Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Гугъл не работи с Български банки,така че само с чек.Варианта е само със сметка в чужбина .Хубавото е ,че парите идват за 2-3 дена.Ако пътуваш в чужбина можеш да си откриеш банкова сметка навсякъде в Eu.Електронното банкиране е БЕЗПЛАТНО и след това можеш да си прехвърляш парите кадето си поискаш.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Един малко тъп въпрос: преди няколко часа сложих адсенс в сайта си. Като го рефрешвам обаче, от време на време бай гугъл ми генерира реклами, които въобще нямат нищо общо с тематиката на сайта:shock:. Иначе си се появяват подходящи реклами. Нормално ли е да стават такива неща или просто бота не е индексирал все още както трябва страницата?
 
Някой били ми препоръчал някоя .Електронното банкиране с ,която работи googlq и от която мога да си преведа парите в българска банкова сметка ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Всяка банка в Европейския съюз става :wink:
 
Някой били ми препоръчал някоя .Електронното банкиране с ,която работи googlq и от която мога да си преведа парите в българска банкова сметка ?
те такова животно нема... :lol:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

по принцип адсенсърите чакате уестърн юниън чух че засега бил в тестов период но ще го има както на румънците го пуснаха
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ооо, ако стане, поне няма да се чака не знам колко си седмици за да се получи и обработи от банката някакъв ш***н чек. Дано да стане! Coolice - благодаря за новината! :):D
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

http://oggin.net/bookmarks/adsense-western-unio/ - тука огин пише съвсем малко за това и доколкото разбрах както винаги има едно голямо "НО"
(За съжаление услугата ще е само за някой и … пак специално подбрани от Google :-()
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ако нямам канали, има ли някакъв шанс да видя от къде идват кликовете ми?
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здрасти и добре дошъл.:)
Приятен престой тук и весело...:)
Здрасти, Blinky! Благодаря за топлото посрещане, но нямаше нужда - аз съм старо куче тук... само дето съм сменил 500 никнейма :lol:
Не използвам AdSense, но получавам стабилни кликове от някъде и не мога да разбера от къде точно. Имам около 6000 блога, които вече не поддържам, не съм слагал канали, защото толкова и знаех тогава какво представляват. Та... някой има ли някакви идеи? :shock:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ако нямам канали, има ли някакъв шанс да видя от къде идват кликовете ми?
mybloglog дава статистика, другото е да си сложиш собствен adserver като OpenX (безплатен - базиран на php и mysql)

p.s. а в твоята ситуаци всъщност е друг проблема и се сещам за едно хитро решение, в adsense отиваш на allowed sites и там избираш само на кои сайтове да се показват реклами с твоето adsense id. И до седмица всички други, на които се показват ще се появят в списъка долу.
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравеите аз съм нов тук и още опипвам почвата.... имам 2 въпроса... ако некои знае нека пише....
1 мога ли да си направа сайт в бесплатен хост... хит.бг. и да си пусна в него рекламки от Adsense.
2 имам е един блог към blogspot.com мога ли с него да опитам...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси за инфото... хващам се за клавиатурата... ако имам некое вупросче ще драсна некои ред....
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Само да ви споделя за един "бъг", който забелязах покрай Гугъл адсенс. Ако сложите на първа позиция (реклама, която се зарежда първа) КАРТИННА РЕКЛАМА, ще пропуснете да заредите 3/4-те най-печеливши текстови реклами... аз така реших да сложа картинна реклама като първа на сайта си, и най-печелившата текстова реклама спря да се показва - тя винаги е била на първата позиция, а сега след като сложих картинката, текстовата печеливша не се измести към втората позиция. Може и да е било известно, но аз чак сега го разбрах.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Незнам дали на това мястото му е тук но всепак :) ...
решил съм да направа един сайт и да се регистрирам в ад сенд ... и тук иде проблемаче идея си немам на каква тема да е сайта, така че да има повече посещения. мислих да си нарава нещо като български фен сайт на една американска група, но незнам как са започна, смисал да не фане некои да ме осъди за авторско право :)... за подобно нещо требва ли лиценз или нещо друго.... и вобще идеята добра ли е или да си потърса некоя друга вратичка... :)
 

Горе