Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Мисля, че за да се изкарат добри пари с адсенс просто трябва да се използват т.нар. blackhat методи и да се гони международен трафик. Ако разчитам на кликове от БГ, които докарват макс.$100 на месец, по-добре да се запиша в бюрото по труда, там поне 150лв. са ти сигурни всеки месец. Моят максимум беше $237 за един месец и се разцепих от писане и преработване на статии, за да докарам трафик. Хубаво, че поне вече не е с чекове.
Нещо почна да ми писва обаче, има къде, къде по-доходоносни начини да се изкарват пари онлайн, така чеее.... мисля га го зае.. тоя адсенс.

и аз съм на тая вълна, просто ми писна всеки месец да ми намаляват доходите ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

С черната шапка може да ти затворят акаунта и нищо да не получиш. А това с $237 на месец за цял месец писане на статии е твърде малко. Ако тези статии се продават може да се спечели повече.
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре бе човек,кажи ми моля те как по дяволите ги правиш тия 3000 посещения на ден??Кой ти е сайта?Аз наскоро си направих два,оба4е...повече от 5-10 случайини посетители на ден нямам:( Регистрирах се в адсенс и във фейсбука...стартирах си кампании там (кост пър клик),обаче....нищо.Не ми теглят от парите,но и нямам никаккъв трафик! Какво да направя??
 
От: От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

С каква насоченост са ти сайтовете? Регистрирал ли си ги някъде?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добър ден на всички.
Искам да ви кажа, че наистина има саитове от които се правят пари ето един такъв:
Аз съм регистриран в него от месец. В началоти правех по 1-2 понякога и 3 долара на ден а сега стигам и 15-16 долара на ден, и всичко което трябва да правите е :
като се регистрирате ще ви дадат един Link а вие трябва да го разпространявате колкото се може повече на всяко едно натискане на Linka вие ще получавате 0.03 $.
А когато вече сте го разпространили само ще седите и ще събирате пари.

Пробвайте и се обедете съми!
 
Последно редактирано от модератор:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

На тези, които сега се учат да пишат на български език, препоръчвам да си инсталират българския речник за автоматична проверка на правописа във Firefox.



Дори и да владеете езика добре пак е от полза ;)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

"и се обедете съми!" :lol::lol: Съжалявам не можах да се сдържа!

А относно Адсенс, бих желал да Ви попитам по колко реклами са позволени на страница. Знам, че преди можеше да се поставят по не повече от три банера. :) Сега потърсих в договора, но не можах да го намеря точно формулирано. :(
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да. Мерси много! :)

Да Ви се похваля тази седмица получих 0,65 $ от клик на българска реклама. :) :) По принцип кликовете на бг реклами ми носят средно между 0,05 - 0,15 $.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

от де знаеш че е била българска?
може да имаш пет австриеца попаднали в сайта по погреша и гугъл да им е извадил банер
според сайтовете от които идват !
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Искам да те попитам ти като писател на темата какви приходи си докарваш средно на месец от Адсенс??
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А бе пичове към коя дата изплащат парите с Western Union Quick Cash щото гледам в профила ми пише изплащане ежемесечно, достигнал съм минималния праг за плащане но не виждам да пише нещо кога къде и т.н.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Приходите за април ще си получиш края на май. Нали си пише!
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте, з
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

здравейте, направих 10 евро, но в профилами още пише, че трябва да достигна минималния праг за избиране на начин на плащане от 10 евро, а аз съм ги достигнал.На какво може да се дължи това?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

на 10 ти пращат код(по пощата), който трябва да въведеш
на 100 ти се изплащат
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

на 10 ти пращат код(по пощата), който трябва да въведеш
на 100 ти се изплащат

Аз малко да вмъкна че се плаща на 100$ или 70 EURO
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

На колко време се обменя информацията в панела. Т.е на какъв интервал от време се актуализирва статистика ми за деня с кликове?
 
Последно редактирано:

Горе