Get-Paid.atspace.com- сега го напраих, ощи е топъл

Дали ще спечеля пари от тоя сайт?

  • Не

    Votes: 0 0.0%
  • Не знам

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    108

DeyanMarkovski

New Member
Такааа, ето го новия ми сайт "http://Get-Paid.atspace.com" кво ш кажете, дали ще забогатея с него? Безпроблемно ли го отваряте?
Направил съм го всеки линк да ми е reff линка, така че сигурно ще си напълня джоба.
Абе аз го правих с Web Page Maker и се чудя дали има някакви грешки по сайта ми, по кода или де да знам и аз къде. И значи сложил съм следни те ключови думи:

make money, surf the Web, playing games, Get paid, reading your eMail, Get paid to signup, earn extra money, money, surf, web, games, paid, reading, eMail, signup, web, playing

Как ви се струва? Аз гледах белия удебелен текст в "http://Get-Paid.atspace.com" и каквото виждах го слагах като ключова дума. Сбъркал ли съм като съм слагал ключовите думи?
И изобщо ако видите някаква грешка, мъртъв линк или нещо друго колкото и да е незначително казвайте.
 
Еми добра ти е подредбата на линковете, ама нещо скина е малко груб. Нямах content, което не е много хубаво - можех да прибавиш някакъв към всеки линк (малко описание с какво предлагат, изгоди от записването към дадената програма) или още по-добре е да сложиш на отделна станица всяка програма с готино описание. Да като стана дума има само една страница.

Можеш освен това да сложиш и някакъв рейтинг към всяка програма там - нещо като цифра или звездички. Така посетителите ще видят че хората имат предпочитания за дадена програма и ще им кажеш че сайта ти е посещаем от такива като тях - сърф мастери.

Успехи. Кажи ни как върви завбъдеще.
 
Лелеееее, абе кой е гласувал че няма да спечеля от тоя сайт бе? Абе каква е тая простащина? :D И защо няма да спечеля ти там дет си гласувал?
ама нещо скина е малко груб
Що да е груб? Това е зето от извънземните най-вероятно, извънземните са груби. Кво искаш? Снимка на Азис :D
Нямах content, което не е много хубаво
Защо да не е добре?
Да като стана дума има само една страница.
Какво пречи че има само една страница?
Можеш освен това да сложиш и някакъв рейтинг към всяка програма там - нещо като цифра или звездички. Така посетителите ще видят че хората имат предпочитания за дадена програма и ще им кажеш че сайта ти е посещаем от такива като тях - сърф мастери.
Песетителите да можели да видят какви предпочитаница...дрън дрън, посетителите да са опраят, мойто време е по важно. Може да направя нещо като рейтинг но ще ги подреждам по това колко парички прибирам от реферали, а те тъпите посетители да си мислят че това е оценка на качеството на сайта.
А кода и ключовите ми думи дали са добре?
Между другото махнах Cashfiesta.com щото били СКАМ и препродредрих линковете, и се отказах да слагам реклами за да не разсейват хората и да могат да обърнат повече внимание на линковете, дали е правилно така?
 
Aз мислех че ти си гласувам за това че няма да спечелиш с този сайт. :D Мислех че се базикаш също така за това че няма да спечелиш.

Ха-ха-ха, това с Азис ще е як скин. :lol: Но не, не форума не толерира изродий. :D Еми така ми изглежда скина. Сори - лично мнение, ама може само аз да си мисля така.

А това с content-та. Еми хубаво е от гледна точка на оптимизирането, но най-вече за посетителите да разберат за какво става дума - трябва им малко инфо преда да предприемат следващият си клик. Би се съгхласил нали? Прочиташ поне едно изречение преди да си кажеш да искам да отида там.

А това че е една страница, няма проблем ама си е страница а не сайт. Сайта е с повече от една страница, според мен. Но и така става. виждал съм много e-books, продавани само с една страница. Но за там е по нормално - ти доколкото видях си ревю за сърф програми.

И твойта идея даже по-ми харесва за рейтинг - свързан с паричките които печелиш от рифърли.

Да правилно е да се ориентираш в линк стратегия, ако това имаш предвид. Кода си е ок, отваря ми го добре и с трите браузъра, но ключовите думи са ти малко. Поне в съдържанието на сайта. Ако прибавиш и текст ще можеш преспокойно да си играеш и с тях, колкото си искаш, но прекалявай.

Надявам се и други да дадът мнение.....аз не съм много голям фактор....хората също да спеделят преди да направиш промени. :D
 
Аз си мисля текста, който ще сложа в сайта си да не е описание на всеки линк а да не нещо като статия която да казва нещо подобно "Това са линкове към сайтове, от които можете да спечелите...дрън дрън...можете да привличате други хора към системата и да пичелите допълнителни...и т.н." нещо такова, ама английския ми не е достатъчно добър, дали се намира някой, който да може да помогне?
 
