Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Дам. Профилът му е активен. Просто ме е блокирал. Аз пък ще продължавам да му с*ра по името, защото зад него стои една п*тка, която не знае какво е мъжка дума. Неслучайно всички хора около него един по един го зарязват. Неслучайно роднините се срамуват от него. И Деяне, ако четеш това, от мен да знаеш: най-сладко е, когато на пук на съдбата от никой станеш някой и от няколко грама сперматозоиди и 1 яйцеклетка станеш истински, стойностен човек. В твоя случай обаче според мен вселената и родителите ти са похабили напразно време и енергия. Направо те съжалявам, а и ти ще съжаляваш рано или късно.
 
От: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Дам. Профилът му е активен. Просто ме е блокирал. Аз пък ще продължавам да му с*ра по името, защото зад него стои една п*тка, която не знае какво е мъжка дума. Неслучайно всички хора около него един по един го зарязват. Неслучайно роднините се срамуват от него. И Деяне, ако четеш това, от мен да знаеш: най-сладко е, когато на пук на съдбата от никой станеш някой и от няколко грама сперматозоиди и 1 яйцеклетка станеш истински, стойностен човек. В твоя случай обаче според мен вселената и родителите ти са похабили напразно време и енергия. Направо те съжалявам, а и ти ще съжаляваш рано или късно.

Това е мошеник, тръгнал да мами хората, недей намесва баби, стринки, лели , майки и бащи - този човек просто е обеднял и е алчен....да вземе да върне парите и да хвърли компютъра през прозореца и да ходи да работи нещо, на което не може да мами ( няма такова животно )
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ще намесвам всеки, който пряко или косвено е виновен за оформянето на този индивид като злокачествен тумор в тялото на човечеството.
 
Ако са направени толкова много репорта, няма начин да не го проверят от там за автентичност на профила. А това със сигурност няма как да го докаже, че е реален профил. :)

Той толкова шит е направил на толкова хора, че не знам как няма да не му го върне обратно. Дори % яко расте със всеки следващ изпързалян. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ще му се върне. Да се моли да не го срещна някъде ей така, че аз ще съм последното нещо, което ще види. Ще му затворя очите с отоци!
 
Такива като него едно време са ги замервали с камъки и са горели на клада. Тъпото копеле трябва да му се оптимизира добре името, за да се знае от всеки. ;)

Да го чукат манафите. ;) Мазен фрик.
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Тъпото копеле трябва да му се оптимизира добре името, за да се знае от всеки. ;)

е да де но каква оптимизация, като не си го споменал - "Деян Йорданов - Gioiello"

Готово :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

И какво, една камара хора изкърбил* този човек с мангизи и никой така и не го изгърби, много мекошави възложители излезнаха:)
 
Скоро ще попадне на някой, с който физически ще се разправя, така че скоро може да има ухлузени гъзери. Но ей такива нямат място в бизнеса, ако въобще неговото е бизнес. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ееее много сте лоши значи, затрихте му профила - https://www.facebook.com/gosho.donkov.7 :D

Сговорна дружина, планина повдига :beer:
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

http://bit.ly/1HL2Mfo
http://forum.rozali.com/viewtopic.php?t=11319
http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1759852

Освен всичко друго, явно "Диди Манекена" страда и от раздвоение на личността... Сам си пуска темите и си отговаря, като предизвиква изкуствено дискусии с многобройните си никове...Тоя вярва ли си...
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Ако този е бил манекен, то това означава, че някой като Митьо Пищова му е показвал питона. Обаче честно казано аз не мога да си представя как някой ще се прежали с него (освен ако Деян не му дължи много пари де и е решил да го нае*е буквално) :D
 
Хаха, това ми оправи настроението. Яко са го закъсали в Италия явно. Явно си падат малко извратени. Но нека, аз съм ЗА с всичките крайници. А може би Деянчо го гласят за новата Кончит?

П. П: Абе всяко поколение си има изтрещялки онлайн. В този форум засякох през годините 3-ма. Кофтито е не това, а че дори с поколения някак деградират и те като общност. Просто сравнете тоя кретен и А. А. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Прочетох тази новина и веднага се сетих за нашето момче, нали беше от Аксаково.... :lol:
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Бате, като нищо. То като му отеснее тук в БГ, да не мислиш, че няма да плъзне навън. За разлика от манго, той има един много силен тук - интернет и чар, оп, значи са два. :)

Не се бях сещал, но тук до офиса ми от 7-8 месеца пазят един защитен свидетел и с половината екипи станахме приятели, има и няколко човека и от Аксаково, които дават смени. Тия дни като са пак на смяна ще ги питам познават ли го този индивид. Те там и без това се знаят като на село всички, така че, ако ми дадат някакво инфо, ще пиша тук в темата :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Знаят се със сигурност. Брат му работеше като охрана на летището и караше един Фиат! Знаят се със сигурност.
 

Горе