Godaddy заключен акаунт ?!

poriazov

New Member
Вчера взех един домейн с промокод, днес влизам в godaddy и гледам заключен акаунт ?! Какво става вече всички сайтове взеха да искат копие от лични карти. На някой да му се случвало ?
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Хм, името ми при регистрация не е същото с това от картата. Най-вероятно това е причината.
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

И какво да им кажа, те искат да им прикачвам лична карта.
А и името от картата съвпада с фамилията ми. Тоест само първото име е друго..
 
Последно редактирано:
От: Godaddy заключен акаунт ?!

А защо се регистрираш с име, което е различно от това на дебитната ти карта? Като ще правиш измами - поне изпипвай нещата: името на дебитната карта и името в акаунта трябва да са еднакви. Ако не знаеш как да се сдобиеш с дебитна карта на определено име - значи не ставаш за измамник, гледай си законния бизнес.
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

А защо се регистрираш с име, което е различно от това на дебитната ти карта? Като ще правиш измами - поне изпипвай нещата: името на дебитната карта и името в акаунта трябва да са еднакви. Ако не знаеш как да се сдобиеш с дебитна карта на определено име - значи не ставаш за измамник, гледай си законния бизнес.

Защо трябва да съм измамник ако използвам дебитната карта на чичо ми, примерно ?
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Защо трябва да съм измамник ако използвам дебитната карта на чичо ми, примерно ?

абе що ни занимаваш с глупости примерно ,сънчо мина и мисля трябва да си си легнал вече ...
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Нарушаването на договора може да се счита за измама. Ако не е просто техническа грешка (което пак може да се счита за неволна измама).

Разбира се никой не чете договорите...

Договорът между чичо ти и банката забранява някой друг да ползва картата му (дори и да е с негово съгласие).
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

абе що ни занимаваш с глупости примерно ,сънчо мина и мисля трябва да си си легнал вече ...

Поредния който раздава ряпите. И кво ?

По тази логика твоята логика аз мога да ти кажа http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40293 какво ни занимаваш с глупости ?

Нима вие никога не сте използвали карти на ваши познати ??
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Договорът между чичо ти и банката забранява някой друг да ползва картата му (дори и да е с негово съгласие).

Бъркаш :) Точно за подобни услуги редовно съм използвал кредитни/дебитни карти на други хора. Проблема му е друг и ако пита GoDaddy или прочете общите им условия ще разбере какъв е.
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

И какво да им кажа, те искат да им прикачвам лична карта.
А и името от картата съвпада с фамилията ми. Тоест само първото име е друго..

И на мен ми искаха веднъж, но то бе защото ползвам много пароли и си бях забравила тази на сайта. Ако имаш фактура на мобилен оператор им прикачи и ще свърши работа. На мен като ми поискаха документ им пратих такава онлайн фактура от Globul и ми пуснаха акаунта.
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Прикачих им лична карта, не ми се занимава с глупости.
Все пак фамилията от карта е сходна с мойта.
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Поредния който раздава ряпите. И кво ?

По тази логика твоята логика аз мога да ти кажа http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40293 какво ни занимаваш с глупости ?

Нима вие никога не сте използвали карти на ваши познати ??

ооо какви познати....какви карти :roll:
направи малко разграничение от оффтопика и другите раздели,а когато пораснеш ще се радвам да ни споделиш твоята карта за ползване :beer:
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

ооо какви познати....какви карти :roll:
направи малко разграничение от оффтопика и другите раздели,а когато пораснеш ще се радвам да ни споделиш твоята карта за ползване :beer:

Ти нещо против младото общество ли имаш ?
 
От: Godaddy заключен акаунт ?!

Бъркаш :) Точно за подобни услуги редовно съм използвал кредитни/дебитни карти на други хора. Проблема му е друг и ако пита GoDaddy или прочете общите им условия ще разбере какъв е.

Аз не съм твърдял, че нарушаването на договора между банката и клиента е причина да му блокират акаунта. Блокирали са го защото името на картата не е съвпаднало с името в акаунта (най-вероятно). Нарушаването на договора го дадох просто като пример за извършена измама (измамили са банката, че картата ще се ползва само от картодържателя).

Нима вие никога не сте използвали карти на ваши познати ??

Аз никога не съм ползвал карта на познат. Ползвам си моята карта. Защото съм пълнолетен и ползвам банкови услуги свободно.
 

Горе