Екстра е въпреки, че дизайна е таргетиран към много тесен кръг от хора. Но именно в това му е уникалността.

Аз лично съм фен на first person шутърите, а това е дизайн в стил QUAKE и DOOM . :)
 
сайта ти ще се счита като linkfarm от търсачките и ще бъде слабо индексиран.
имаш една страница и всичките ти линкове от сайта сочат навън...

препоръчвам ти да прочетеш това "http://indart.org/how-to-make-money/hiding-affiliate-links-for-better-seo/"

ще ти помогне малко...
 
Caballero каза:
Екстра е въпреки, че дизайна е таргетиран към много тесен кръг от хора. Но именно в това му е уникалността.

Аз лично съм фен на first person шутърите, а това е дизайн в стил QUAKE и DOOM . :)
Аз пък съм бивш геймър и като видя някаква извънземна, чудовищна, роботска или подобна изрудия веднага ми привлича вниманието.
сайта ти ще се счита като linkfarm от търсачките и ще бъде слабо индексиран.
Охоооо, ферма, муууууу, не съм подозирал че някога ще имам сайт-ферма, супер :D
Сложих чатче вътре, може да пишете и на български и на английски, само не на български с англииски букви. Аз си мисля че като напишат хората разни работи в чата тва ще е content а?
Ама верно ли сега сайта ми е фермичка?
 
Според мене.
1. Темплейта
2. Добави главна страница - хората да разберат за кво става дума в сайта като влезнат.
3. Подреди сайтове един до друг (горе) или един под друг (в дясно,ляво).
4. Направи така, че някой като цъкне на някой от сайтовете ти да се отваря твоя страница. В нея да има информация за какво иде реч в този сайт. Колко $ ще печелят за определено време (тука може да ги полъжеш малко от към цифри)
5. Махни Cbox - този чат запазва информация. Някой може да напише анти реклама за сайта ти и евнтуално друг потребител, като влезе ще прочете.
 
2. Добави главна страница - хората да разберат за кво става дума в сайта като влезнат.
Нали имам главна страница, целия ми сайт е една главна страница. Те сега не разбират ли за какво става въпрос в сайта?
3. Подреди сайтове един до друг (горе) или един под друг (в дясно,ляво).
Това не го разбрах.
5. Махни Cbox - този чат запазва информация. Някой може да напише анти реклама за сайта ти и евнтуално друг потребител, като влезе ще прочете.
Ш напиши антириклама и ш му сритам задника. Той и да напиши, те другите като напишат други работи антирекламата на оня ш изпадне надолу и няма да се вижда, освен това що да пишат антиреклама за сайта ми, аз маса много си го харесвам.
 
2. Направи главната страница с информация за сайта ти. А не просто нахвърлени няколко линк-а.
3. Подреди линковете. Горе,долу,ляво,дясно. Един до друг, един под друг. Това имах в предвид.
5. Малко са хората дето пишат добри думи. Евнтуално ти докато спиш някой драсне 1-2 реда с анти реклама, после влезне някой и ще го види.
 
Това че не ти е добър английският не е проблем, просто копни и пастни по едно изречение от всяка програма върху сайта си до линка. Това мисля че ще е ОК.

Аз докато ти напиша нещо вече са ти отговорили. :lol: Иначе наистина умен ход да не си ферма. По скоро мини портал е по-добре. Тези линкове да водят към сайто ви - витрешните страници. И там дадената програма. Ама и донейн си вземи че нещата стават сериозни.
 
2. Направи главната страница с информация за сайта ти. А не просто нахвърлени няколко линк-а.
Готово, сложих текст, виж http://predpriemach.com/viewtopic.php?t=218

3. Подреди линковете. Горе,долу,ляво,дясно. Един до друг, един под друг. Това имах в предвид.
Пак нищо не разбрах, нещо подобно на това http://vbox7.com/play:d22c8172 дето очевидеца обяснява какво е видял когато е станала катастрофата.

5. Малко са хората дето пишат добри думи. Евнтуално ти докато спиш някой драсне 1-2 реда с анти реклама, после влезне някой и ще го види.
Е голяма работа, важното е че ще има чат и ще има защо посетителите да се връщат отново в сайта.
 
DeyanMarkovski каза:
3. Подреди линковете. Горе,долу,ляво,дясно. Един до друг, един под друг. Това имах в предвид.
Пак нищо не разбрах

asdzy8.jpg
 
DeyanMarkovski каза:
Няма пък да ги препродредря.
Хахах, твоя си работа сега не е много зле, но ако има повече материали малко инфо тук там за всеки сайт по нещо и така ще има повече хора, които ще ти станат реферали и ще се задържат повече в сайта :)

Ако питаш мен т'ва чудо дето наподобява на око с рога направо ми казва "излез от тоя сайт, излез - опасно е :D "
 

Горе