Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

еми от адсенса плащам наем за офис и половин за квартира.
се файда ми се вижда, а

за англисйки съм стар вече
Ееее, ти си супер бате. Само с бг сайтове ли?:shock: Все така да ти цъкат и даже да ти се умножат по хиляди. Еми явно си с доста и някои големи при това. Много се кефя че ми дигна малко настроенито с това, мислех че 5$ на ден се вижда голяма стъпка с бг сайт. Евалта за което.;)
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За какв ови е БГ сайт ? Учете английски. Аз трета година живея от адсенс ...

аз пък ще ви кажа учете немски, там далаверата е по-голяма :p

иначе и от БГ адсенс може се живее, radev е прав :wink:
 
От: От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

аз пък ще ви кажа учете немски, там далаверата е по-голяма :p

иначе и от БГ адсенс може се живее, radev е прав :wink:

@icakis мисля че и преди съм те питал, но как е немския пазар, има ли свободни ниши??:twisted::eek: Знам немски на едно много добро ниво и само ми трябва едно изречение, за да се надъхам :D
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

конкуренцията определено е по-голяма от тази на българския пазар и трудно се намират слабоконкурентни ниши, но ги има. сайтове на тема здравеопазване, коментари и оценки за лекари да речем... това е само пример, има и други разбира се. щом си добре с немския няма да ти е проблем да проучиш и други :wink:
 
От: Re: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Правете повече сайтове батета

И да сте обмислили добре за какво ги правите... ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

До тези, които призовават "да се учат чужди езици"... само до това ли е? За мен основен въпрос е - познаваме ли културата, интересите, "злободневието" на една чужда страна, за да направим печеливш сайт, насочен към нея? Как можеш да пишеш съдържание на английски, ако не си навътре какво би се чело? То не е въпрос да можеш да го напишеш, а да има и кой да го прочете, нали ;) Освен това да си първи, и да можеш да "водиш пред конкуренцията"... всичко това не ми става ясно как ще се случи, ако не си "част от обществото". Аз например съм завършил английска филология и предполагам бих се справил с писането на английски (поне се очаква*:mrgreen: ), но никога не съм можел да си представя от какво точно можеш да печелиш, като и идея си нямам какво биха харесвали в други страни...
 
по принцип при адсенса са по печелвишси сайтове не които задържат посетители ами ги "карат да бягат от сайта" за да намерят това което търсят като цъкат на рекламките демек и с по отвратителни текстове ... правт по висок цтр 15%+ та затова Г не ги харесва много...

верно нямаш реърнинг визитори а и с повечко захапъл контент и хубаво сео имаш нон стоп свежи посетители от сеото ама с такава кликаемост е незле та това за МФА (меид фор адсенс сайтовете)...

как и да е несериозно биха казали някои ама шумъни с какво мислите го е направил този чек от 100к сам твърди че чека от преди времето да почне да прави арбитражи....
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

5 пари на ден си е напълно постижимо. Имам един сайт с 18 страници дето прави 7-8 долара на ден и друг с 80 страници дето върти 12-14 на ден. Говорим за сайтове на български. Така че .... оптимизирайте.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Би ли споделил трафика на тоя със 18 страници :/
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

мда. последните 2 месеца вървеше 900-1000 уникални на ден. Имало и дни с 1300 но говорим средно. Аз сам се изумих на такъв трафик с толкова малко съдържание, но всяка страница оптимизира дадена фраза и успях са се наместя в челни позиции. Сайта е на около 1 година и е субдомейн. Втория същи има подобен трафик но с 80 страници и много повече обемно съдържание на страница.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ами за същите сайтове става въпрос. Не няма промени още са в канала вече 17-ти ден. Сега падат 2 долара на ден от тях общо докато преди бяха 20. Малко ми е болно но надежда има една. Сега ще пускам рикуест за преразглеждане. Ако това не помогне ще сменя домейна. Ако и тогава няма резултат ще напълня ваната с топла вода и ......
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Вчера имаше тема как се прецакало tyxo.bg,а днес при вас прецакал ли се е AdSense? Вече е почти 13 ч., отбелязани са хиляди импресии в профила ми и нито един клик...
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Вчера имаше тема как се прецакало tyxo.bg,а днес при вас прецакал ли се е adsense? Вече е почти 13 ч., отбелязани са хиляди импресии в профила ми и нито един клик...

И при мен е така ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

photo.php

най-много топли това, че 27 са се излъгали да влезнат
в скромния ми блог създаден преди няколко часа и
адсенса веднага е реагирал-извод един:
няма за кога да чакате.:D
пс блога е на енгелиш и само написах 2 кратки статии :)
 

Прикачени файлове

  • My first day adsense.jpg
    My first day adsense.jpg
    25.6 KB · Преглеждания: 64
Последно редактирано:

Горе