Google PR ъпдейт

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Здравейте!

От много време не съм минавал от тук (много съм зает...)
Забелязвам че май не е напреднал много PR ъпдейта или греша? Свършил ли е или не...?


Едит:
Сега видях една подобна тема тук... значи проблема ми е в любимия ми плъгин на Mozilla-та, защото показва че ПР-то на този сайт е 0, а в темата пише че бил 1.

Препоръчайте някой добър туул за проверка на PR-ото, че одавна не се бях занимавал с тия неща и съм забравил всички добри сайтове :)
 
georgimateev каза:
www.prchecker.info

Ха Ха Ха и аз го ползвам него. :) Много е як. Ако PR картинката им не искаше изходящ линк - може би щях да си сложа едно такова на някой друг сайт. :wink: Иначе и другите тулове са много яки ама аз съм зарибен по този, не ти иска никакви кодове за да те различи дали си бот. Просто копваш и пействаш.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Да така си е, а и ти чеква от кой дaта център какъв PR ти дава. Умно е. Ама сигурно го счупват от заявки този тул. :roll: Този е за твойте саитове а този където го ползвам ми се налага да го правя по-често с него, защото чеквам други сайтове - линк партьори, конкуренция....
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Blinky каза:
georgimateev каза:
www.prchecker.info

Ха Ха Ха и аз го ползвам него. :) Много е як. Ако PR картинката им не искаше изходящ линк - може би щях да си сложа едно такова на някой друг сайт. :wink: Иначе и другите тулове са много яки ама аз съм зарибен по този, не ти иска никакви кодове за да те различи дали си бот. Просто копваш и пействаш.

Аз даже и не прочетох какво пише в сайта щото бързах... копнах кода и си го сложих в сайтовете и си работи :p
 
От: Google PR ъпдейт

за да не отварям нова тема - на колко време се обновява ПР-а?
примерно за колко време сайт става от 0 - 1 , ако се поддържа сайта?
 
От: Google PR ъпдейт

за да не отварям нова тема - на колко време се обновява ПР-а?
примерно за колко време сайт става от 0 - 1 , ако се поддържа сайта?

1. ПР се променя постоянно!
Просто през 80-120 дни гугъл публикува списъците с ПР>
Които отиват в общо видимите дата центрове>
И от тук се актуализира видимият ПР на сайта>

2. ПР не зависи от поддръжката на сайта а е изцяло (основно) базиран на връзките към и от сайта, както и възрастта на домейна (в по-малък аспект)
 
От: От: Google PR ъпдейт

1. ПР се променя постоянно!
Просто през 80-120 дни гугъл публикува списъците с ПР>
Които отиват в общо видимите дата центрове>
И от тук се актуализира видимият ПР на сайта>

2. ПР не зависи от поддръжката на сайта а е изцяло (основно) базиран на връзките към и от сайта, както и възрастта на домейна (в по-малък аспект)


а за БГ сайт важен ли е ПР-а, като се класира добре и без пр?
 
От: Google PR ъпдейт

хахахахах
..
днес това е най-добрата тема, в която мога да напиша.. това.
пред кутията от кола, предпочитам празния спам без обяснения

:)

Та на въпроса в спама:
Да важен е ПР-а за БГ сайт, който и без ПР се класира добре.
Но може и да имаме и втори отговор
Не, не е важен ПР-а за БГ сайт, който и без ПР се класира добре.
 
От: Google PR ъпдейт

хахахахах
..
днес това е най-добрата тема, в която мога да напиша.. това.
пред кутията от кола, предпочитам празния спам без обяснения

:)

Та на въпроса в спама:
Да важен е ПР-а за БГ сайт, който и без ПР се класира добре.
Но може и да имаме и втори отговор
Не, не е важен ПР-а за БГ сайт, който и без ПР се класира добре.

остава и да пуснеш анкета :lol:
 
От: Google PR ъпдейт

Когато умствения ти багаж стигне, за да схванеш линка, мойто момче, тогава се занимавай с какъвто и да било бизнес. Прояви малко креативност.
 
От: Google PR ъпдейт

Когато умствения ти багаж стигне, за да схванеш линка, мойто момче, тогава се занимавай с какъвто и да било бизнес. Прояви малко креативност.


моя умствен багаж ти има да си го мечтаеш, стига си се заяждал, просто помолих да пишем по темата...а не за крави

или ако има нещо го кажи без заобиколки! защото вече 2-3 теми виждам този пост и е дразнещо
 
Последно редактирано:
От: Google PR ъпдейт

Profusion сигурен съм, че си гений бате. Но нека ти обясня като на малоумник (какъвто ти в никакъв случай не си)
Прочети мнението ми в тази тема :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=5529
Поразсъждавай върху него
Набелгни на "Говеда" - поразсъждавай и върху това.
След това може да поразсъждаваш върху - търтей, мързел, готованец и т.н. (не са засегнати в темата с говедата)
И ако накрая не уловиш смисъла - сори бате, сбъркал си форума.

А да, прочети ми всички мнения.
Виж в някой теми пиша по темата а ? А в някой най-нагло линквам някакви говеда ? Направи един анализ и може и да стигнеш до някакво прилично умозаключение...
Повече жокери и да искам не мога да ти дам...
 
Последно редактирано:

Горе