Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Кое ви е по удобно при мобилно браузване?

  • Сайта да се свие и да стане смачакан и дълъг за влачене (адаптивен)

    Votes: 26 53.1%
  • Да виждам десктоп версия (цялата картина) и да чукна два пъти, да увеличи това което ме интерсува.

    Votes: 23 46.9%

  • Общо гласове
    49
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

То си е Армагедон, покрай сухото гори и суровото :D
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Да - aрмагедона който не се случи. Повтарям НЕ СЕ случи.

99% от сайтовете последните години идват със някаква мобилна версия - отделна, RWD, AWD. Армагедона може да засегне само много стар сайт създаден около 2К и необновяван оттогава.
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Ето как се превежда Google mobil site - голям праз
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Винаги съм предпочитал десктоп версията на всеки сайт. Мобилната някак си всеки път ми изглежда недодялана и като излязла от игричките през 90-те. Купуваш си телефон с голям екран и си шаваш прекрасно по пълната версия на всеки сайт.
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Гугъл направи куркапан на всички. Добре, че не се поддадох на истерията :)
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Гугъл направи куркапан на всички. Добре, че не се поддадох на истерията :)

То основно новобранци се стреснаха, всички, които врим и кипим в тези води от над 10 години не му обърнаха внимание
 
От: Google се готви за мобилен "Армагедон", подгответе се и вие

Винаги съм предпочитал десктоп версията на всеки сайт. Мобилната някак си всеки път ми изглежда недодялана и като излязла от игричките през 90-те. Купуваш си телефон с голям екран и си шаваш прекрасно по пълната версия на всеки сайт.

Абе не е баш така... много по-мъдри глави са изобретили AWD където проблемите със скоростта са оправени във сравнение със RWD.

Защото дори и при една и съща големина на екрана - пръста ти има доста по-голяма неточност от мишката. Ако си попълвал форма със много чекбоксове знаеш за какво говоря.
 

Горе