Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

я да попитам аз един въпрос :) ако си сменяш ип-то и цъкаш за парички рекламките ти или с няква друга такава опция можеш ли да ги излъжеш :) просто ми е интересно ама се пак са гуугле и не ми са вярва.
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Еми по тази логика би трябвало и с проксита да може ама остай тая работа :) .
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

ОооооО значи първите ми дни са били нещо така временно явление :(
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

я да попитам аз един въпрос :) ако си сменяш ип-то и цъкаш за парички рекламките ти или с няква друга такава опция можеш ли да ги излъжеш :) просто ми е интересно ама се пак са гуугле и не ми са вярва.

Хах е то ако беше така google AdSense да са фалирали:lol: Иначе един фр беше пробвал на един от сайтовете с адсенс,като си смени и-то но единственото което успя да направи беше да отчете 1 уникално посещение на тиксо брояча.Адсенс рекламите не му се бяха появили.
Инче най-добре според мен е когато имате вече одобрен акаунт да си направите някакво просто блогче но да е на английски и когато намерите някой френд му кажете да кликне няколко пъти на рекламите в блога.Имах един такъв клик и ми даде 0.66$ което е направо супер сравнение с бг кликове. :)
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

не бе аз се притеснявам за клика си, така ли ще си остане, защото досега ми беше много добре с малко кликове прая по долар долар и нещо :( :( да не е от новите реклами който сложих(сложих от тези само снимки, и тясни високи)
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Бързо махни шота, щото google вижда всичко! А тука си в сериозно нарушение !
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Е съмнявам се да му направят проблем освен ако някой не им каже.Инче попринцип мисля,че се печели повече от текстови линкове.Обикновенно картинните реклами в бг са направо смешни дават по 0.01-до макс0.10.Поне по мои наблюдения
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Според правилата на адсенсе , е забранено да се постват статистики. Наистина е по добре да го махнеш. Съветвам ви да забравите за проксита, изкуствено направени кликове и т.н. рано или късно ще изгърмите, да не говорим , че за това време може да оптимизирате сайта. Много по полезно за дългосрочен план, отколкото - " Цъкни тук ".
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Благодаря за предупреждението :) и така значи по добре текстови реклами от колкото картинки? (btw направих един блог набързо само за проба, и взех кода от моя готова реклама и го сложих вътре, имам ли право като е на друг сайт, питах няколко пъти и така и така не разбрах дали може :) )
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

А това адсенс за търсене(търсачката) колко г/д дава на търсене :|
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

По колко средно вадите от адсенсе (дневно) :)
 
Последно редактирано:
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Днеска сутринта ставам и гледам в акаунта ми в адсенс няма налични данни на рекламите т.е все едно нямам реклами в сайта :) от скоро ги сложих после ще се появи ли информация ?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте . След немалко търсне попаднах на форумчето .
Имам едно новобранско питане . От доста време
имам собствен търговски сайт (нямам нужните 10 поста за да
ви дам линк да го погледнете)
Реших да пробвам с Adsensе да докарам някой лев
който да реинвестирам за реклама на сайта .
Снощи с триста зора вкарах първата реклама.
та питането мие следното:
Понеже сайта е статичен (вероятно така се нарича)
и рекламата излиза само в една от заглавните страници !
Може ли да вкарам кода на реклама в подстарници на същия сайт.
Доколкото разбрах от прочетеното до тук кода може да се вкарва
и в други сайтове , такаче невярвам да има проблем да го
разпространя в подстраници ?

А и още нещо се сетих ! Поради неразбиране и невнимание
преди успешната реклама генрирах още две чийто кодеве
разкарах от сайта и в момента съм ги маркирал като скрити .
това проблем лие и може ли да се разкарат скритите по
някакъв начин?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, искам да питам дали някой друг има проблем с Google Adsense. От днес сутринта в много сайтове на blogger се появяват само Public Service реклами. Някой да знае на какво се дължи това?
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Здравейте, искам да питам дали някой друг има проблем с google adsense. От днес сутринта в много сайтове на blogger се появяват само public service реклами. Някой да знае на какво се дължи това?

Споко и аз имам същия проблем ... не сме само ние ;) За жалост незнам на какво се дължи това , но смятам ,че от Г. ще оправят нещата ...
 
От: Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Кликове: 3
Приходи: 1 цент

:(
 
Последно редактирано:

Горе