Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ново 20...

Премахнати са ми рекламите на Адсенс от повечето блогове/сайтове. От 20-25 такива, Гугъл ми е оставил Адсенс само на 1. Та въпроса ми е:
Може ли просто да са махнали рекламите, за да ги форматират според тематиката на сайтовете, защото не съм получавал писмо, че съм се издънил нещо?!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, възможно ли е да получа натрупаните пари чрез western union, без да съм се регистрирал по ДДС, понеже от рекламите имам много добри доходи, а аз нямам фирма и съм "индианец" относно тези неща като рег.по ДДС и т.н. Благодаря ви!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, възможно ли е да получа натрупаните пари чрез western union, без да съм се регистрирал по ДДС, понеже от рекламите имам много добри доходи, а аз нямам фирма и съм "индианец" относно тези неща като рег.по ДДС и т.н. Благодаря ви!

Можеш като частно лице да се регистрираш по ДДС.
Иначе по-конкретен отговор – можеш, но избягвай да го правиш всеки месец (въпреки че и веднъж е незаконно).
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря за инфото. А за регистиране по ДДС като физическо лице какво се изисква?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре де ами ако някой приятел от франция ти прати 1000 ойро по уестърна, пак ли ще искат данъци гадовете?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Точно пък от тази гледна точка изобщо не съм си помислял даже. Аз постоянно получавам някакви пари от брат ми, който живее в Белгия. Нали и тя е членка на ЕС? Всеки месец ми праща около 100евра и от 3 години насам, никакви проблеми не съм имал. Това как се обяснява?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Точно пък от тази гледна точка изобщо не съм си помислял даже. Аз постоянно получавам някакви пари от брат ми, който живее в Белгия. Нали и тя е членка на ЕС? Всеки месец ми праща около 100евра и от 3 години насам, никакви проблеми не съм имал. Това как се обяснява?

Охоооо купи си 4 стека цигари да си имаш за всеки случай :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Е, де да бяха за мен... той ги праща тука за издръжката на бабата,че пенсията нещо не и достига :d
А със данъците какво правим? Последно ако може и без рег. по ДДС, ще действам така, че не ми се занимава с данъчни.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Подаваш данъчни декларации като физическо лице. Без данъци няма да минеш.
От въпросите ти съдя, че или наскоро си станал пълнолетен, или нямаш трудов стаж, така че се чувствам длъжен да ти кажа да не се притесняваш, всеки минава през това – колкото по-рано, толкова по-добре ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ок, значи се оказва, че ще се откажа,понеже таксите за данъчните,декларациите и т.н. почти достигат сумата, която аз печеля от adsense. Благодаря ви за информацията. А да знаете за други такива рекламни афилейт програми, освен adsense, от които да печеля, но да не плащам данъци?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

@microtime, такъв филм, където печелиш, а не плащаш данъци няма. Можеш да не плащаш, ама нали се сещаш, че след една проверка и ти се е*ава майката... :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Иначе долу горе при рег. на ДДС колко лева излиза за месец/година, че поне да знам дали да се занимавам, ако не ми превишава чак толкова доходите от адсенс
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Иначе долу горе при рег. на ДДС колко лева излиза за месец/година, че поне да знам дали да се занимавам, ако не ми превишава чак толкова доходите от адсенс

ДДС регистрация означава всеки месец да се подават ДДС декларации (дори и ако имаш нула оборот за месеца), които се изготвят от счетоводител.
Така че си пресметни едно поне 100-150лв на месец за счетоводител.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз сам си ги пиша, не е особено сложно.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

хехе аз преди около две години бях много запален по адсенс и за тоя период имам натрупани към 70 и кусур $ но ме е шубе да ги тегля за да не стане проблем и явно така и ще си останат за съжаление.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

хехе аз преди около две години бях много запален по адсенс и за тоя период имам натрупани към 70 и кусур $ но ме е шубе да ги тегля за да не стане проблем и явно така и ще си останат за съжаление.

Доколкото съм чел из темите във форума за еднократно теглене на малки суми (в случая 70 $) няма кой да се занимава с теб.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

waldes да и аз съм чел такива твърдения но не съм сигурен то според мен дали са 70$ дали са 700$ ако решат да те проверат и при двете суми ще бъдеш наказан, не съм 100% сигурен но така съм чувал от разни колеги и приятели.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

знаете ли дали е възможно да ми изпратят пари във етаргет при положение че несъм достигнал 50лв ми имам само 30
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Банерите ли генерират повече кликове или текстовите реклами на Адсенс според вас?

А относта Western Union никога съм нямал проблеми никакви само веднъж ми бяха объркали името,след това по телефона го оправиха и пак ми дадоха парите.
 

Горе