Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Дайте някакви линкове. Много хора коментира тези цени, че били големи, пък в същото време щели да пуснат iphone 6 за под 1000 лева. :) Не знам кое е истина. :)
Откакто обявиха новината (и пренасочиха globul.bg към техния сайт) сайта им се отваря от 5 опита 1 път и до последно офертата за iphone не я видях. Ето какво са пуснали към медиите и са обявили като цени
picpath_2_25879.jpg
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Тези са големи злетаци Telek*r. :)

Това ли ще да им е сайта: http://www.telenor.bg/bg

ПП: Тарифните им планове на пръв поглед ми се виждат по-смотани от на Глобул.
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Откакто обявиха новината (и пренасочиха globul.bg към техния сайт) сайта им се отваря от 5 опита 1 път и до последно офертата за iphone не я видях. Ето какво са пуснали към медиите и са обявили като цени
Виж файлът 11160

Да, на мен ми даде няколко грешки. Явно още донастройват нещата. Странна работа наистина. Нещо от админи и девелопъри ли кътват. :)

Бяха обявили в мрежата, че обявят най-добри цени за iphone 6. ;) И доста силно присъстват във Фейса. ;) Добре им се получава маркетинг отдела. Или аутсорсинга.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

http://www.telenor.bg/bg/why-telenor

Чета си и изведнъж

Ta href="/bg/node/28215">Нови магазини

Посетете новите магазини на Теленор. Освен с обновен външен вид, те ще ви изненадат и със специална концепция

Май някой е забравил да затвори тагче :lol:
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Чета си и изведнъж
Ta href="/bg/node/28215">Нови магазини[/I]

Посетете новите магазини на Теленор. Освен с обновен външен вид, те ще ви изненадат и със специална концепция


Май някой е забравил да затвори тагче :lol:


Тия са като уебмастарите от държавната администрация. :lol:

Случват се такива работи, но е редно първо да оправят всичко и тогава да го пускат онлайн/пренасочват.
 
Идиотията не спира до тук:

image.jpg


Из Фейсбук. :)

Империята отвръща на удъра. :)

Някаква аматьорщина вилнее из тази компания. :) Не че Глобул бяха великата марка, същите главоци и куци оферти.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

А тия хора където им прече билборда на гледката? Бе тия теленор за момента се излагат с тарифните си планове.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Кой билборд на коя гледка пречи, че не схванах ?
 
Зад този билборд има апартаменти, чиито прозорци изглеждат закрити от билборда. Т.е. тези хора дето живеят там виждат през прозореца си само едно синьо платно.
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Това синьо петно е сложено с тяхното съгласие и от това синьо петно (рекламно пано) изкарват доста добри пари
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

няма как да сложат билборд без разрешението на живущите, сигурно са им платили добре ;д
дочух, че са сменили по-голяма част от персонала, не знам до колко е вярно :D Аз от 5 години съм на Виваком/тел ;д
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Пичове нещо не мога да ги разбера тези смени на имената
Все едно Coca COla да си смени името та това име е градено с векове :shock:
Някой да ме образова мерси
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Пичове нещо не мога да ги разбера тези смени на имената
Все едно Coca COla да си смени името та това име е градено с векове :shock:
Някой да ме образова мерси

Не е само смяна на името. Telenor купува марката и мрежата Глобул (и съответно слага своето име).
http://en.wikipedia.org/wiki/Telenor
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

И все пак в думите на helf_php има логика, по-лесно е да запазиш името, отколкото да лансираш ново... Но пък може да не са одобрявали начина на управление на Глобул и искат да изчистят всичко старо
 
От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

И все пак в думите на helf_php има логика, по-лесно е да запазиш името, отколкото да лансираш ново...

Не е така, не можеш да мислиш глобално!
 
Re: От: Globul става Telenor, но La Viva Vivacom :)

Не е така, не можеш да мислиш глобално!

Хм, защо. Нестле си запазиха Своге бранда, но верно, че преименуваха Делта сладоледите. Но пък Детла е някакво бранд, който почти във всяка ниша може да се срещне, което не е голяма загуба. :)

На локално ниво, аз не бих пипал, ако нещо се е наложило. Но пък и Продавалник беше така и сега си тръгна с новото име, като пак идеята беше да се сложи всичко под един бранд.

Много зависи от целите и анализите, които седят зад такива стратегии. Ако питате мен Мтел са за ребрандиране и смяна на собственика, но това е мое мнение. :)
 

Горе