Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Дам, мерси. Информацията ми се изясни, но не мисля да опитвам, защото в условията на ползване на адсенс , а и попринцип изрично са забранени скрити текстове и подобни кодове. Най-много да си навлека някоя санкция. Няма да ми е за първи път, Гугъл е много капризен и взискателен, също като жена в магазин за диаманти :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Дам, мерси. Информацията ми се изясни, но не мисля да опитвам, защото в условията на ползване на адсенс , а и попринцип изрично са забранени скрити текстове и подобни кодове. Най-много да си навлека някоя санкция. Няма да ми е за първи път, Гугъл е много капризен и взискателен, също като жена в магазин за диаманти :)

Не се притеснявайте от санкции от страна на гугъл.

Тези инструкции са дадени от самия гугъл: https://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=23168&&hl=en-uk

на този линк е инструкцията на гугъл по въпроса, така, че не е толкова притеснително да се използват.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

искам да ви попитам един малко тъп въпрос но съм начинаещ къде да го вкарам този ПИН?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мерси за информацията ! :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Изкривих се докато прочета всичките 49 страници по темата, но така и не намерих отговор на тревогата си....
Да започна от това, че съм нов по отношение реклами и тн. Та преди седмица пуснах заявка за одобрение на акаунт в адсенс, но все още нямам отговор, а когато проверявам лелите и чичковците от Г любезно ме съветват да чакам...Колко в крайна сметка се чака за одобрение на акаунт?!
Другото, което ме тревожи е, че до скоро блога беше на хост в wordpress, а от скоро на собствен + домейн. Това би ли повлияло негативно на милите хора от Г когато разглеждат молението ми за акаунт?
мерси предварително
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Изкривих се докато прочета всичките 49 страници по темата, но така и не намерих отговор на тревогата си....
Да започна от това, че съм нов по отношение реклами и тн. Та преди седмица пуснах заявка за одобрение на акаунт в адсенс, но все още нямам отговор, а когато проверявам лелите и чичковците от Г любезно ме съветват да чакам...Колко в крайна сметка се чака за одобрение на акаунт?!
Другото, което ме тревожи е, че до скоро блога беше на хост в wordpress, а от скоро на собствен + домейн. Това би ли повлияло негативно на милите хора от Г когато разглеждат молението ми за акаунт?
мерси предварително

Къде ти е хоста и от кога - няма никакво значение за одобрението. Гугъл се интересува от съдържанието основно и от това дали отговаря на условията за участие в програмата.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

..което ме връща в изходна позиция...Значи правилния въпрос е : колко е срока да ми върнат отговор и има ли изобщо такъв?! Щото ситуацията е малко като с надписа в магазина "От утре даваме на вересия..днес само с пари" - когато и да го четеш, все не си улучил промоцията :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

на 78$ ми блокнаха акаунта :( дайте някои съвет ще мога ли да го върна или да направа нов и какъв по конкретно да бъде каде точно да го пусна да се рекламира?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Блокиран акаунт трудна работа да се разбереш с тях.Ако нямаш вина драскай им писма и им обясни,въпреки че трудно почти невъзможно е май.
lqllqlq дай да го видим този сайт.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

на 78$ ми блокнаха акаунта :( дайте някои съвет ще мога ли да го върна или да направа нов и какъв по конкретно да бъде каде точно да го пусна да се рекламира?
Я си помисли добре дали не си правил нещо нередно. Например да си карал приятели да кликат.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Колко оригинална статия обаче, с подобаващ финал:

Код:
"..About Me

Angel

View my complete profile
Author: Angel at 13:25 0 comments
Subscribe to: Posts (Atom)
Followers
Blog Archive

* ▼ 2009 (1)
O ▼ August (1)
+ Tuesday, 2009, August 4 Spy Photos of BMW 7-series ..."

Изкопирал си от-до, една думичка не ти е мръднала!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

поне некъв шанс има ли да го върна щото 80 почти напраих а и си е играчка :( ако някой може да даде някои съвет да заповяда
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

az na moite reklami ne sam klikal mnogo qsno te 6eha na 1 den da me bloknat o6te ama se 4uda sega dali she moga da go oprava 6toto 1 mesec blizo se zanimavam po4ti 100$ napraih i me blok :mad:
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Ххехе.... ама те май наистина са ималиоснование да те блокнат. В такв случай не се надявай да ти възстановят акаунта ... поне това те съветвам аз. Захващай се наново, аок имаш желание, но не прави същата грешка. Ако го правиш за пари само, поне се постарай повечко :) Успех
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

да попитам един бърз въпрос :) Мога ли да използвам акаунт регистриран на друг сайт (имах един адсенс акаунт преди но сайта съм го заебал) и да го ползвам за моя си сайт т.е новия ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Въпрос по едно от правилата : Г казва, че имаш право на 3 рекламни места, но после има едно обяснение за 3 текстови, 3 или 2 беше връзки, и за търсене...
Всичко това ме обърква! На колко места мога да сложа реклама? Ако на едно място имам 6 квадрата 125х125 това 6 места ли са или едно ад място?! Може ли някой да ме осветли с думи прости по тези питания...Благодаря предварително
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Директно на въпроса ти: да това са 6 рекламни позиции... общо взето те ще заемат позициите си, и ще разпъват сайта но в тях няма да се зареждат никакви реклами.

И бездруго тоя размер е доста старомоден и краино неефективен, по-добре сложи един голям правоъгълник, в който да ти се заредят 5 различни реклами

Друго което мога да кажа по въпроса е че освен размера има значение и позицията. Рекламни карета сложени в дъното на сайта имат по-малка тежест от такива в началото на статията или в главата на самия сайт.
 

Горе