Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Днес Гугъл ADSense направо строши гадомера: 27 клика, 1. 27 цента! Добре! Ама след 5 минути проверявам, кликовете са само 6 и доход..... 0, 02 цента! Не мога да разбера кой би заложил рекламата си за толкова малко пари?! Или Гугъл се бъзика с мен. Проверих как е в Сърбия и Румъния ситуацията. Има лек спад, към 10 %, но е като у нас с 50-60 %... не знам защо правят така
 
Незнам за вас колеги аз вече обмислям да превеждам и местя сайта си в UK.
Няма да сбъркаш никак. Като гледам какви пари правят с 5000-10000 уникални на ден и адсенс, направо се чудя кога ще се случи и на половината тук. :)
 
  • Like
Реакции: Sky
Има ли полза от слагане на банер в средата на статията? Ще вдигне ли приходите, или ще подразни потребителите?
 
Няма да сбъркаш никак. Като гледам какви пари правят с 5000-10000 уникални на ден и адсенс, направо се чудя кога ще се случи и на половината тук. :)
Днес за първите ми 2 клика за деня получих точно 0.00 цента :)
 
Днес за първите ми 2 клика за деня получих точно 0.00 цента :)

Хм, нещо не е наред. Днес имах за първите 4 клика 90 цента. След половин час кликовете бяха 24, а центовете 50...
 
Кой плъгин използвате за адсенс? И какво ще препоръчате за сайт, който е ориентиран само към клипове и текста е две думи на пост, къде да сложа адсенса? И какъв тип адсенс да избера?
 
Някой ползва ли алтернатива на гугъл адсенсе за uk и usa? С гугъл адсенс имам проблеми одобрявяне на страници, отчитане на трафик.. и си направих експеримент сайт с 100% крадено съдържание беше одобрен а друг с оригинално не го одобряват дълго време. И ми се иска да опитям с нещо друго.
 
Някой ползва ли алтернатива на гугъл адсенсе за uk и usa? С гугъл адсенс имам проблеми одобрявяне на страници, отчитане на трафик.. и си направих експеримент сайт с 100% крадено съдържание беше одобрен а друг с оригинално не го одобряват дълго време. И ми се иска да опитям с нещо друго.
Да, краденото съдържание се подкрепя от гугъл адсенс на всички нива. Знам един сайт със 100 % крадени текстове , който печели по 100 евро на ден.
 
Да, краденото съдържание се подкрепя от гугъл адсенс на всички нива. Знам един сайт със 100 % крадени текстове , който печели по 100 евро на ден.
Да не е vsichkinovini?
 
и си направих експеримент сайт с 100% крадено съдържание беше одобрен а друг с оригинално не го одобряват дълго време

Експеримента ти не е точен. Има си правила, изискване и когато ги покриеш, даже и със 100% копирано съдържание ще те одобрят. Ако не покриеш правилата, даже и 100% уникално съдържание да имаш - няма да те отразят.
 
Колко би трябвало (теоретично), да плащат за американски кликове от социалките, и влияе ли, ако потребителите са по-възрастни?
 

Горе