Google Engage Ден - Ще посетите ли?

От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Имах покана, но датите не ме уреждат. Ще се видим на "Предприемач Интернешънъл Хипер Супер Дупер SEO Конферънс" - съкратено PIHSDSEOC... когато го организирате, де :)
 
Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

И аз ще ходя
Значи ще се видим с теб. Супер, има едно готино кафе навътре в парка там, както и храната в Токуда е много година, ако става дума за обяд и пиене на кафе. ;)
 
Някой за събитието? Да се преброим....:)

Здравейте,

Благодарим Ви за желанието Ви за участие в Google Engage Ден!

Очакваме с нетърпение да се видим на 27-и септември (четвъртък)! Моля, обърнете внимание, че регистрацията за събитието започва в 09.00 ч. За Ваше удобство в Rainbow Plaza има осигурена безплатна Wi-Fi мрежа, така че да можете да бъдете във връзка с офиса си.

Повече информация за Google Engage Ден и как да стигнете до Rainbow Plaza можете да намерите на: www.googleengageday.bg

Моля, уведомете ни, ако поради някаква причина не можете да присъствате на Google Engage Ден.

Ако имате някакви въпроси или коментари, моля, свържете се с нас, като отговорите на този имейл.



С най-добри пожелания,

Екипът на Google Engage за България
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Мен ме отрязаха кат кисела краставица и няма да да дойда :(
мн тъпо, честно!

Поздрави,
ПП - Ето го и отговора:
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google Engage Ден.

За съжаление, поради ограничения брой на участниците, не можем да потвърдим Вашето участие в Google Engage Ден. Това събитие е специално организирано за уебмастъри, SEM маркетинг експерти и консултанти, които искат да помогнат на бизнеса на своите клиентите с възможностите на AdWords.

На всички потребители на програмата Google Engage ще бъде осигурен достъп до видео материали и презентации от събитието, след приключването му.

Надяваме се да проявите интерес към другите ни събития във Вашата област.

С най-добри пожелания,

Екипът на Google Engage за България

Е аз да не съм монтьор ве.. баси тъпотията :)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Кофти, на мен ми е малко далеч и не ми се пътува, иначе бих вкарал някой уж към фирмата :)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Кофти, на мен ми е малко далеч и не ми се пътува, иначе бих вкарал някой уж към фирмата :)

Аз не мога ли да се представя за теб :)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Принципно, може би е възможно - трябва да им пусна, че ще ходя и така.
Ама малко кофти, защото дефакто ще представляваш мен и от една страна не ми се вижда много :) умно
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Принципно, може би е възможно - трябва да им пусна, че ще ходя и така.
Ама малко кофти, защото дефакто ще представляваш мен и от една страна не ми се вижда много :) умно

Избора е твой :)
Аз просто питам дали може и си съгласен.

Поздрави,
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Ако някой от форума ще ходи - да ми пише лично, за да използваме повода и да се запознаем. На Блинки вече писах.

Ето сайта на събитието:
http://www.googleengageday.bg/
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

+ 1 и аз ще дойдем :)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Моите впечатления - отлична организация и храна:)Д), позьорство, нищо ново и нищо полезно.
Изнасилено трябваше да се представи в отлична светлина платформата.
Не ме разбирайте погрешно, Google Adwords понякога го препоръчвам и е необходим. Даже мисля да мина един сертификат, стига да намеря време и сили.

Вашите впечатления какви са?
 
Браво бе, и ти си била и не си се обадила. Направо нямам думи....хахахах. Шегувам се. Моите впечатления са големи също. От организацията до хората. Страхотен ивент. Аз реално бяг до обяд и после поех към задачи, но видях много готини хора и това ми напълни много душата. Любими хора, както се вика. Не мога да ги изброя поименно, защото бяха много. Мацките бяха с добри профили, ако ме разбирате, мъжете изглеждаха усмихнати и добреизглеждащи. Абе беше си доста професионално. Лекциите бяха добри и отчасти интересни.

Но аз прекарах, сумарно, повечето време с компанията отвън и ми беше най-приятната част от събитието. Но като цяло давам висока оценка на това събитие. Точно в стила на Google. ;)
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Събитието и за мен беше добро. Втората част, след обяд - съксес сторис на различни агенции, ми беше доста интересна. Технически новости за платформата AdWords за мен нямаше, но който търси техническа информация може да си чете помощния център. Срещнах доста познати хора - аудиторията беше добре таргетирана.
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Дайте мнение за старта на Google Engage for Agencies в БГ. Аз участвах в пилотния проект в САЩ и ми е любопитно какво предлагат и с какво зарибяват в Европа.
 
Re: От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Дайте мнение за старта на Google Engage for Agencies в БГ. Аз участвах в пилотния проект в САЩ и ми е любопитно какво предлагат и с какво зарибяват в Европа.
Беше хубав ивента. И доста силно се представиха тук...всичко беше на ниво и определено накараха хората да се чувстват комфортно както в залата, така и около нея. Както казах - Google си е Google. Няма просто други коментари. На мен най-много ми допадна идеята, че събраха голяма част, но със сигурност не всички, от бранша. Видях се с много хора, някои виждам често, други от доста години насам не бях. Абе емоцията си я имаше. И вярвам, че всеки присъствал там ще го отрази това.
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

Да, мероприятията на Гугъл са полезни networking events. Но аз определено съм разочарован от техните лектори в САЩ. Често са неподготвени за презентациите си и постоянно правят технически гафове, което оставя доста непрофесионален привкус, още повече че работят в една от водещите интернет компании. Създават повече еуфория около марката и раздават доста goodie bags.
 
От: Google Engage Ден - Ще посетите ли?

На мен лично нивото на презентациите ми беше аматьорско и абсолютно безполезно.
Който не е бил, може да види онлайн презентациите и да прецени сам за себе си.
Извън презентациите всичко беше на 6 и съм доволна :)
 
На мен също ми се видя безполезно и първата и втората лекция и реших, че по-добре да се видя с хората, защото от там има повече какво да се научи и не сгреших в решението си. Само Оги успя да ми изстреля толкова много информация за отрицателно време. Направих равносметка и реших да остана навън. Не се появих на следващите въобще.
 

Горе