Google Плаща?

BKirov

Active Member
Здравейте ,сега ще задам малко глупав въпрос , на който не можах да намеря отговора но ако има някой запознат може пък и да има нещо вярно.
Една моя роднина ми каза че имало някакъв съсед който слагал някакви устройства от гугъл (нещо като рутерчета) .И от гугъл му плащали по 300$ на месец... някой чувал ли е за такова нещо ?!
 
Здравейте ,сега ще задам малко глупав въпрос , на който не можах да намеря отговора но ако има някой запознат може пък и да има нещо вярно.
Една моя роднина ми каза че имало някакъв съсед който слагал някакви устройства от гугъл (нещо като рутерчета) .И от гугъл му плащали по 300$ на месец... някой чувал ли е за такова нещо ?!
що не питаш гугъл аххаха аз за първи път чувам такова нещо, но твойта роднина явно е разбрала нещо грешно или пък съседа не е искал да обясни подробно какво прави и е обяснил по този начин.. ако имаше нещо подобно много щяха да са хората дето да правят това..
 
А, нищо.
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
На у-во плащат по $295.

Аз съм си включил 20 такива.

Отказаха да дадат повече - тва било макса на 2000 квадрата площ :(
Дайте повече инфо, тук всички ще светнем с по 3-4 устройва. :)

@BKirov , първите два линка в подписа ти не се отварят. ;)
 
Бъзикам се, нищо не знам.

Темата е някаква провокативна за писане на глупости та мислех да сервирам един сценарий ама някой ще вземе да засънува пачки и няма да е добре накрая.
 
Дайте повече инфо, тук всички ще светнем с по 3-4 устройва. :)

@BKirov , първите два линка в подписа ти не се отварят. ;)
Аз не съм чувал за нищо Гугълско. Иначе София е светнала от известно време с Хилиум: https://explorer.helium.com
можеш да видиш колко бройки има около теб и какво изкарват.
 
Аз не съм чувал за нищо Гугълско. Иначе София е светнала от известно време с Хилиум: https://explorer.helium.com
можеш да видиш колко бройки има около теб и какво изкарват.
7 са в моя квадрант. Стана интересно. И каква точно е идеята.
 
7 са в моя квадрант. Стана интересно. И каква точно е идеята.
Идеята е спорна. За мен няма бъдеще по този й начин, но пък преди да се препълни с хот споти, всеки може да изкарва по нещо. След това ще си има ефекта на елементарна пирамида, според мен. Има много за четене, има и доста хора които доста прилични суми правят. Аз чакам едно такова устройство, пък да видим какво ще излезе.
 
И сега като се почне едно четене, какво е mvno и google fi та цяла неделя . Колко сте изгладнели за лесни пари не е истина
 
Мойта версия беше доста достоверна, м/у другото и не много далече от тоя Хилиум (квото и да представлява това).

Но далеч по-вълнуваща.
 
Идеята е спорна. За мен няма бъдеще по този й начин, но пък преди да се препълни с хот споти
До колкото разбирам идеята е интересна но се се облъчваш в собствената си къща нещо не ми допада. И колкото са повече толкова по- малко пари изкарваш. Да речем в София ще изкараш по малко пари от колкото ако имаш къща на село и го сложиш там ще изкараш повече. И накрая плащат в крипто, нали така ?
 
До колкото разбирам идеята е интересна но се се облъчваш в собствената си къща нещо не ми допада. И колкото са повече толкова по- малко пари изкарваш. Да речем в София ще изкараш по малко пари от колкото ако имаш къща на село и го сложиш там ще изкараш повече. И накрая плащат в крипто, нали така ?

Да, обаче девайсчето го плащаш в $$$ :D
 

Горе