Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Добре е станало, но ще те посъветвам да смениш шрифта на логото. Този times new roman не се вързва с останалата част от сайта.

Какъв cms си използвал? Джумла ли?
 
Здравейте,

Имам такова питане.

Защо нямам никакви приходи от адсенсе за търсене напрмер в репорта ми пише 15 търсения и 0 долара. Поне един цент за цели 15 търсения за един ден!

Аз ли не правя нещо както трябва или?

www.businessmind.eu
 
Аз махнах адсенс от своите страници... Никакъв смисъл от тях... Напоследък много взеха да стягат примката и доста хора почват вече да се задушават - нови договори, по-ниски цени... Абе тия за какви се мислят? >.<
 
Аз съм на път да направя същото, сайта прави повече от 1000 уникални на ден, резултатите от адсенса са СМЕШНИ. Имам приятел, който има сайт с 100 уникални на ден, за същия период от време за който съществуваме и ние той има 2 пъти повече пари изкарани от нас. Няма никакъв смисъл, само незнам каква алтернатива да избера, което е по лошото..
 
Здравейте,

Имам такова питане.

Защо нямам никакви приходи от адсенсе за търсене напрмер в репорта ми пише 15 търсения и 0 долара. Поне един цент за цели 15 търсения за един ден!

Аз ли не правя нещо както трябва или?

www.businessmind.eu

След като потърси нещо някой. Отгоре излизат платените линкове (2 или повече) и ако цъкне на тях печелиш. Иначе - не.
 
Аз съм на път да направя същото, сайта прави повече от 1000 уникални на ден, резултатите от адсенса са СМЕШНИ. Имам приятел, който има сайт с 100 уникални на ден, за същия период от време за който съществуваме и ние той има 2 пъти повече пари изкарани от нас. Няма никакъв смисъл, само незнам каква алтернатива да избера, което е по лошото..

Много зависи какво е съдържанието на сайта ти и съответно какви реклами слага Г. На моите сайтове съм виждал 1 клик да носи от 0.01 до 1.00 долара.
 
Аз съм на път да направя същото, сайта прави повече от 1000 уникални на ден, резултатите от адсенса са СМЕШНИ. Имам приятел, който има сайт с 100 уникални на ден, за същия период от време за който съществуваме и ние той има 2 пъти повече пари изкарани от нас. Няма никакъв смисъл, само незнам каква алтернатива да избера, което е по лошото..

мда кофти е , то най вече си зависи от областа която си избрал, и аз имам един бг сайт с 2000 уникални на ден който генерира такава скръб че направо ми идва да пренасоча трафика към по вървежните ми сайтове , което и днеска направих :) да видиме в края на Април какъв ще е резултата
 
Много зависи какво е съдържанието на сайта ти и съответно какви реклами слага Г. На моите сайтове съм виждал 1 клик да носи от 0.01 до 1.00 долара.
Подкрепям, съдържанието е много важно, и колко се котират и колко са скъпи думите в сайта ти.......преди 2 дена на единия от каналите ми изкочи клик за долар и двайсе - станах куц и гърбав докато разбера на коя страница и горе долу на коя дума е кликнато, но си струва.....
 
Абе не съм сигурен дали въпроса ми е много за тука ама... Та проблематиката ми е следната: имам 50-60 долара в Адсенс сметката, обаче пин не се вясна до вкъщи (направих 2 рикуеста). Та сега мисля, дали не мога да ги оползотворя тия пари, като ги вкарам в адуорд поне. Има ли начин това да стане, от адсенс в адуордс да ги прехвърля, или изобщо да направя нещо с тия пари без да ги дърпам (просто щото нямам пин явно).
 
Здравейте,
Имам един въпрос.Преди 1 ден стартирах мой втори проект,сложих му реклами на гоогле,и писах на тези които от адсенса.Но отговор дали одобряват сайта не следваше.И се притеснявам дали да махна рекламите или да ги оставя.Какво мислите по въпроса ?
 
Ако вече имаш одобрен акаунт в адсенс, не се притеснявай просто да сложиш гугъл рекламите и на други сайтове, стига да си се уверил преди това, че отговарят на политиката им. Няма нужда да им пишеш за всеки нов сайт.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

След катастрофални резултати за месеца, последните 3 дни изведнъж цената за клик се увеличи. Днес е рекорд със средно 70-80 цента на клик, които получавам. В такива моменти сe питам: WTF?
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

хах при мен нищо :d оня ден кликове по 9 цента
 
Последно редактирано от модератор:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

хах при мен нищо :d оня ден кликове по 9 цента...
хахахах, земи прочети колко получават другите и после се оплаквай, При мен от няколко сайта средното е около 3 цента ...
И то в различни ниши.
Очаквай скоро да те баннат ...
 
Последно редактирано от модератор:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Защо??? Нещо нередно ли съм направил??
 

Горе