Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Blinky

Owner
Говори се, че на седми този месец в Гранд Хотел София ще стартира представянето на Google Street View. Събитието ще е сред подбрана аудитория, като ще са поканени и медии, за да го отразят и да споделят с читателите си видяното там. Кметът на София, г-жа Йорданка Фандъкова, ще присъства също на откриването.

Ще ми бъде много приятно, ако някой ще ходи, за да разкаже с няколко думи какво се е случило. Това, ако ме се лъжа, ще е второто такова представяне на някой от продуктите на Google. Миналата година бяхме свидетели на Google engage, което не насочено към рекламните агенции, промотирайки новата платформа даваща възможност за управление на клиентски акаунти в Google AdWords.

Ако някой има инфо, да сподели. Мерси предварително. :)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Перфектно сега ако някой му се занимава ще може да преброи дупките на цяла София без да излиза от вкъщи :)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Едва ли изобщо ще можем да броим дупки.. Сигурно всички снимки са размазани именно от тях :rolleyes:
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Екстра, аз се чудех кога най-после ще го пускат, даже ме беше снимала една от колите им :)
 
Google Street View - Bulgaria / Sofia

Екстра, аз се чудех кога най-после ще го пускат, даже ме беше снимала една от колите им :)
Да, доста хора са я видели. Познавам поне 5ма. :)

sofia-street-view.jpg


Ще се види всичко, ако е минала навсякъде. Даже ще има и доста за смях, според мен. Дано там имат чувство за хумор и включат няколко добре подбрани снимки. :) То покрай сериозното сигурно има и нещо доста "неофициално", което е попаднало под обектива на камерите.
 
На мен ми е интересно от къде изтича официално тази информация. Няма обявено събитие официално.
Всички знаем от къде тръгна слуха и от къде всички сайтове прекопираха новината, но този същия сайт пусна и новина, че закриват google и facebook...
 
От: Re: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

На мен ми е интересно от къде изтича официално тази информация. Няма обявено събитие официално.
Всички знаем от къде тръгна слуха и от къде всички сайтове прекопираха новината, но този същия сайт пусна и новина, че закриват google и facebook...
Хахаха, видях го от сайта, който каза. Единственото, в което съм сигурен е, че на 20ти ще има семинар на Google :

Кога: 20 март, 2013
Къде: Бетахаус, ул. Крум Попов 56-58, София 1421
Какво: Google Анализ Ден

Ако някой ще ходи? Ще се радвам да пише. ;)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Сега видях, че има и София, явно са го пуснали днес, защото сутринта пробвах и нямаше.
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Даже са се самоснимали. На крастовището на ВИНС-а(Варна):

w2233.JPG
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Ха! По нашата улица мина колата им няколко пъти и сега като влязох, написах адреса и излезе точно улицата и моя номер, името на фризьорския ми салон и сайта ми! Аз наскоро си попълних тези данни и получих писмо с код, който го въведох и ето че са ме вписали :)
 
От: От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Даже са се самоснимали. На крастовището на ВИНС-а(Варна):

Виж файлът 5871
Да. Да се радваме за улиците, че вече са и в HD. :) А как ли е в Столипиново, според вас? :)

Столипиново, Пловдив, България

Аз даже си видях колата на моя адрес. :) Поне са замазали рег. номера. :)
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Супер зарибяващо е! Даже и гребната база на Пловдив са я снимали!
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

И дупките са излезли перфектно :D Настина зарибява.
 
От: Google Street View ще стартира на 7ми март в България

Ха, от вчера се ровя из градове и места в България, където никога не съм ходила и няма и да отида сигурно, голяма зарибявка :) Сега обикалям Столипиново :)
 

Горе