Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Леле, 1000 лева, това голямо набутване, брат. Баси, не мога да повярвам, но Фози държи класацията, доколкото ми е споделял. :) Но като се замисля, и аз съм някъде там + набутвация за тепърва стартиращ проект, който увисна, защото бил бизнесмен. Абе някой да е получавал въобще пари от него и как точно, защото нещо не познавам някой да е работил с него и нещата да са приключвали добре. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Явно му се получават нещата на човека, играч от всякъде щом е успял да вкара толкова хора, а щом успява и с тоя вид на пипируда да го направи занчи е мнооого добър или просто е достатъчно хитро копеле и използва някой слабости на човек свързани естествено с изкарване на лесни пари.
До колкото разбрах е добър и с устата в приказките де макар, че ми мяза да е добър и в други неща:lol:
Да не е смешно, според мен заслужава един як бой, той може би и затова е хванал по Италия и от там действа на други места.

Друго ми е интересно, как давате пари на непознат без нещо черно на бяло, ама човек един път като се опари и после внимава.
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Друго ми е интересно, как давате пари на непознат без нещо черно на бяло, ама човек един път като се опари и после внимава.

Не е даване на пари, поне при мен, а извършване на работа, което да, пак е един вид даване на пари, но с малка разлика....даваш от времето си, ресурсите си и най-вече пари за ресурси, които нямаш налични, а са нужни за проекта. Това е. Сигурно повечето са минали точно така, за да се натрупат тези сметки. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Да за услуги по-лесно се лъже човек, а и не може да му търсиш отговорност, не вярвам някой от тук да подписва договори преди извършване на дадена услуга освен, ако не е за крупна сума.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

При мене беше също вкарване пари по проект, от който аз трябваше да печеля 50 процента от приходите. Само, че не получих и 1 лев, поради което си поисках сумата, която бях вложил. И от там се започна лъгането, не че преди това нямаше де.
 
Да, явно влечугото така прецаква. Няма друг начин иначе. Оставаше някой да му праща пари на тоя залупен идиот. Ама някои са улетели с добри суми. Баси нещастието. Кой знае какво рпави в момента това недодялано човече.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Така, да продължим сагата, така да се каже. Добавям едно име, свързано с въпросния "мечтател" - Петър Савов от Варна. Добавям и една малка снимка. Това е личната кучка на Деян - прави всичко, каквото той му каже, върви по задника като кученце и ако се налага му го излизва след голяма нужда. Пазете се, защото е възможно манекенчето да си върти далаверите през него.
pesho.jpg
 
Последно редактирано:
Я я кажи другаде и я върши към поста, че не е прикачена добре тук. :) Аз не знаех, че може да има още един в тези велики схеми. Чудя се каква им е далаверата, защото това ми изглежда много неподредена и еднократна ударна стратегия. ;)

манекенчето??? Верно ли? Хаххаа, не думай. :)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Съжалявам за качеството, но от фейсбук - толкова след като ме блокира.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Гледам и се чудя с какво ви е омаял толкова, че сте се вързали на глупостите му и особено, след среща на живо.

a_e97710cf.jpg


Просто не мога да повярвам, само като го видя и ми идва да му обърша два шамара, а камо ли да му дам пари.


Изчетох цялата тема, но този пост ми е фаворит.
Как работите с такива хора, бе съфорумници? Като се срещнете с това нещо не ви ли усъмнява....боже, боже, боже!
 
От: Re: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Я я кажи другаде и я върши към поста, че не е прикачена добре тук. :) Аз не знаех, че може да има още един в тези велики схеми. Чудя се каква им е далаверата, защото това ми изглежда много неподредена и еднократна ударна стратегия. ;)

манекенчето??? Верно ли? Хаххаа, не думай. :)

@Blinky - като излъже тая година 15 човека с по 1000 лева, ето го - живее добре, осигурява си най - нужното за живот....
Само в този форум преброй колко предприемачи има, а колкото са извън него.....достатъчно е по един път да удари и не разбирам защо да не може да си върти пак схемите....отива в един компютърен клуб и пак е в този форум с друга регистрация и чиста самоличност. Тази схема ще си я върти докато е жив, не го ли виждаш какво мамино синче е на снимките, това не е стъпвало във фирма някаква, за да работи, издържал се е само от измами и нищо друго цял живот. Така, че това не е необмислено, напротив, много добре си е обмислил нещата.
 
