Google Adsense - Всеки може да прави пари от онлайн реклама

Толкова ли е трудно това одобрение, някой компетентен няма ли да каже как се заобикаля или как по лесно се приема сайт
 
има си начини за всичко :cool:
 
беза да сложиш от гугъл кода не минава одобрението
 
пише че е на гугъл, но не съм ползвал никога този плъгин
 
Привет, колеги, някой да има сайтове само с трафик от определена европейска страна (примерно само италианци, германци, испанци и тн), както и някой с поглед над турския трафик?
Да сподели какви са приходите на 1000 човека от адсенс и колко се плаща за 1 клик.
 
този сайт няма да мине през одобрението на адсенса
 
Привет, колеги, някой да има сайтове само с трафик от определена европейска страна (примерно само италианци, германци, испанци и тн), както и някой с поглед над турския трафик?
Да сподели какви са приходите на 1000 човека от адсенс и колко се плаща за 1 клик.
Up
 
Здравейте,
Искам да попитам, ако сайта на тема видео портал и клиповете са вградени от youtube ще има ли някакъв проблем, когато сложа adsense рекламите.
 
Привет, колеги, някой да има сайтове само с трафик от определена европейска страна (примерно само италианци, германци, испанци и тн), както и някой с поглед над турския трафик?
Да сподели какви са приходите на 1000 човека от адсенс и колко се плаща за 1 клик.
Никой ли няма чуждестранни сайтове?
 
Да ви споделя нещо! Пуснах си абсолютно легален сайт с авторско съдържание, което не е много, но е достатъчно. Вече 3-ти път ми го отхвърлят и така и не мога да видя каква е причината за това... Цъкам, кликам, ровя, няма конкретна причина :)
 
Да попитам и аз нещо, малко глупаво, но :D :D :D Имам акаунт в адсенс, към който има "вързан" един сайт. Мисля скоро да пусна още един сайт, който може да се монетизира с реклами от адсенс. Та въпросът ми е, при вече одобрен сайт, необходимо ли е да се одобрява втория или? Преди време нямаше одобрение за втори/трети и тн сайтове. Тоест след одобрение на първия, другите се добавяха без одобрение? Може ли някои да сподели сега как е и дали като цяло при вече съществуващ и активен акаунт, отново се изисква одобрение на новите сайтове.
Благодаря предварително
 
Да попитам и аз нещо, малко глупаво, но :D :D :D Имам акаунт в адсенс, към който има "вързан" един сайт. Мисля скоро да пусна още един сайт, който може да се монетизира с реклами от адсенс. Та въпросът ми е, при вече одобрен сайт, необходимо ли е да се одобрява втория или? Преди време нямаше одобрение за втори/трети и тн сайтове. Тоест след одобрение на първия, другите се добавяха без одобрение? Може ли някои да сподели сега как е и дали като цяло при вече съществуващ и активен акаунт, отново се изисква одобрение на новите сайтове.
Благодаря предварително
Ще трябва да изчакаш и втория да ти одобрят. Даже имат съобщение, че заради короната одобряват по-бавно. При мен отне 2-3 дни.
 

Горе