Google с нов ъпдейт - December 2020 Core Update

Blinky

Owner

Предколедно ще има танц по серп-а. :) Да видим какво ново са ни подготвили като краен резултат. Иначе е ясно. ;)

Някой нещо да е чел из мрежата, като допълнителна информация?
 
Изхръвлил ми е сайта на 5та страница от 1-ва.. лошо а не съм направил нищо по тях последните няколко месеца.. :Д
То и това е причина също. Конкуренцията явно не е спала. А как да новокласираните? В смисъл конкуренция, която е била на задни позиции, но с нови оптимизации по сайта? Или нови играчи? Някакви наблюдения? Да се знае каква ще е тенденцията. Защото каквото в този още 2-3 серпа, това ще е масово или в повечето случаи.
 

Предколедно ще има танц по серп-а. :) Да видим какво ново са ни подготвили като краен резултат. Иначе е ясно. ;)

Някой нещо да е чел из мрежата, като допълнителна информация?
Не се спря този google :) Засега единствено това, което са пуснали само ми е попаднало:
“Later today, we are releasing a broad core algorithm update, as we do several times per year. It is called the December 2020 Core Update. Our guidance about such updates remains as we’ve covered before,” it tweeted.

G also said that “the December 2020 Core Update is now rolling out live. As is typical with these updates, it will typically take about one to two weeks to fully roll out.”
тоест до седмица две ще очакваме изненадите :D
 
през последните 2 дена пък наблюдавам че ме изтрелва на 1 място по доста ключови думи с малко търсения... стават странни работи..

обаче се говори че спам линковете , профил линковете работят доста добре през последното време, стига да можеш да ги индексираш.
 
Спам профилите, за тях имат грижа самите социални мрежи. За това Гугъл вярва, че всичко, което не е БАН реално е леджит и за това получават такъв ранкинг. За жалост тази дупка още съществува. Но и там скоро ще спре тази стратегия. ;)
 
Спам профилите, за тях имат грижа самите социални мрежи. За това Гугъл вярва, че всичко, което не е БАН реално е леджит и за това получават такъв ранкинг. За жалост тази дупка още съществува. Но и там скоро ще спре тази стратегия. ;)
Аз се надвам да не спира :d :D :D :D не че ползвам много, но има сайтове в които си заслужава профила с линк. Говорим в такива в които можеш да си направиш и хубаво оригинално описание към линка, не само линк в профила.
 
Аз се надвам да не спира :d :D :D :D не че ползвам много, но има сайтове в които си заслужава профила с линк. Говорим в такива в които можеш да си направиш и хубаво оригинално описание към линка, не само линк в профила.
Ако е такъв профил, който в добре поддържан, не фейк, заслужава да съществува и да носи ползи. Но иначе си е малко Блек изпълнение, което още минава тук там. :)
 
Ако е такъв профил, който в добре поддържан, не фейк, заслужава да съществува и да носи ползи. Но иначе си е малко Блек изпълнение, което още минава тук там. :)
Не отричам че отива към черното малко. Но да,.... говоря за поддържани профили. Аз си позлвам около 70 процента от профилите за истински нужди и цели, като междувременно и си помагам с тях :)
 
А не е ли трудно да държиш толкова много профили да изглеждат уж не толкова фейк? Не че много реални не изглеждат фейк като гледам профилните снимки, някакви общи глупости, които се качват. :)
Ми..... не да ти кажа, аз ровя за всяко нещо. Наскоро рових по теми за мебели например, сам си правих ремонтите ( с помоща на прияте лмайстор разбира се в съвети и някои неща, които сам нямаше как да направя - мрежи, изолация псотавяне ), някои по колата неща които сметнах че и сам мога да направя ( и така стана ), за бебета ( знаеш защо :d ), фотоволтаични систеим и системи тип off grid - мога да те извадя на 90 процента от "мрежата" ( не говорим за незаконни неща, просто Green tech ). и мнооооооооооооооооооооооооооооооого други :d :d :d. Профилите по автофорумите например, не малко са просто защото съм имал коли от дадената марка и съм се интересувал, чат пат ровя от интерес към марката или спомени или..... така де и по работа също хахахаха
 
Аз се надвам да не спира :d :D :D :D не че ползвам много, но има сайтове в които си заслужава профила с линк. Говорим в такива в които можеш да си направиш и хубаво оригинално описание към линка, не само линк в профила.
Приятелски съвет, смени си начинието от сега или мини някой курс. Следващато което трябва е да си разкараш страницата от сегашния хостинг.. зацепва след 10 секунда .. от там 6 мб никаква идея..
 
Приятелски съвет, смени си начинието от сега или мини някой курс. Следващато което трябва е да си разкараш страницата от сегашния хостинг.. зацепва след 10 секунда .. от там 6 мб никаква идея..
Неприятелски съвет:
Не давай акъли, когато не са поискани.

Начинанието ми върви добре и е с успехи, Сайта нямам време да се занимавам с него, хостинга е coolicehost и си е супер. Просто имам работа по сайта, а същевременно нямам време да се занимавам.
И айде да не си правим забележки за работата щото като гледам двата ти сайта в подписа си имат забележки и то не малко.
 
Последно редактирано:

Горе