Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Това е моят сайт, качих го, за да предупредя за него.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Гледам и се чудя с какво ви е омаял толкова, че сте се вързали на глупостите му и особено, след среща на живо.

a_e97710cf.jpg


Просто не мога да повярвам, само като го видя и ми идва да му обърша два шамара, а камо ли да му дам пари.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Това е моят сайт, качих го, за да предупредя за него.

Поне линк да получиш за тази ти инициатива. Като гледам как вършее, скоро ще е куирд. :)

@buymore, бате, минаваме първо уеб, после ако сме миропомазани минаваме офлайн да се видим. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Хора, много сте наивни ! Даже за тези, които са го видели на живо, разговаряли са с него и са тръгнали да правят бизнес с него бих използвал и друга дума.

На този от километър му личи, че не е сам.
 
От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Blinky каза:
@buymore, бате, минаваме първо уеб, после ако сме миропомазани минаваме офлайн да се видим. ;)

Явно има някаква специална тактика, защото като го гледам инфантилната му физиономия, трудно ще ме обеди лице в лице, че ше изкараме едни големи кИнти, освен, ако не почне да ме замеря с пачки де:).
Според мен някой стои зад него и го отваря на някакви стратегии не вярвам да е толко акълия, че да завлича толкова много хора и то не някакви балъци.
.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Точно - седи зад него другото му аз дето вярва, че е италиански милионер.

Нали сте гледали "Аз, моя милост и Айрин".
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Това си има име, мисля, че се нарича шизофрения, ама тактиката му не е присъща на един луд, а на добър измамник, което не му личи от пръв поглед.
 
Re: От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Явно има някаква специална тактика, защото като го гледам инфантилната му физиономия, трудно ще ме обеди лице в лице, че ше изкараме едни големи кИнти, освен, ако не почне да ме замеря с пачки де:).
Според мен някой стои зад него и го отваря на някакви стратегии не вярвам да е толко акълия, че да завлича толкова много хора и то не някакви балъци.
.

Нарича се харизма хора. :) Хахаха. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

oххххх какво очилца. Така ми се прииска да е в БГ и без да ми е направил нищо да му напълня ушленцата със стъкалца. Много обичам такива дрбни мишлета - идеални са за разпускане
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Гледам и се чудя с какво ви е омаял толкова, че сте се вързали на глупостите му и особено, след среща на живо.

a_e97710cf.jpg


Просто не мога да повярвам, само като го видя и ми идва да му обърша два шамара, а камо ли да му дам пари.

Аз по принцип не съм лапни шаран, а и той не е идвал с тази пелерина на нашите срещи. Говореше, изглеждаше и се държеше като точен човек. Моя грешка е, че му дадох пари без договор. Но той парадираше с това, че е голям бизнесмен, как шерифа, блинки и кой ли не от тук са му големи приятели и са вършили бизнес заедно. Все пак човек си пати 1 път и това ще ми е обица на ухото.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз по принцип не съм лапни шаран, а и той не е идвал с тази пелерина на нашите срещи. Говореше, изглеждаше и се държеше като точен човек. Моя грешка е, че му дадох пари без договор. Но той парадираше с това, че е голям бизнесмен, как шерифа, блинки и кой ли не от тук са му големи приятели и са вършили бизнес заедно. Все пак човек си пати 1 път и това ще ми е обица на ухото.

Да, добре се представи и пред мен, на живо. Какви били мишки неговите приятели, че не следвали мечтите си, не знам си какво, как бил точен, как си развива бизнеса. Но после го видяхме колко и що. Не знам как съм се подвел, но като цяло вярвам в хората, това ми е голям минус, но какво да се прави. :) Този бастун е единичен случай се надявам да не ми ме обърне, ама се съмнявам, защото си личи, че е келешче. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Мисля, че по дискавъри гледах преди време един такъв артистичен тип, който си хвана богато гадже после успя да се сприятели с всичките и богати приятели след което ги омайваше как имал страхотни идеи и му трябвали едни пари щял да ги върне с печалба и така завъртя цяла пирамида, взимаше от едни връщаше на други поживя си като бей няколко години и накрая всичко се срина разбира се, та тоя тип е същата работа.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Но той парадираше с това, ...., блинки и кой ли не от тук са му големи приятели и са вършили бизнес заедно.

На мен не ведъж някакви знайни и незнайни "войни" са ми парадирали с това, че блинки и другите "стари кучета" от форума са им приятели и едва ли не могат да бъдат гарант за честноста им. Но това много лесно се проверява и никога до сега не е излизало вярно. :) Незнам как си ги мислят, че тия неща могат да минат.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

На мен не ведъж някакви знайни и незнайни "войни" са ми парадирали с това, че блинки и другите "стари кучета" от форума са им приятели и едва ли не могат да бъдат гарант за честноста им. Но това много лесно се проверява и никога до сега не е излизало вярно. :) Незнам как си ги мислят, че тия неща могат да минат.
Да, приятели. Когато някой има такава случка, моля ви, пишете ми, за да изясним кой кой познава и колко му вярва.

Аз като видях тема за въпросния човек във форума, веднага се включих. И то не с цел дя изкажа рязочаровянието си от него и да му сипя хранилка, колкото да предпазя бъдещи злоупотреби от негова страна. Повярвяйте ми...бих го направим за всеки от тук и ви омулявам ако имате някакви съмнения, и не само, дя пишете и питате.

Като цяло хората тук са точни, готини и отговорни, но винаги се намира някой идиот да скапе пайзажа. Внимавайте повече, когато някой не си е извойувал сам авторитета, а използва чуждия, за да постигне целите си. Тогава подхождайте по-скептично. ;)
 
Да, не се подвеждайте. И в живота е така. Ако някой заобяснява как познава тоя и оня и могат да гарантират за него, тотално го отрежете или проверете няколко пъти тази информация. :)

Този 100% се е възползвал от това, защото си личи, че е мазен селяк.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз съм доволен. След като го качих в моя сайт, снимката му излиза на второ място по търсене в Google: https://www.google.bg/search?q=prav...6&bih=667#channel=fs&tbm=isch&q=Деян+Йорданов
Нека всички, които го търсят, да знаят що за човек е.
На български език излиза на второ място, на латиница - на трето.
 
Последно редактирано:
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Аз съм доволен. След като го качих в моя сайт, снимката му излиза на второ място по търсене в Google: https://www.google.bg/search?q=prav...6&bih=667#channel=fs&tbm=isch&q=Деян+Йорданов
Нека всички, които го търсят, да знаят що за човек е.
На български език излиза на второ място, на латиница - на трето.

Кво се случи с този кретен безподобен? Някакви нови схеми и филми планира, усещам. :) Абе всяко поколение си има некви луди в нета. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

"Бизнесменът" ми дължи 1000 лв. Преди 2-3 седмици вика: "Пуснал съм ти парите през SmallWord, ходи си ги тегли на каса на easypay. Обаче не ми дадоха номер, за да ти го дам и аз, обадил съм се, запознати са със случая. Ще ти дадат парите само с лична карта." Питах го сигурен ли е, каза ми, че е. Отивам - нищо подобно. След това стана "ще ти ги дам по великденските празници", те минаха ... сега сигурно ще чакам кукувиче лято. :D
Все едно, на края освен в моя сайт ще му пусна и една реклама във фейсбук, поне всички да го разберат какъв е помияр.
По принцип аз съм си виновен, ама ето какво става като вярваш в хората, слагаш си обица на ухото.
 

Горе