GoDaddy $1

От: GoDaddy $1

Тези които са купили повечко вчера и се ядосват, няма смисъл да го правят. Кодът важи само за един домейн, друг е въпросът ако имаш 10 кредитни карти ... :)
 
Явно важи само за 1 карта и 1 акаунт...а аз от бързане си регистрирах домейн като съм пропуснал една буква...:oops: Успокоява ме това, че е за 1 долар...
 
От: GoDaddy $1

мерси много :) веднага взех

а сега мерси, преди два дена пор бях...

Не е само за кредитни, става и за дебитни карти. Ако имаш 10 дебитни карти (които са безплатни) и си направиш 10 акаунта, ще можеш 10 пъти да го използваш. Друг е въпроса, че аз си ценя времето повече и ми е по-добре да взема домейн за $10, отколкото да вадя карти и правя акаунти. Всеки сам си решава, де.
 
От: GoDaddy $1

Само 1 успях да купя. Тенк ю Фози, но няма зелена точка за теб :D (You must spread some Reputation around before giving it to Fozzy again.). :)
 
От: GoDaddy $1

а сега мерси, преди два дена пор бях...

Не е само за кредитни, става и за дебитни карти. Ако имаш 10 дебитни карти (които са безплатни) и си направиш 10 акаунта, ще можеш 10 пъти да го използваш. Друг е въпроса, че аз си ценя времето повече и ми е по-добре да взема домейн за $10, отколкото да вадя карти и правя акаунти. Всеки сам си решава, де.

еми да като помагаш как да не каже човек мерси ....иначе като ми осра темата нямаше как да кротувам :)
 
От: GoDaddy $1

Май вече кода не е актуален...вчера купих един домейн но днес неможах.
 

Горе