Google Adsense! Питай и ще ти отговоря

vitohol каза:
Защото е трудно! И не става с ламеркия BG трафик. Текива усери дето само правят импресии, може само да генерират бандуид на сайта ти. Майсторството е безплатен трафик от сърч еднджините и още по голямо майторство е PPC брато .

Добре го каза! 8)
 
С фиидс може да се правят разни врътки, така че да извадиш ненормален трафик и без пари. Въпроса е да имаш хора да ти хелп, щото сам не може да глауваш за фиида, че е готин. Безплатен трафик- не е ясно колко е качествен но от адсенсе може да къртиш яко кинти. Абе много неща сам пробвал, от малко сам печелил, но пък като зацепи веднъж ... си трака знаеш какво :wink:
 
vitohol каза:
С фиидс може да се правят разни врътки, така че да извадиш ненормален трафик и без пари. Въпроса е да имаш хора да ти хелп, щото сам не може да глауваш за фиида, че е готин. Безплатен трафик- не е ясно колко е качествен но от адсенсе може да къртиш яко кинти. Абе много неща сам пробвал, от малко сам печелил, но пък като зацепи веднъж ... си трака знаеш какво :wink:

безплатния трафик в моента е враг номер 1 на адсенс..., що не споделиш разни трикове дето си пробвал и са работели ;)
 
Здравейте и от мен. Аз също като IndArt.Org съм от година и няколко месеца в AdSense. И смятам че пари от него се правят единствено ако сайта ти е на език различен от Българския и имаш наистина качествен трафик от високо развити страни. AdSense си track-ват всичко. Ако хората от трафика седят 1 сек. на страницата и веднага посещават рекламките им... много лошо - веднага smartprice. Но ако прекарат 30-60 сек. след което посетят рекламата се вдига цената на клик значително.
 
Много добър съвет си дал, lame84. Но се чудя как си го открил? Защото ако някой доиде на страницата ти, и почне да чете и после кликне adsense, тогава мисля че няма как да се отчете колко сек е седял твоя посетител.

Но това което кажваш звучи логично. Аз мисля, че цената има значение това от каде идва трафика и какви рекламки имаш и какво плащат рекламодателите.
 
По този начин AdSense се пази от MFA сайтовете. Не че MFA сайтовете са намалели явно все още има изгода там.
Отчитат го много просто - с AdSense скрипта който слагаш на страницата си. Регистрирва се кога е заредена рекламката и кога е натисната и разликата е броя секунди.
Иначе доста форуми съм изчел и мога да бъда полезен за всичко свързано с AdSense, AdWords, продавам и software в интернет и т.н. Ако имате въпроси с радост ще помагам.
 
Найстина отчитат..Дори днес видях че и analytics отчитат колко средно са стояли потребителите на страницата ти..А това което казва lame84 найстина звучи доста логично.
 
Да Analytics е най-простия пример с каква информация разполагат. Където и да им сложиш техен скрипт все едно слагаш Analytics но с тази разлика, че статистиката не е за теб. И по този начин се ловят измамниците.
Имат си средни проценти за всичко с допустими граници за отклонение. Кликовете от 1 IP е най-малкото което следят. Най-вече сравняват статистиката ти с подобни на твоя сайт и ако има големи различия значи има нещо нередно.
 
Друг пример е Adloger
да видите как следя кое ИП къде и колко пъти е щракнало и незнам си какво.. абе G си е G :)
 
Аз мога ли да ползвам нещо подобно за моя сайт искам да ми го дадете и аз да ползвам :)
 
Има ein problemen - НЕ РАЗБИРАМ НЕМСКИ!!!
 
брех мааму стара този жорката кеи раути прайл!
прай го на енглиш му метна едно око + ревю

легаааам утре хода на РЕДМАН па е 3 през ноща ся ужаст!
 

Горе