в нея има $130, а в момента в GB имам $180, как мога да преведа останалите $50 или трябва да чакам следващия месец...

10х предварително за отговорите...

:)
 
Значи, iNDESiGN, трансферите са седмични и са над $100. Така че те са си там, не се притеснявай. Картата - според зависи. По принцип е от 7 до 10 бизнес дена, но много е относитеслно, защото става дума за бизнес дена <работни>. Скоро ще си я получиш и е якото че е отворена от бизнес акаунт на Epassporte.

Всичко пристига в един плик - там според указаният активираш своят акаунт и съотвертно - карта. :wink:
 
на съпорт@генбъкс, няма смисъл да им пиша, те вече са направили акаунта в епасспорте, какво повече могат да направят...ако пиша на някой мисля че трябва да е на епасспорте

а относно пина, в акаунта в epassporte има едно място дето въвеждаш номера на картата и нов пин...
 
здр на всички от няколко седмици чета из форума (всяка свободна минута отделям за това) така значи искам да споделя с вас една идея и да разбера вашето мнение от няколко дни се рег. в GenBucks и мисля да си взема хост и домейн и да изпозлвам техните темплейти(тъй като не съм много напред че сам да си правя сайт), но немога да се реша не съм сигурен дали ще има ефект и също ако може някой да ми каже(малко по-подробно) ако евентуално се реша от къде трябва да започна с промотиранета
 
HELP! Току що се регистрирах в GB, но сега гледам админ панела и незнам нищо за какво е! Някой може ли да ми каже от къде са си избера продукт, който да продавам? От къде да си пусна сайт, текстове и др.? :cry:
 
Frik каза:
HELP! Току що се регистрирах в GB, но сега гледам админ панела и незнам нищо за какво е! Някой може ли да ми каже от къде са си избера продукт, който да продавам? От къде да си пусна сайт, текстове и др.? :cry:
Темплейтите са тук-http://genbuckstemplates.com/
Ако ще промотираш чрез блог тогава ти трябва банер, те са тук-http://hotlinkbanners.com/?твоето ID
Текстове от темплейтите може да ги вземеш, но ще трябва поне малко да ги преразкажеш за да ти станат уникални
Ако има нещо др. питай
 
Е добре, не е ли нещо като блоггер, да ти дават хостинг и поддомейн? Както и да попитам, ако избера темплейт за отслабване - продавам хапчета за отслабване...
 
Frik каза:
Е добре, не е ли нещо като блоггер, да ти дават хостинг и поддомейн? Както и да попитам, ако избера темплейт за отслабване - продавам хапчета за отслабване...
Е да, имат си и free хостинг с домейн е тук - http://genbucks.com/host.php?твоето ID В полето Message им пишеш кой темплейт да ти инсталират и до 24 часа би трябвало да ти го инсталират и да ти дадът данните за хоста
 
kolev89 каза:
Viko каза:
На всички мои сайтове ползвам http://s-t-a-t-s.com/ и съм много доволен :wink:

Кажете ми какви са тези три реда на брояча? горния е импресии средния уникални, а долния какъв е?
Посещенията за деня
 

Горе