Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Колега, под нови реклами имаш предвид секцията "Какъв тип реклама искате да създадете"?

Натискаш ---> моите реклами ---> нов рекламен елемент.Първите реклами са си стандартните тестови и дисплейни, адаптивните също не са нови от доста време са. Другите 2 секции Добавяни в емисия реклами / Реклами в статия
 
А как успявате да си одобрите нови сайтове, мен ме режат дори за първи. Пращат ми писмо с недостатъчно съдържание, качество или 6 месеца история.
Същевремено туристически блогове в Америка се одобрявят с 2 3 поста след седмица. Явно ще се надлъгваме с гугъл. Става въпросза нови сайтове на английски за фитнес или подобни тематики.
 
Последно редактирано:
А как успявате да си одобрите нови сайтове, мен ме режат дори за първи. Пращат ми писмо с недостатъчно съдържание, качество или 6 месеца история.
Същевремено туристически блогове в Америка се одобрявят с 2 3 поста след седмица. Явно ще се надлъгваме с гугъл. Става въпросза нови сайтове на английски за фитнес или подобни тематики.

нямат никаква логика за одобрението, сайт с копирани статии ми е удобряван за 18 часа, сайт с изцяло уникални статии над 300 броя чака вече 2 месеца, всеки път е различно, взех да си мисля че зависи на кого ще попаднеш и на какъв кеф ще е него ден :D
 
МАЙКА ИМ БОКЛУЦИ ДА Е*А НА ТИЯ ГУГЪЛИ... ДАНО ИМ НАТРЯСКАТ ОЩЕ 50 МИЛЯРДА ГЛОБИ ЗА ДЕТО СЕ ПОДИГРАВАТ ТАКА С ХОРАТА...

1.07 – 31.07.2017 г.
Невалиден трафик – AdSense за съдържание
−767,41 €


Как така ги изчислиха невалиден тоя трафик ве, дане би аз да съм си кликал по банерите.... да си купят свещи на семействата с невалидния ми трафик, Гледат за месец да си избият глобите нещастници долни..........
 
Не бях виждал толкова невалиден трафик досега.... ако сумата е 10к , може би е нормално обаче... под 10 %
23% точно невалиден трафик, като на още 2 други акаунта със същите сайтове и т.н %-та е не повече от 3-4%. Колкото повече приход има толкова повече си прибират за свещи мърдите.. няма как да има невалиден трафик тва са пълни глупости... на по 2-3 хил. евро са ме рязали не повече от 30-40 евро в продължение на 5-6 години, а тоя месец ми отрязаха за целия период на куп нещо ме навява да гледат да избиват по набързо 2та милярда глоба, ама дано да им на бият 20 милярда тоя път, та да си поделим по чаша студена вода..
 
Колега, попитах, защото този месец имах малко фейсбук трафик и ми взе Гугъл нищожна сума, нещо което не се е случвало от години, сумите са винаги били по-сериозни. Но този месец,по обясними причини, не можах да използвам фейсбук и трафикът ми беше само органик.
 
Колега занимавам се с адсенс от доста години и трафика ми винаги е бил предимно от Facebook! Имах и сайт с 90% гугъл и 10% директ (над 400 000 посещения на месец) и прихода беше почти същия!
 
Само изказвам мнение, не твърдя нищо със сигурност. В последно време има доста нелогично поведение и от Гугъл и от Фейсбук. И аз съм разочарован от Гугъл. Приходите не са това, което бяха. Явно има някаква закономерност. Вероятно в тази закономерност влизат и санкциите, които трябва да плаща.
 
Няма значение от къде е трафика. Не трябва да слагате Адсенс в хедъра и преди заглавието на публикациите, заради това режат. Мен са ме рязали 50%, но откакто махнах въпросните позиции не са ми удържали повече от 2%
 
Няма значение от къде е трафика. Не трябва да слагате Адсенс в хедъра и преди заглавието на публикациите, заради това режат. Мен са ме рязали 50%, но откакто махнах въпросните позиции не са ми удържали повече от 2%

Ми то като махнеш в хедър, или над текст и идва долу горе същото. Рпм става 20 цента :D
 

Горе