Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Досега не съм теглил и не можах да открия нещо таксите на WU,за чека знам че е в порядъка 5~10$ като забавянето може да стигне до месец.Зачудих се дали при WU таксите не са доста по-високи и да излиза по-изгодно чека,затова и попитах...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

За WU таксите ги покрива Гугъл.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,
имам въпросче. За днес имам отчетени 4 клика, а нито цент като доход.
Някой имал ли е подобен случай и на какво може да се дължи това?

Мерси предварително.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здрасти.

Всеки е имал подобен случай. Никой не е сигурен на какво точно се дължи, но вероятно на някви пичове с ваучъри.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,
имам въпросче. За днес имам отчетени 4 клика, а нито цент като доход.
Със сигурност кликовете по линк юнити не носят пари, докато не се кликне по рекламите, които се показват след кликането им.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Гугъл има и система за разпознаване на т.нар фрауд кликове или фалшиви кликове ... доколко тази систем работи като хората едва ли някога ще разбереме :) та тази система ако прецени че даден клик е фрауд ти го таксува с 0 цента, макар и клика да си е реален
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Това със засичането на фалшивите кликве го намирам за илюзия, с която Google си гради имидж. На какъв принцип ги определя? Е, това няма да ти го кажат и има защо. Не, не е защото по-лесно ще се лъже в системата. Просто най-вероятно определен процент от кликовете просто решават да не ги платят (ваучери или просто скъперничество). Така хем създават илюзия, че гонят "истински" вятърни мелници в стил Дон Кихот, хем и си поспестяват немалко пари.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да попитам - последните 2-3 седмици да сте забелязали спад в цените на клик? Питам, защото при мен се сринаха и от последните 2-3 дни започнаха да се връщат в някакви разумни стойности. Ако няколко цента са разумна стойност... :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз днеска имам нулев клик от търсачката.
Това още не го бях виждал.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Аз имах 2 клика за 1 цент:lol: Смешна програма. :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Адсенс е доста лесна за използване но пък плаща много малко . :(
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Адсенс е доста лесна за използване но пък плаща много малко . :(
Не бих казал,че е лесна.Незадоволителните резултати идват точно от това схващане.Доброто разположение на рекламите и добри ключови думи са пътят към успеха,но затова трябва да се работи много.А и не мисля,че плащат малко.Кликове от 4-6 долара не са малко според мен.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

незнам каде баркам когато правя "проверка на статуса" сложила съм метамаркера в сайта ми който е с дир и не ми излиза пише ми "Преди по-малко от една минута
10-2-5 16:19:46 UTC Meta маркер Удостоверяването не бе успешно. Не можахме да намерим удостоверяващия маркер с метаданни."
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мисля, че за да се изкарат добри пари с адсенс просто трябва да се използват т.нар. blackhat методи и да се гони международен трафик. Ако разчитам на кликове от БГ, които докарват макс.$100 на месец, по-добре да се запиша в бюрото по труда, там поне 150лв. са ти сигурни всеки месец. Моят максимум беше $237 за един месец и се разцепих от писане и преработване на статии, за да докарам трафик. Хубаво, че поне вече не е с чекове.
Нещо почна да ми писва обаче, има къде, къде по-доходоносни начини да се изкарват пари онлайн, така чеее.... мисля га го зае.. тоя адсенс.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте днес си направих блог в който рекламирам сайтове за пари от интернет но проблема ми е че като ми дадоха да сложа притурки в саита ми реклами имам предвид те не се показват :( помогнете
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте днес си направих блог в който рекламирам сайтове за пари от интернет но проблема ми е че като ми дадоха да сложа притурки в саита ми реклами имам предвид те не се показват :( помогнете
мисля че трябва да мине определено време преди да се покажат 10 минути...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

голяма изненада днес.... 34 клика 4,74 US$ :O
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

голяма изненада днес.... 34 клика 4,74 US$ :O
Кво правиш бе приятел, да не си писал за ланския сняг
или е почнала пак някоя предизборна кампания с високи цени,
дето не съм я усетил ?:)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Преди година с адсенс и един сайт изкарвах по 120 $ на месец днеска с общо 4 сайта и 3000 уникални на ден потребителя повече от преди година едва ги събирам тези 120$ на месец…
 

Горе