Get-Paid.atspace.com- сега го напраих, ощи е топъл

Дали ще спечеля пари от тоя сайт?

  • Не

    Votes: 0 0.0%
  • Не знам

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    108
Аз не съм много сигурен какво виждат очите ми, ама съм гласувал с незнам. Не се ангажирвам с мнение, но бих го пинал от към текст и заглавие и да хубаво е да има меню.

Но ти желая наистина успех, защото подкрепата е най-важното. Другото ще дойде само с работа и опит. Успехи Приятели.
 
Текста който си добавил е доста скрит там долу. Измести го над get-paid...
 
Еййй Анабел, винаги ще ме изненадаш с някое глупаво въпросче :] Отдолу на чата пиши [Get a Cbox]
А относно "http://get-paid.atspace.com/" май нищо не става и от тоя сайт. От 128 уникални посетители не съм взел и цент. То се е видяло че съм един миризлив мармот и нищо нимоа да направя :]
 
Ми промени дизайна. Колко хора ти казаха, че това странно нещо(което все още не сме разгадали какво е) отблъсква хората. Прегледай отново темата. Виж какви съвети са ти давани.
 
Тъкмо си мислих да пиша , че ако си изкарал и цент от тоя сайт ще си супер мениджър , да накараш някой да се загледа в линковете ти е чудо,
надявам се не си правил тази графика сам , че е супер загуба на време .И аз не съм добър в дизайна ма поне текстове пльоскам тук таме .Ти искаш май със трици маймуни да хващаш .Пести време , но все пак отдели 10 минути за сайт .
И наистина мнението ни не те интересува ,просто си отваряш тема за кеф.
 
дам ilianskim е прав. Отдели повече време за дизайна ...Аз като гледам то не че има много текст. а търсачките на това се кефят ,на повече съдържание - content is the king - както са казали всички:)
Предлагам ти да се ориентираш в нещо друго .В нещо което да си заслужава..Тези е-маил 10 сайта на които им търсиш реферали са от "старата ера" .С тях едва ли ще направиш и 2 $ за месец. Цяло чудо ще е. И аз преди 2-3 год цъках но за 1-2 месеца и разбрах че файда няма.
 
ilianskim каза:
И наистина мнението ни не те интересува ,просто си отваряш тема за кеф.
Интересува ме, даже като ми казахте да сложа текст аз сложих щото вие ми казахте.
 
DeyanMarkovski каза:
Интересува ме, даже като ми казахте да сложа текст аз сложих щото вие ми казахте.

Без текст, няма как да заинтересуваш някой. Изтегли си някой темплейт. Подреди сайтовете(поста с картинките - един до друг и един под друг).
 
DeyanMarkovski написа:
Интересува ме, даже като ми казахте да сложа текст аз сложих щото вие ми казахте.


Без текст, няма как да заинтересуваш някой. Изтегли си някой темплейт. Подреди сайтовете(поста с картинките - един до друг и един под друг).

WORD.... :D
 
Защо не направиш малко текст да въведеш и да има два езика
примерно английски и бг а може и немски както и малко хелп за програмите за да стане малко по голям сайта...
 

Горе