Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, а на мен сега ми хрумна този въпрос: ако човек си направи фирма, нали всичко трябва да е на името на фирмата, т.е. как да вкараш име на фирма вместо име на бенефициента за чековете на Гугъл? Нали са "поименни чекове", т.е. това означава ли, че не може да се получават на името на фирма?!

То е ясно, че с Western Union не става, но и това..*:)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Трябва да направиш нова регистрация. При новата регистрация задаваш, че фирма ще получава парите, а не физическо лице. Попълваш си данните за фирмата и готово. Парите пристигат с чек на името на фирмата. Останалото е работа на счетоводителя.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Трябва да направиш нова регистрация. При новата регистрация задаваш, че фирма ще получава парите, а не физическо лице. Попълваш си данните за фирмата и готово. Парите пристигат с чек на името на фирмата. Останалото е работа на счетоводителя.
И аз благодаря. Честно казано днес ходих при адвокати да си правя фирма - оказаха се доста съвременни хора и "на ти" с технологиите, препоръчаха ми да си оставя част от приходите от AdSense да текат като на физическо лице, а някаква част - към фирмата, за да имаш достатъчно приходи, върху които да декларираш разходи - напр. за осигуровки... т.е. те са си задължителни. Така че съветът, който те ми дадоха и наистина възприемам, е да си направя нов рег. и част от сайтовете да ги прехвърля към тази рег., а останалите да останат по физическо лице (стария рег). Или ми казаха - ако можеш няколко месеца едното (чек на име на фирма), после 1-2 - другото (Wetern Union/чек за физическо лице), обаче то всъщност не може да се мени и си трябват два акаунта - между които да разпределиш сайтовете си.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ха здравейте и от мен :) имам един сайт който се чудя как да му закарам повечко трафик , имам разменени линкове с няколко сайта някой ако желае може да направим размяна , сайта е за софтуер по принцип там се продава и е на английски ?
имам адсенсе който ми прави в последните месеци по около $150 но от около 2 седмици много падна и право около $2.5 на ден до преди 4 месеца за година и половина имаше $130
чета за тия канали и оптимизация нищо немога да разбера как да ги направя тия канали ?! за разположението не са зле разположени но нещо стана май ? гледах едно видео което показва как един прави по 2-3000 на ден , ако влезнете във форума на адсенсе хората ще се похвалят че правят по около 50-60 100 на ден което мен ме устройва :lol:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Посетих 3 офиса на WU манечки някакви в квартала ми и само като им казах google и те "А кво е тва" и аз си тръгвах :D явно някъде дръгаде трябва да търся
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

абе човек
те си имат компче, вързано дето трябва.
даваш им номера и каквото инфо трябва и те се спасяват и трябва да ти дадат парите.
И тука на центъра не знае оная кво е Гугъл ама кво ме...***
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

то всъщност трябва да им дам pub номера и име само това нали
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Повечето се чудят, че имаш да взимаш пари за плащане, но това нищо не значи.
Даваш им данните....не е пъб номер, а тези.
Дата на плащане, контролен номер на паричен превод (mtcn), сума за получаване и твоите имена.

Те ти излизат в "История на плащане", ще ги видиш.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

нещо този контролен номер не го намерих О_o
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аа то сега съм в Плащане в процес а трябва да изчакам да стане Плащане... и там щело пише
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Приятели, интересува ме дали сред вас има някой, който прави над $5/ден от adsense с бг сайт?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

С един сайт - едва ли.
с няколко - може би :)
п.п. - къде се изгуби толкове време? :)
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Приятели, интересува ме дали сред вас има някой, който прави над $5/ден от adsense с бг сайт?

еми.. аз например... хората правят много много повече от един БГ сайт на ден.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Абе, и един сайт може да ги прави, но си мисля че трябва да си е голям и да има предимно адсенс. За да може трафика да бяга само натам. Зависи от много неща, както и знам че има такива хора тук. Доста хора тук имат големи бг сайтове, или поне такива който са с добър трафик.;)

Казвайте си...:) Няма някой който да не знае (от тези които се занимават с адсенс) колко приблизително трябва да ти е голям трафика за да печелиш толкова на ден. Може да се дадат и примери. Както и да знае какво трябва да представлява сайта: тематика, разположение на адсенса, и др.;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За какв ови е БГ сайт ? Учете английски. Аз трета година живея от адсенс ...
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За какв ови е БГ сайт ? Учете английски. Аз трета година живея от адсенс ...
Ето тук казвам евалта на това постче, учете го този английски - тук е смехория. Немога да повярвам, че клик за 10 цента е повод за радост. Както и че освен а адсенс виднаги може и да минеш да аф. маркетинг и или да продаваш линкове - абе възможности много.

Трета година живее от адсенс, и най-хубавото в случая е че му вярвам на 100% за тези думи. Но ако някой ми каже същото за бг сайт - първо ще го попитам дали е негов вбокса или някой сайт от ранга. :eek:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

еми от адсенса плащам наем за офис и половин за квартира.
се файда ми се вижда, а

за англисйки съм стар вече
 

Горе