Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ami ako pesnite ne sa na tvoq sait ka4eni nqma da ima problemi. Moje6 da zapo4ne6 kato za na4alo s informaciq za grupata, predstoq6ti turneta i t.n. Posetiteli moje6 da dokarva6 ot saitove za muzika i ot socialnite mreji i estestveno ot google ;)
Sori za latinicata, no tela nqma kirilica :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси за инфото ... мисля са включва и секция текстове на песните и техните преводи... кво ми остава освем да опитам пк ако няма посещаемост, ще смена темат...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ne se otkazvai tolkova lesno! Posetitelite mogat da ne doidat vednaga! ;)
Uspeh!
Sori pak za latinicata...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

извиняваи за тъпите пъпроси но като човек не знае трябва да попита :)
ако деша да включа и галериа.... и сваля няколко снимки. от гоогле, имам ли право да го качвам...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

извиняваи за тъпите пъпроси но като човек не знае трябва да попита :)
ако деша да включа и галериа.... и сваля няколко снимки. от гоогле, имам ли право да го качвам...

По принцип нямаш право да използваш снимки откъдето ти падне, но в повечето случаи няма да имаш реални проблеми. Все пак ти препоръчвам да потърсиш на flickr.com с избрана опция "Creative common". Виж също и тук: http://www.sxc.hu/
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте :)

Реших и аз да се прабвам с Google Adsense . Кандидатствах с моя сайт , но се мина повече от седмица без да ми отговорят . Това нормално ли е защото пише че до седмица ще имам отговор . Дали да се свържа с тях или е нормално да се чака повече от седмица .
Приятен ден
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Хах.. опитай се да се свържеш със тях, ако не става (най-вероятно) направи нова регистрация :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мазането на нови регистарции не е най-подходящото решение.
Изчакай още 3-4 дена. Казали са ти до седмица. Минало е седмица. Ами дай им още малко дни и после им пиши:
[email protected]
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ще попитам 2 много тъпи въпроса, извинявам се за тях...
Сайта може ли да е от free.bg ? Или трябва да си правя истински сайт с .com ... .bg ... ?

Ако вече примерно съм спечелил 10$ и искам да си ги изтегля, с какво става това?

Благодаря за отговорите :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

1. Сайта може ли да е от free.bg
Да може
2. Ако вече примерно съм спечелил 10$ и искам да си ги изтегля, с какво става това?
Трябва да събереш 100$ за да ти ги изпратят :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А къде ще ми ги пратят, у нас ли :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ами да у вас, по пощата със чек :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аз кандидадствах преди 1-2 седмици и не съм получил имейл от тях писах им преди 2 дена ама никой не отговаря...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Искам да ви питам едно нещо. Имам един блог одобрен от адсенс, с техни реклами, само че е на английски. Досега нямам никакви печалби от него, даже мислех, че са ми махнали рекламите, но още си излизат.
Сега посъбрах доста информация от различен характер на български и мога да я сложа в блог. Информацията е уникална, превод от руски сайтове, въведена е от книги и списания.
Мога ли да я сложа в същия този блог, като отнякъде да му променя настройките, че вече няма да е на английски , а на български. И така ще се запазят ли рекламите, или от адсенс ще го отчетат като някакво нарушение?
Или трябва да правя нов блог и наново да кандидатствам за одобрение.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Адсенс рекламите се нагаждат според езика на съдържанието :) Най-добре си направи нов блог, но внимавай със съдържанието, дали отговаря на правилата :) И те съветвам прочети внимателно правилата на чичо гугъл да не изгърмиш!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси, смятам да продължа със същия блог, защото не помня как се слагаха тия реклами на гугъла. Помня само, че голямо ровене беше, и писах на съпорта на адсенс, и хората оттам ми обясняваха като на малоумен.
Знам, че се нагаждат рекламите според контента. Засега успях да променя на една страница да излиза само по едно съобщение, а не 7, както беше по подразбиране.
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте

Наскоро достигнах приходи над 10 щ.д. и исках да си потвърдя телефоният си номер , но когато си влезна в Моят Профил няма подраздел ,,Необходими действия" . Търсих в техният помощен център за подобен проблем но нищо не намерих . Някой имал ли е подобен проблем ? Даже и като влезна в Детайли за получаване на плащане ми пише
Можете да изберете начин на плащане, след като балансът в профила Ви достигне 10,00 US$ . А аз съм достигнал 10 щ.д. преди 4 - 5 дни . Реших първо тук да попитам , преди да се свържа с [SIZE=+0]Google AdSense .


[/SIZE]
 
От: Re: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ще ти пратят писмо с пин код до няколко семици го чакаи в пощата (офлайн пощата)

Аз имах предвид проверката на телефонният ми номер а не пращането на пин кода от тяхна страна .
 

Горе