GoldFile - най-високи цени до момента!

Здравейте!
Днес попаднах на още една програма за шерване на файлове. Все още не знам дали плащат, но смятам да опитам да поработя с тях. Ето как изглеждат нещата:

Size / Country* A B C D
1-50 MB $7 $5 $3 $1
50-100 MB $10 $7 $5 $2
100-250 MB $17 $15 $9 $3
250-400 MB $25 $20 $15 $4
400-5000 MB $35 $30 $25 $8

* Country Groups
A - USA, United Kingdom, Canada
B - Germany, France, Norway, Sweden, Finland, Portugal, Italy, Switzerland, Netherlands, Ireland, Australia, Denmark
C - Russia, Poland, Lithuania, Latvia, Estonia, Spain, Austria, Hungary, Belgium, Greece, Slovakia, Slovenia, Bulgaria, Romania, Czech Republic, Liechtenstein, Indonesia
D - All Others
Искам да отбележа, че програмата не предлага печалба от продажба на премиум или поне аз не съм видял някъде да пише. Може би затова са и по-високите цени за сваляния!

Ето и моят реферален линк: GoldFile , ако желаете да ми станете реферал, а ето и ако не желаете: линк
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Това ми се вижда като измама... Лесно мога в сайтове за филми, примерно да качвам файлове над 400мб и какво? При 200-300 сваляния дневно ще ми дават по $25 на файл?
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Не е измама но не всички програми плащат това което е обявено ако въобще плащат, пък и трябва да са сваляния от уникални IP-та.

Има много начини за манипулиране на статистиката
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Това ми се вижда като измама... Лесно мога в сайтове за филми, примерно да качвам файлове над 400мб и какво? При 200-300 сваляния дневно ще ми дават по $25 на файл?

Това са цени за 1000 сваляния.Поне така е в останалите такива сайтове.
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Не знам дали плащат и дали лъжат, но и няма как да разбера преди да опитам. Ще ви държа в течение!
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Това ми се вижда като измама... Лесно мога в сайтове за филми, примерно да качвам файлове над 400мб и какво? При 200-300 сваляния дневно ще ми дават по $25 на файл?
по 0.025 на файл не по 25 $
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Не си заслужава този сайт който иска да печели добри пари от файлов хостинг да използва Fileserve.com или FileSonic.com
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Не си заслужава този сайт който иска да печели добри пари от файлов хостинг да използва Fileserve.com или FileSonic.com

Аз ползвам и FileServe i FileSonic.
Купих си премиум за 6 месеца на файлсърв - даунлоуда е отвратително бавен ..., но в сравнение с файлсоник са върхът!
Филесоник вечни проблеми, иначе ъплоуда през http е супер, над 3 МБ/сек но честно казано след ъплоад трябва да стискате палци да се появи файла в списъка (тука има тука няма) след 12 часа обаче със сигурност е там

На Голдфайл качвам с 5800 kb/s което е хипер готино, дано да плащат ...
 
От: GoldFile - най-високи цени до момента!

Аз ползвам и FileServe i FileSonic.
Купих си премиум за 6 месеца на файлсърв - даунлоуда е отвратително бавен ..., но в сравнение с файлсоник са върхът!
Филесоник вечни проблеми, иначе ъплоуда през http е супер, над 3 МБ/сек но честно казано след ъплоад трябва да стискате палци да се появи файла в списъка (тука има тука няма) след 12 часа обаче със сигурност е там

На Голдфайл качвам с 5800 kb/s което е хипер готино, дано да плащат ...

Да скоростите сега в filesonic са добри само за качване но не и за сваляне но пък сега почнаха проблемите с статистиката което не е коректно от тяхна страна.
 

Горе