Google Индексиране

Abadon

New Member
Здравейте на всички!

Нов съм във форума, разгледах темите и мисля че съм на точното място да попитам нещо.

от 1 януари 2015 съм си пуснал сайта fundetect(com). Новак съм и в уеб дизайна разбира се, справям се донякъде. Сайта съм го регистрирал в Bing, Yahoo - индексиран е там вече излиза ми в търсачките, но в Google не ми се показва никак, в webmaster tools на Google ми показва само 1 страница че е индексирана и тя не е началната а контактата ми страница. Има ли значение това, че ръчно съм го добавил сайта в гугъл, мисля че четох някъде за време от около 30-40 дена докато те индексират. Изчаках го това време, минаха близо 45 дена и като си напиша домейна в търсачката - НИЩО не излиза.

Ако някой може да ме светне, ще съм му много благодарен.
 
От: Google Индексиране

Оправи си кода. И махни това:
HTML:
<meta name="robots" content="noindex,follow" />
С този мета таг забраняваш да се индексира сайта ти.
И подреди кода, всичко е дармадан.
HTML:
<title>Menu</title>
	<meta charset="utf-8">

	
   <link rel="stylesheet" href="http://fundetect.com/menu/css/style.css"/>
Всичко това трябва да е в head секцията.

Аааа, таквоз чудо не бях виждал. Кода ти е тотално омазан.
 
От: От: Google Индексиране

Благодря за бързата намеса.

Но в robots файла ми е така( <meta name="robots" content="index, follow"/>), тъй като не ги разбирам точно нещата файла направо го оставям празен, май няма да е проблем.

а за второто което си ми подсказал явно не разбирам там нещата пак, по принцип МЕНЮТО ми е на отделен файл и го инклудвам във всяка страница с php и там нямам <head> тагове, ако може да ми дадеш някаква насока. Забелязал съм, че при проверка на broken links все ми дава грешка точно за това което си ми писал.


Сега направих търсене и май загрях това <meta name="robots" content="index, nofollow"/> ми се зарежда в началната страница от менюто което инклудвам като външен файл, дано да стане.
 
От: Google Индексиране

Оправи интервалите между ключовите думи - след запетайка има интервал. Така, както си ги написал слято, бате Гошо не ги разчита като отделни думички. И, задай за всяка страница максимум 3 ключови думи - не блъскай спам.

HTML:
<meta name="keywords" content="Food,Nature,Animals,Girls,Tatoos,Gifs,Space,Photography,Sport,Life,Fun,Music,Games,Week,Month,Geography,Childrens,Camera,Foods,Fresh,Marriage,Love,Interesting,Videos,Photos" />
 
От: Google Индексиране

Ключови думи не се използват отдавна и няма смисъл от тях. Гоогле си те класира правилно за думите , които присъстват в съдържанието и без този излишен таг. Та може директно да ги изтриеш.
 

Горе