Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Как да разбера, кога да отида да се изтегля парите от Western Union?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Когато достигнеш сумата от 70 евро по подразбиране ти се нарежда плащане в рамките на 20-30 число през следващия месец. Данните за него ги виждаш в: Моят профил > История на плащане > Извършено плащане > Подробности
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Да, 70 ги минах миналия месец, т.е. до края на този трябва да ми изплатят сумата. Но в Подробности какво точно трябва да пише.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

хора помагайте нищо не разбирам написах за сайт suzuki.com мисля че беше грешка мн съм зле и искам някой да ме вкара в нещата това ми е скайпа lubaka_093 благодаря предварително
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Гугле пишат когато има направено плащане, още на следващия ден може да се теглят пари
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте!Искам да попитам някой от многото информирани хора във форума защо от гугъл адсенс не ми одобряват сайта.Имам интернет магазин на joomla и реших да искарам някой лев от гугле кандидатсвах а те ми отговориха , че сайта има трудна навигация.Не мога да разбера какво значи това.Важдала съм доста магазини на джумла с адсенс,единсвеното по-особено е че имо скролер.Ако някои знае да помага
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Няколко идей за добри алтернативи на google за български сайтове? Относно коментираните неща в темата, не е гаранция кога и как те банват. Не зависи директно и от CTR-а. Имаме сайт не баннат вече 6 месеца с 7% и повече. Но да ако си цъкате сами на рекламите от един PC повече от 2 пъти на ден, ставате потенциален баннет юзер. А и който се занимава - не вярвайте на прогнозните приходи - режат яко при по-големи месечни суми
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,

четох доста по темата тук, но искам да попитам за по-нови данни вадят ли се пари с Адсенс от сайтове на български?

Сега си започвам бизнеса и се чудя дали въобще да се занимавам с българския пазар или да си пердаша само за чужбина?

@abithecat, не вярвам много да са дигнали нивото... Вчера се регистрирах в Гугъл, направих си един блог при тях в блогспот, добавих един пост и оттам се регнах за Адсенс. Днес акаунта ми е готов и мога да почвам да печеля :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Прочети тази тема и сам ще си отговориш на въпросите...



Здравейте,

четох доста по темата тук, но искам да попитам за по-нови данни вадят ли се пари с Адсенс от сайтове на български?

Сега си започвам бизнеса и се чудя дали въобще да се занимавам с българския пазар или да си пердаша само за чужбина?

@abithecat, не вярвам много да са дигнали нивото... Вчера се регистрирах в Гугъл, направих си един блог при тях в блогспот, добавих един пост и оттам се регнах за Адсенс. Днес акаунта ми е готов и мога да почвам да печеля :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Имам един въпрос, който ме тормози вече няколко седмици :)

Искам да попитам, защо чичо гугъл ми деактивира адсенс акаунта? Значи сайта ми е на тема Nulled Scripts но има доста сайтове на такава тема с адсенс реклами :)

Та въпросът ми е защо се получава така, че точно аз съм ощетеният :D
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте,
преди време пуснах един сайт, с който кандидатствах в google, за няма и час частично ме одобриха. Сложих рекламите в сайта, видях, че пише, че в началото няма да са реални реклами, а само фон, който се слива в сайта ми. След което ме одобравят напълно или ме режат. Та.., след като съм сложил тези реклами трябва ли да им пиша или да направя нещо, или просто да изчакам тези 4 работни дни да минат и ще ми бъде съобщено?
В сайта им пишеше, но нищо не разбрах.
Мерси предварително.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Нищо не правиш... До ден два ще се покажат, даже и по рано. После като направиш 10 евро ще ти пратят пин и така...
 

Горе