GoDaddy ненормалниците!

Ivajlo Angelov

New Member
Thank you for being our valued customer. Your account has been selected by our verification office as a precautionary measure to defend you from possible misuse of either your payment method or products in shopper account ..................

During the login process, our secure site will prompt you to upload a viewable, scanned copy of the payment method account holder's government-issued photo identification, such as a driver's license or passport. In the comments box, we ask that you also provide a brief explanation of how you intend to use the product(s) purchased. If we do not receive the requested documentation within the next 48 hours, your order(s) may be cancelled for your protection.

Upon receipt and verification, we will notate your account that the necessary documentation to substantiate your account has been received. We thank you in advance for your cooperation and apologize for any inconvenience this may cause.

Sincerely,
GoDaddy Verification Office
http://www.godaddy.com?isc=gdbb2739&ci=91774&cvosrc=bounceback.2739.gdbb2739


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Copyright (C) 1999-2015 GoDaddy Operating Company, LLC. 14455 N. Hayden Rd, Ste. 219, Scottsdale, AZ 85260. All rights reserved.


Ето тея ненормалници какво ми искат. Вчера дето си купих домейн за 2 лева, трябавло да им изпратя копие от личната си карта и 100 други работи....дааа, беее!
Имат ли право на подобни неща? Откъде накъде ми правят тия мизерии? Имат ми номера на кредитната карта, а сега искат и пълна информация за мен, за да могат да правят каквото си поискат.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

За 2 лв, могат да направят каквото си поискат :D Прецени си, дали домейна си заслужава цялата играчка. Ако не, просто си намери друг регистратор. Ще платиш за домейн 15 лв, но няма да качваш бележника от 3-ти клас, сканиран през login формата.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Прочети тази тема , влез си в акаунта не от линка от имейла и си го огледай. Ако си следвал линка от мейла и си се логвал, сменяй паролите и на мейла и на дедито. Линка е хттп в мейла ти, а годеди са хттпС... Пиши после каква е хавата.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Сега домейните ти отиват на оня свят, и времето ще изтрие мъката.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: GoDaddy ненормалниците!

Аз обаче се логнах вече през тоя тъп линк..сега какво се прави?

Има вариант да е истински мейла, ако си пробвал да сменяш нещо по Хуис-а, или си платил с някаква гифт карта. Пробвай да си влезеш в акаунта през друг браузър.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Има вариант да е истински мейла, ако си пробвал да сменяш нещо по Хуис-а, или си платил с някаква гифт карта. Пробвай да си влезеш в акаунта през друг браузър.

Пробвах, но е същата работа...иска да си дам документите там, и това е.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Пробвах, но е същата работа...иска да си дам документите там, и това е.

Ако имаш и други домейни там освен този, по-добре им ги дай. На мен преди време бяха ми искали от подобна компания снимка на картата, с която съм платил, не помня само кой регистратор беше...
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Ако имаш и други домейни там освен този, по-добре им ги дай. На мен преди време бяха ми искали от подобна компания снимка на картата, с която съм платил, не помня само кой регистратор беше...

Не, нямам - този домейн го купих на промоция и дори не съм сигурен дали ми трябва. Просто повече оттам няма да купя нищо...
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Не знам кое е ненормалното, в днешно време всякакви компании (особено глобални монополисти и „хаяри“) искат всякакви „верификационни документи“. Просто трябва да се свикне и привикне. Алтернативата също има за тези с по-добри графични умения или повечко кинти, плащайки си на тези с по-добрите граф. умения.
 
От: От: GoDaddy ненормалниците!

Обади се веднага на банката да я блокират, ще ти я източат

Всъщност, в неговия случай има нещо, което ги е усъмнило и му искат документи за верификация- в смисъл, че мейла от годеди най-вероятно е истински. Като всеки парил се, първо го подготвих за по-лошото и вероятното.
 
От: От: GoDaddy ненормалниците!

не се шашкай имейла е истински този адрес го имат в дядката за верификация

от:
"GoDaddy" ([email protected])
А това е мейла...
Не съм пипал нищо по хуис-а
 

Горе