GoDaddy ненормалниците!

От: GoDaddy ненормалниците!

моля ви, наистина бързо, много ми е важен въпроса

Щом през друг браузър пишеш godaddy.com-натискаш ентер, отваря ти сайта им, пишеш си АйДи и парола и се логваш, и тогава ти изписва това от скрийншота, който си дал, няма нужда от паника, блокиране на карта и т.н.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

?Не се шашкай толкова ако адреса от който влизаш е htts://godaddy.com и имаш читава антивирусна че да хване фишинг ако има етц. и като гледам как се шашкаш за картата, то най вероятно акаунта ти е на едно име, а плащането от карта с друго име и искат да се потвърди ,че правилния човек има достъп до картата, ако не им дадеш докс до определено време, ще ти спрат домейна, най-вероятно ще върнат и парите по картата , Godaddy Не са от вчера че да ти дърпат парите от картата, друго ако е фишинг, а ти си си регнал домейна преди това, просто не вкавай никъде номера на картата си , не изпращай документи , и чакаш да видиш какво ще стане, следиш картата за съмнителни транзакции , обикновенно неоторизираните транзакции от банката си ги връщат обратно след подаване на жалба в Банката, вече съм имал такъв проблем , от някъв сайт регулярно в продължение на 7-8 месеца дърпали по 100-150$ на месец :d от една от сметките , там постоянно постъпваст пари и затова не ми правеше впечетление, нямах и интернет банкиране, докато един ден знаех,че е на 0 получих превод докато го изтегля и парите ги нямаше :d , след проверка и псукане на жалба за месец и нещо всички апри бяха върнати и възстановени етц.
 
От: GoDaddy ненормалниците!


Истински е линка, значи остава да си направил нещо съмнително, като да си ползвал картата на някой от родителите си примерно, или да си сменял имена в хуиса, или да си ползвал тор/впн, или да имаш и друг акаунт с годеди, и т.н. и т.н...
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Че си имма плъгин за смяна на IP - то, имам си, но не помня да съм го включвал.
Иначе картата си е моя, просот кредитния лимит е 4000 лева....

На кредитните карти лимита е 100% застрахован, така че спи спокойно ;)
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Като ти искат верификация що не пробваш с телефонна разпечатка. В смисъл, при Мтел и глобул има онлайн. Теглиш си последната разпечатка и пробвай така.

Ако не ме лъже паметта в далечното минало и на мен ми искаха да прикача файл - и мисля, че мина номера с телефонна разпечатка. Според мен пробвай така, преди да тръгнеш да триеш и т.н.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

истински е линка и аз получих вчера такъв от тях - глупаци..
 
От: GoDaddy ненормалниците!

United States

English
+1 480 505 8877
24/7 Support

Безплатен през скайп :) звънкай и питай от тях ли е майла ако е да , то просто им прати исканите документи

п.с. имам 300+ домейна в godaddy проблеми с тях не съм имал , те не са ми искали документи , но в hostgator са ми искали примерно заради съмнително плащане етц. ,но мен лично не ме притеснява от такива големи фирми по скоро някви мишкари ако ми искат документи бих се притеснил :)
 
От: GoDaddy ненормалниците!

Иначе картата си е моя, просот кредитния лимит е 4000 лева....

Отваряш си е-банкирането, отиваш на карти, намираш картата и я променяш месечният лимит или ако има опцията за „временно блокиране“, се възползваш от нея. Ако нямаш е-банкиране ИЛИ банката е кофти, ИЛИ банкирането ѝ е кофти, това вече е проблем.
 
От: GoDaddy ненормалниците!

United States

English
+1 480 505 8877
24/7 Support

Безплатен през скайп :) звънкай и питай от тях ли е майла ако е да , то просто им прати исканите документи

Да, да, да.......за домейн за 2 лева ще се занимавам с глупости.
 

Горе