Да му се изтаквоам на великата плужеска схема. Този дано цял живот не си намери работа и искрено се надявам HR-ите, които поне малко мозък да имат (но е рядко де) да го Гугълнат преди да си имат работа с него. Пълен нещастник, мизерник и такъв да го удряш с тъп предмет в главата докато не се прещрака.

@Ivajlo Angelov, обмислил е нещата до ниво, в което е тръгнал да цака меркетинг специалист, които имат сайтове и ресурси, за да го шернат. След това вече следва схемата смяна на име, пола и там някакви схеми тип Индентичността на Бонд. ;) Но според мен заслужава още повече популярност този плужък. Да го разнесат добре и в другите форуми, където е изържил още хора. ;)
 
Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Този 100% е сред нас в момента и планира следващият си удар....тук е с това име, но в другите форуми е с друг ник, не се притеснявай, добре се е скрил.

Да, но реално ще са доста по нащрек хората тук. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Сега обърнах внимание на заглавието, нарочно ли си написал "Великият мечтателник и мошеник", отива му на тоя галфон да е "мечтателник":lol: и това "ака" също му отива
 
От: Re: От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Да, но реално ще са доста по нащрек хората тук. ;)

Не бих казал....едва ли при всяка сделка ще се сещаме за тази тема, а и той не е чак такъв идиот, за да не успее да те прецака.
Пък да не говорим, че може още днес да се регистрира с няколко акаунта и да си дава ай - трейдър и репутация от единия на другия, има как да измами.
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Разбира се, че винаги може да преебе още някой, но целта е първо да го разкрием и второ - накараме хората в този форум да бъдат по-бдителни. Аз вярвам в хората и точно там ми е грешката явно. Смятах, че в този форум всички хора са тук, за да си помагат главно, а не да играят на "прееби другарче". За мен лично това е една голяма обеца на ухото. Иначе по темата - от около 3 месеца ми се казва, че ще ми се върнат и останалите пари. Последно ми беше казал, че ги е дал на негов приятел - именно Петър Савов, който ще се свърже с мен и ще ми ги преведе. Въпросният човек наистина ми написа смс, че Деян му е дал пари, писах му и във фейса и уж трябваше вече да имам сумата. Само че "бай Пешо" си изключи телефона, от който ми прати СМС и ме блокира във Фейсбук. Та това е до сега. Ако Деян се разплати с мен, ще ви информирам за това.
 
Не ти е грешка, повярвай ми. Аз също вярвам на хората и винаги ще продължа да го правя, като с това успявам и да изградя някакъв механизъм на база опит. Някак си с всеки следващ шамар си по-подготвен или както каза нащрек. :)

Аз лично не очаквам да чуем някакво коректно отношение от него, за това силно се надявам да се самозалъгвам и наистина да ти върне парите. И всичко, което се изписва тук по тези теми не е безсмислено. Както казах, не знам как точно ще продължи да търгува тук. И бъдете бдителни към новите, които имат някак си неговия подход. ;)
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Както обещах регулярно ви държа в течение какво се случва с т.нар. във фейсбук Il Padrino (демек Кръстникът), а.к.а. Деян Йорданов с фейсбук регистриран като /gosho.donkov.7. На 7май въпросния субект пое към мен поредния ангажимент, в който ми каза, че ако не получа сумата от Петър Савов, той ще ми я изпрати по банков път (има 2 мои сметки в 2 различни банки). До сега, Драги ми Смехурко, такова нещо аз не съм видял! Разбира се безочието му няма край и при положение, че ми дължи пари, си ходи на почивки и качва снимки (всеки който има фейсбук може да го намери и да види за кои снимки става въпрос, едната е като от песничката "Водно колело"). Още малко и ще събера толкова обещания и лъжи, че ще издам сборник с напътствия и измами за всички бъдещи кандидат-пишман-лъжепредприемачи!
 
От: Gioiello (aka Деян Йорданов) - Великият мечтателник и мошеник

Захапал си го и няма пускане, така трябва с такива хора, те обаче са свикнали и не им дреме да ти кажа, разчита, че в един момент ще ти писне да се занимаваш с него, а през това време си действа по други проектчета.
 

Горе